Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Sve u svemu Liverpul je jos jednom potvrdio cinjenicu da je najlegendarniji klub u Evropi , neka Celsiju , od zabara sudije nisam drugo ni ocekivao , mogao je u prvom produzetku da svira ruku i penal za Liverpul , a u drugom produzetku cist penal nad Hipijom , ipak ne moze uvek Liverpul u finale , ovo je prvo polufinale da je izgubio .

 

YNWA !!!

 

E da , sto je najvaznije , gledacmo englesko finale , sto je fantasticno , najbitnije je da ovi katalonski cigani nisu prosli dalje , jedini klub koji u polufinalu nije ni stvorio neku ozbiljniju sansu za gol ,-sramota a kakave igrace poseduju , ipak ova engleska trojka mnogo odskace od ostatka svetskog fudbala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu Liverpul je jos jednom potvrdio cinjenicu da je najlegendarniji klub u Evropi , neka Celsiju , od zabara sudije nisam drugo ni ocekivao , mogao je u prvom produzetku da svira ruku i penal za Liverpul , a u drugom produzetku cist penal nad Hipijom ,

 

Objektivnosti,daleko si od Vagnerona. :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

celzi bolji za dve klase, zasluzeno ide dalje, dosta je bilo liverpulovog provlacenja i prolazenja zahvaljujuci sreci i/ili sudijskim greskama. posebno emotivan trenutak je bio lampardov gol iz penala. drogba dokazao klasu po ko zna koji put.

 

za razliku od ronalda drogba i lampard, pa i balak, su igraci za velike utakmice i na osnovu toga kao i tekme od pre 5 dana u kojoj su plavi bili neuporedivo bolji se nadam pobedi celzija u finalu. napred po oba trofeja.

 

 

------------------------------------------------

 

 

edit

 

ovo sam hteo da napisem pre par dana (razmisljao sam o tome), ali sam bio u fazonu jos je rano, evo sada i goal.com pise o tome

 

link

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

На тој утакмици од пре 5 дана нису играли Руни, Тевез, Видић, Евра, а Роналдо је играо нешто мало. Како се ниси сетио утакмице из првог дела сезоне?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg........................igrali smo dobro..........................

sta da kazem kada je sve Hail rekao..................

 

YNWA!!!!!!!!!!!!!!!

 

a finale se ja nadam da ce biti super............................

ne interesuje me ko ce da osvoji ali samo hocu dobar fudbal da gledam....................

nadam se da ce finale biti pakleno.....................

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

На тој утакмици од пре 5 дана нису играли Руни, Тевез, Видић, Евра, а Роналдо је играо нешто мало. Како се ниси сетио утакмице из првог дела сезоне?

 

?

 

verovatno zato sto je ova bile pre pet dana a ta koju ti spominjes pre 5 meseci?

+

tada je celzi bio u zescem sranju

+

ako se ne varam bilo je par pogresnih sudijskih odluka koje su maltene odlucile utakmicu

 

 

eto, sad sam se setio i te utakmice.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg........................igrali smo dobro..........................

sta da kazem kada je sve Hail rekao..................

 

YNWA!!!!!!!!!!!!!!!

 

a finale se ja nadam da ce biti super............................

ne interesuje me ko ce da osvoji ali samo hocu dobar fudbal da gledam....................

nadam se da ce finale biti pakleno.....................

 

LIVE FOR ANOTHER DAY...

 

YNWA!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu Liverpul je jos jednom potvrdio cinjenicu da je najlegendarniji klub u Evropi , neka Celsiju , od zabara sudije nisam drugo ni ocekivao , mogao je u prvom produzetku da svira ruku i penal za Liverpul , a u drugom produzetku cist penal nad Hipijom , ipak ne moze uvek Liverpul u finale , ovo je prvo polufinale da je izgubio .

 

YNWA !!!

 

E da , sto je najvaznije , gledacmo englesko finale , sto je fantasticno , najbitnije je da ovi katalonski cigani nisu prosli dalje , jedini klub koji u polufinalu nije ni stvorio neku ozbiljniju sansu za gol ,-sramota a kakave igrace poseduju , ipak ova engleska trojka mnogo odskace od ostatka svetskog fudbala.

 

Arsenal je bolji od Liverpool-a... :da:

 

 

Bice sjajno finale... to je cinjenica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dodjosmo do finala, nisam bas odusevljen igrom manu-a protiv barse u ove dve utakmice, ali jednom je i njima doslo iz dupeta u glavu da nekad mora da se igra i na rezultat(sto nije slucaj sa barsom), sto se barse tice dzabe njima sva inicijativa kad ne mogu gol da daju, na poslednje 4 utakmice u prvenstvu i ligi sampiona nije dala ni jedan gol...toliko o njihovom napadu, najjace su mi izjave kako je barselona bila bolja i xavi koji rece da je on bio bolji od ronalda!?! mancester iako je imao manje sansi imao je neuporedivo bolje sanse, jos 2 nedosudjena penala markez na ronaldu u prvoj i pujol rukom u drugoj...ali eto i bez toga smo ih dobili, mislim da je anri morao mnogo vise da igra ali to je vec rajkardov problem...nani je poprilicno perspektivan igrac ali je previse napaljen hoce bas on da bude taj koji je resio utakmicu ali nema snage ni znanja za to, upropastio je par prilika a da ne pricam sto je usrao 4 kontre protiv celzija...njega jos ne treba pustati da igra velike utakmice

mnogo draze bi mi bilo da je finale sa liverpulom, ali dobro... bice slatko uzeti 2 trofeja ispred nosa celziju

2 engleska tima u finalu da se zna ko je najbolji, cisto da vas podsetim arsenal je izbacio milan, liverpul je izbacio inter, a mancester romu, budjavi lacio je bio poslednji u svojoj grupi

jos 3 nedelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta se lozite, italijani su vec imali finale lige sampiona (a iste te sezone i 3 od 4 u polufinalu), a i spanci, tako da su englezi tek treci, tj poslednji od tri najjace lige kojima je to poslo za rukom.

radujte se dok mozete, jer za dve-tri godine eto opet dominacije italijanskih klubova u evropi.

