Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Kласична пљачка, пенала ни видело. Свака част Арсеналу, но није се могло против судија у овогодишњем полуфиналу ЛШ.

Једва чекам касапљење ових лешева у финалу.

 

GLORY, GLORY MAN UNITED!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

4-2 , pravi dokaz velicine najlegendarnijeg evropskog kluba , jos jedna nezaboravna utakmica na Enfildu , Arsenal je zujao nesto prvih 30 min , posle toga se nisu videli , i ovaj njihov drugi gol je glupost igraca Liverpula sto ga nisu skrsili odmah na pocetku sprinta.. penal je postojao u to nema sumnje , a i da nije , bilo bi 3-2 tako da se pobedi ne moze prigovoriti.

Benitez uvodjenjem Babela napravio dobar potez , nad njim je penal napravljen i dao je gol , Steve G standardno dobar , Hipio dao najlepsi gol glavom sto sam video u poslednje vreme.

 

Sad je na redu jos jedan , naspram Liverpula , mali klub iz Londona , bice gusto , ali ako su pali i Inter i Arsenal ne vidim razlog da ne padne i Celsi.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE

 

 

When you walk through a storm

hold your head up high

And don't be afraid of the dark.

At the end of a storm is a golden sky

 

And the sweet silver song of a lark.

Walk on through the wind,

Walk on through the rain,

Tho' your dreams be tossed and blown.

 

Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

Walk on, walk on with hope in your heart

 

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kласична пљачка, пенала ни видело. Свака част Арсеналу, но није се могло против судија у овогодишњем полуфиналу ЛШ.

 

konacno da se slozim s tobom oko necega

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

 

Стварно нема смисла. У првом мечу не свирају чист пенал за њих, сад измишљају неке ствари. Срамно је што се ти говнари сваке године провлаче у Лиги шампиона.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utakmica je stvarno jako dobra bila..............

puno neizvesnosti..................

super utakmica............................

 

vazno je da smo prosli................

YNWA......................

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada da ja napisem sta mislim.

 

Ne pamtim kada sam se ovoliko iznervirao oko klubova za koje me boli kurac.Popizdeo sam!Ovaj jebeni drljavi polumrtvi Liverpool mi se polako penje na vrh kurca.Arsenal je pobedio sam sebe!Primili su dva drljava gola da drljavija nemogu biti.

Prvih 30 minuta Arsenal je bio savrsen.Naprosto savrsen.Dobili su jeftin gol na 1:1.Jeste lep gol,ali bi kurac ovaj drljavi Finac zabio da ga je Senderos cuvao kako treba.Glupi Svajcarac.Arsenal je mnogo pao kada se Flamini povredio,taj covek im mnogo znaci i bez njega nemaju takvu organizaciju.Toresu svaka cast,to je klasa igraca i drugi gol za Liverpool je sjajan.

2:2,mislim da ne treba nista reci.Volkot je uradio potez sezone u ligi sampiona.Sjajno.I onda,ponovo na videlo izlazi nestabilnost Arsenala.Glupi Ture!Retard!Ono je po meni bio cist penal ko suza,mozda gresim,nije ni bitno,ono sto je bitno je na koji nacin je napravljen penal...pa za tu glupost Turea treba nabiti na stub sramote i kamenovati ga do smrti!4 gol je nebitan i ne bi ga nikada dali da ovi nisu svi otisli u napad.

 

U svakom slucaju,Arsenal je bio bolji u oba duela,nije im dosudjen cisti penal u prvom susretu,i to je dosta uticalo na konacan ishod.Ali Liverpool ima iskustvo u ovakvim situacijama, i nemoze se reci da su potpuno nezasluzeno prosli,samo je Arsenal zasluzio vise.Ali stvarno,ovaj Liverpool je jedna drljava ekipa,koja bi bez Toresa i Dzerarda pasla travu Fenerbahceu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada da ja napisem sta mislim.

 

Dobili su jeftin gol na 1:1.Jeste lep gol,ali bi kurac ovaj drljavi Finac zabio da ga je Senderos cuvao kako treba.

Kurac bi i Volkot ono pretrcao da su ga cuvali ili u krajnjem slucaju skrsili kao Dudu-a jos na pocetku akcije

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volkot je uradio potez sezone u ligi sampiona.

 

Nije to bio potez sezone, vec je pretrcao budale koje nisu startovale na njega...

 

I mislim na klizeci start sa dve noge, za crveni karton... Gola ne bi bilo da ga nisu samo "ispratili do gola"..

Ali jeste brz, majku mu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je realnije cuvati igraca tipa Hipia tokom izvodjenja kornera i jedne totalno pasivne situacije,neko onakav silovit prodor Volkota.Cinjenica.

 

Cinjenica je da ovo nije period Euzebia , Pusasa i Pelea , u danasnjem modernom fudbalu , u takvim situacijama se igrac lomi , ako treba i otvoreni prelom , jebiga milioni su u pitanju ... ja sam jos kad je primio loptu grmeo da se klosar skrsi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinjenica je da ovo nije period Euzebia , Pusasa i Pelea , u danasnjem modernom fudbalu , u takvim situacijama se igrac lomi , ako treba i otvoreni prelom , jebiga milioni su u pitanju ... ja sam jos kad je primio loptu grmeo da se klosar skrsi

 

Slazem se,ali ti kazem da je mnogo lakse cuvati u onoj situaciji sa Hipiom.

 

Пенала није било, видећете кад се појави клип на YT.

 

Kazem,mozda gresim,nisam 100% siguran,ali sam nekih 90% siguran da je ono bio penal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je isto bio penal , nisam primetio da su se igraci Arsenala bunili puno , i bilo bi lose za sport da se ne sudi penal ako eventualnom greskom sudije nije svirana za protivnicki klub u predhodnoj utakmici , ovo je mec za sebe , sa drugim sudjom , i ne treba se vracati na mec u Londonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je isto bio penal , nisam primetio da su se igraci Arsenala bunili puno , i bilo bi lose za sport da se ne sudi penal ako eventualnom greskom sudije nije svirana za protivnicki klub u predhodnoj utakmici , ovo je mec za sebe , sa drugim sudjom , i ne treba se vracati na mec u Londonu.

За спорт је лоше што се говна увек провлаче због судијских одлука. Пре две године избацише Челси непостојећим голом, прошле их укења да прођу на пенале, ове године судије пеналима убише Арсенал, а ко зна шта ће се догађати у полуфиналу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...