Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Nikad mi nece biti jasno spominjanje zvezde na Partizanovim evropskim utakmicama, ali ajde...

 

mislim se da stavim ovo u potpis...

 

 

I kao sto je neko rekao, ako u nedelju ne pregazimo ganfere, sve ovo pada u vodu.

 

e sad, jebes ti sve ovo ako u NE-DE-LJU ne bude kako treba.

 

 

drago mi je sto ste ovo priznali pre tekme, da ne biste mogli u nedelju da pricate kako nema veze sto ste opet pukli, kao ves ne boli poraz, kako nije vazno..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gledaj, serem se na tu titulu koju osvojimo ako ne dobijemo najvazniji mec u prvenstvu i to ce svaki iole realan Grobar da kaze.

A tebi sabre bi bolje bilo da cutis i ne vilenis puno, posto ste mnogo smesni, posebno u poslednje vreme i moli Boga da vas ne napunimo na sred vase smrdljive rupe jer su se svi uslovi stekli za to, pa ne znam na sta cete vi da se vadite.

Edited by Fake City

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crvena Zvezda ne bi trebalo da pobedi Partizan... po svim pravilima, ne mozete da dignete tako brzo formu i da je podignete BAS protiv Partizana, kao i uvek... igrate uzasno i onda ODJEDNOM zvezda nekim CUDOM zaigra evropski i pobedi Partizan... tako ce i sad biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gledaj, serem se na tu titulu koju osvojimo ako ne dobijemo najvazniji mec u prvenstvu i to ce svaki iole realan Grobar da kaze.

 

hvala ti na ovome. mnogi grobari ne zele to da priznaju.

 

btw, upravo si se posrao na titulu koju ste osvojili prosle sezone.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde lepo da sacekamo nedelju, pa onda da komentarisemo. Koliko vidim tema je Kup UEFA tako da stvarno ne razumem zbog cega ovi cigani smrde ovde. Jako brzo su se digli u nebesa, a imam osecaj da ce isto tako brzo i da se spuste :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao bre cigani, idite na forum Apoela pa tamo prdite.

 

Evo ovako stoje stvari:

 

1. sesir

Milan

Sevilla

Valencia

Benfica

Schalke

CSKA M.

Tottenham

HSV

 

2. sesir

Stuttgart

Ajax

olempiakos

Deportivo

C.Brugge

spartak m.

PSG

Heerenveen

 

3. sesir

Rosenborg

Udinese

Feyenoord

Braga

Slavia P.

Man City

Galatasaray

Sampdoria

 

4. sesir

Hertha

PARTIZAN

Nancy

A.Villa

Portsmouth(Vitoria G.)

Racing S.

FC Kobenhavn

dinamo z.

 

5. sesir

S.Etienne

Wolfsburg

Standard

Twente

NEC Nijmegen

Metalist Kharkiv

Zilina

Lech P.

 

Ponavljam, sjebao nas je prolazak svih favorita, inace bismo bili u 3. sesiru, u svakom slucaju je liga uefa nikad jaca tako da ce biti tesko, ali i zanimljivo, samo da bude srece sa domacinstvima, tj da iz 2/3. i 5. sesira budu kuci, da uzmemo 6 bodova i idemo dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni nikad nece biti jasno zasto cigani postuju na ovoj temi, temi o takmicenju iz kog su ispali jos davnog 28. avgusta... Valjda bi moderatori trebalo da se oglase zbog tog spamovanja.

 

prosto, zato sto su iskompleksirani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meни није јасно како вас није срамота да Звездин стадион називате рупом, а оно ваше срањце нема ни два квадратна метра крова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meни није јасно како вас није срамота да Звездин стадион називате рупом, а оно ваше срањце нема ни два квадратна метра крова.

 

Pa kada pada kisa ne mozes da pridjes stadionu od blata i ostalih govana. Kad se vratim sa smradakane kao da sam bio na njivi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba stadiona su raspad... al ste vi cigansture, pa nikad ne bi rekli da nesto VASE ne valja...

 

Sto se tice smradakane tu se slazem da je raspad, nije ni JNA savrsenstvo ali ima mnogo bolji prilaz stadionu, a sto se tice unutrasnjosti samo da se promeni boja stolica u crno-bele (kao PAOKov stadion) i to je to.

 

Toumba2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...