 

 

 

------------------

Bio je to prvi gol Liverpula na Stamford Bridžu posle 830 minuta.

 

:)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove godine su engleski timovi posteno namlatili italijanske , skoro je i Everton izbacio Fiorentinu , ipak je jasno da je premijer liga najjaca trenutno , naravno zbog puno stranaca (sem Mancestera) pa im reprezentcija pushi , ali to je njihov problem .

 

Da se vratim na sinocnu kradju , izgleda da je uticaj Abramovica prevelik , nekom je Liverpul trn u oku , pa im ne da trece finale u 4 godine , ali neka , sada je Celsi prosao i nikad vise, .. postavlja se pitanje zasto evidentna ruka u 16m , nije ponovljena na usporenom snimku , a start nad Hipijom je isti bio kao nad Balakom , jos i u boljoj prilici ... Benitez je skrenuo paznju na Italijana , sve utakmice koje je on sudio dobijali su domacini , jedino je jednom gost dobio , a taj gost je bio Celsi , previse podudarnosti da bi bilo slucajno.

 

Sve u svemu nemam sta da zamerim najlegendarnijem evropskom klubu , samo tako nastavite , do godine jos jedno finale , a za premijer ligu ipak jos treba ozbiljna rekonstrukcija tima , mozda i na trenerskom mestu , pogledajte izmene Beniteza , uveo Risea-dao auto gol , uveo Hipiju (morao je zbog povrede Skrtela) ,skrivio penal + kao slag na tortu izveo Toresa , jos da je uveo Krauca bio bi kandidat za pomocnog trenera Hetafea .

 

 

When you walk through the storm

Hold your head up high

And don't be afraid of the dark

At the end of the storm

There's a golden sky

And the sweet silver song of the lark

 

Walk on, through the wind

Walk on, through the rain

Though your dreams be tossed and blown

Walk on, walk on, with hope in your heart

And you'll never walk alone

You'll never walk alone

 

Walk on, walk on, with hope in your heart

And you'll never walk alone

You'll never walk alone

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ da dodam , zna se uticaj italijanskih igraca u Celziju kroz istoriju, i izbor zabarskog sudije nije ni malo slucajan , polako se slazu kockice ... onog cega se Liverpul najvise pribojavao - sudija - na kraju je i presudilo utakmicu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro kad detaljnije istrazim slucaj iznecu na javni uvid neoborive cinjenice o rusko-italijanskom dilu za prolaz Celsija , mada je i ovo sto sam do sada izneo sasvim dovoljno da zdrav razum zakljuci da je Celsi apsolutno nepravedno prosao dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, ovo je tako jadno sto pises da ne mogu da verujem.

 

covece, celzi je bio mnogo bolji i zasluzeno prosao.

 

kako to da nisi ovako pisao kad su sudije pokrale arsenal.

 

ti si zaslepljen jebote, tuzno.

 

 

 

neoborive cinjenice o rusko-italijanskom dilu za prolaz Celsija

Celsi apsolutno nepravedno prosao dalje

zna se uticaj italijanskih igraca u Celziju kroz istoriju, i izbor zabarskog sudije nije ni malo slucajan , polako se slazu kockice ... onog cega se Liverpul najvise pribojavao - sudija - na kraju je i presudilo utakmicu

Da se vratim na sinocnu kradju , izgleda da je uticaj Abramovica prevelik , nekom je Liverpul trn u oku , pa im ne da trece finale u 4 godine

 

 

strasno, ti ili se zajebavas ili si totalno prso.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smrdljivi Celzi, klub za mamine maze iz elitnog dela Londona,... Ne bi me cudilo da Keti Prajs naviija za njih cccCCCc....

 

Znas sta je Liverpool za njih ? INSTITUCIJA > PERIOD.

 

 

E sad ce biti klanje u finalu!!!

 

 

Bice jezivo teska utakmica za gledanje, rovovska borba na sredini terena i ocajnicka ispucavanja na suprotnu tribinu stadiona od strane odbrana...

 

Sad, nadam se da nece biti tako, al imam neki zivotinjski insekt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze, taj Liverpool je TAKO dobar klub, a u prvenstvu se krpe za 4. mesto... nesto tu nije u redu... kao da se drogiraju malo pred svaki mech lige sampiona... :S Kad su bili prvaci Evrope, bili su 5. u Engleskoj. :confused: Sad su pokrali Arsenal, a vi pricate o zaverama Chelzija... :condused: UZAS!!!

 

Ps. Liverpool jeste veci klub od Celzija i to neuporedivo mnogo puta... al ove sezone nisu ni priblizno dobri kao oni... :da:

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro kad detaljnije istrazim slucaj iznecu na javni uvid neoborive cinjenice o rusko-italijanskom dilu za prolaz Celsija , mada je i ovo sto sam do sada izneo sasvim dovoljno da zdrav razum zakljuci da je Celsi apsolutno nepravedno prosao dalje.

 

:) :) :)

 

Neka,nastavi samo...ja te jako dobro poznam,pa te ne shvatam ozbiljno,ali treba ovde malo zabave i provokacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne gotivim Celzi upravo zbog toga... i ljudi su poceli da navijaju za njih otkad su postali bogati... a pre su bili bas simpatican klub... Al cinjenice su cinjenice... Celzi je zasluzeno prosao Liverpool, a Liverpool je nezasluzeno prosao Arsenal... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...