Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Jes' majku mu, veca je bruka ispasti od Bajerna nego od APOELa.

 

You are going through fase one - denial.

 

nemam ja sta da poricem matori

ispali smo i to je to

 

a ako mislis da se foliram da mi puca prsluk to je tvoja stvar

bruka? bas me briga

takve stvari se desavaju i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se uopste ne bi nervirao da smo ispali od Bajerna, oni su odlican klub (doduse sad malo propali), a izgubiti o ovih pacenika, samo mi iskida zivce, i onda moram gitarom da se smirujem.....

 

JBT KOJA BRUKA!!!!!!

jedino ako se gitarom lupas u glavu ;)

 

ma ko ga jebe, gledacu tenis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja zaiste posle tekme sa bajernom nisam danima pratio sportske vesti i citao sportsku stampu da se ne bih prisecao toga i nervirao

 

sada me bas briga, ravnodusan sam

 

ko hoce nek veruje, ko nece bole me kurac

Share this post


Link to post
Share on other sites

na vasem mestu, cigani, mislim da bih strepeo zbog naseg skorasnjeg susreta u domacem prvenstvu :pivopije:

 

 

ja nekako ne strepim pa da me jebes :)

 

a da li gresim videcemo vrlo brzo

 

 

 

 

 

@lemi

 

deki je bar ostavio neki trag u zvezdi, bio kapiten itd

a lans je veliki klub (u francuskoj) i vratice se odmah u prvu ligu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost mislim da ce nas, sa ovakvom "igrom", peglati i Partizan, Ofk, Borac, Vosha, jagodina .... boricemo se mi za opstanak. Da li to neko unistava Zvezdu da bi je kupio za male pare? Na zalost nece otici Toplica, mozda cak ni Bunja, sutnuce jadnog Zemana i eto, nasli smo krivca, on je najuren i sad sve ok :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt...koji ocaj,tuga,beda...pa da smo se mi s' yuma skupili, pobedili bi ovaj tim Zvezde !! Sramoooooooooootaaaaaaaaa !!

Ne znam...ali definitivno treba ukinuti fudbal u ovoj zemlji !! Ovo vise normalan covek ne moze da gleda...ili pak da nam plate pre svake utakmice pivo i kokice....pa da razmislim !!

 

Za pravo cudo...nisam se nervirao tokom tekme...opustencija, kao da gledam neku humoristicku seriju !!

 

Jedino skidam kapu bratu Ibrahimu...ovo ostalo, kao sto neko rece....prostreti kukuruz, pa na kolena !!

 

I povrh svega....sudija ti pokloni gol, svira sumljiv penal,iskljuci golmana...i opet ne mozes da pobedis !! Jbt..... :prst_na_celu:

 

 

 

E svaka cast ovim navijacima APOEL-a !! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li to neko unistava Zvezdu da bi je kupio za male pare?

 

 

sva vise verujem u to.

 

mislim, kad smo zadnji put morali da strepimo od partizana jebote? :)

 

 

 

ok, propali smo, spustili ste cenu, evo ti zvezda za dzabe mislkovicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo neverovatno, Zvezda igra kao mi u osnovnoj skoli u 4. tazredu, znaci ispucavaj pa ako neko moze da ga metne. Onaj slepac Ninkov svaki aut baca loptu sto dalje od sebe umesto da doda najblizem igracu, a sto je najgore niko ne sme da pridje, boje se, PICKETINE! Nisam video tri dodavanja, sve je na o ruk! Hitni lopticu u sumicu! Kakva bruka! Ma bolje da je prosao Apoel, sta bi bilo da dobijemo u prvom kolu neki obizljan klub iz ozbiljne lige?!?!? Iskreno da smo mi igrali protiv Fenera napunili bi nas kao sarance!

Share this post


Link to post
Share on other sites

JBT tuga, i bolje da neki privatnik uzme, ovako je previse !!!

 

Sto kaze Rotasydan, bolje da kiprani prodju, ionako se nece toliko obruikati ko zvezda kad bi prosla pa da igra protiv neke ozbiljnije ekipe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам видео овај транспарент Косово је Србија, браво Грци. Дно дна сте, нешто размишљам и мислим да би ЈЕДИНИ НАЧИН да паднете ниже од овога био да се жалите Уефи што су навијачи Апоела "политичарили" на стадиону носећи транспарент "Косово је Србија". Стварно не видим ништа друго што би било горе од овог испадања. Откинуће вас Јавор у суботу. Молим Бога да нас дође Апоел у првом колу.

 

 

Почео да читам коментаре па се сморио...

Најбољи...

 

Pozdrav. Mnogo volim fudbal, navijam za Crvenu Zvezdu. Nisam nikad igrao, ali cesto ga gledam na Tv-u. Hteo bih da igram za Zvezdu, pa me zanima kome da se obratim?

(Millan, 28. avgust 2008 22:31)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...