Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

То ти је синдром балканских екипа. Наложе се да могу и Барселону да добију на свом стадиону, а онда лагано приме пар комада.

 

Исправка...

 

Тачније, синдом екс-ЈУ екипа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

juve tragican..jebes ekipu koja iz pet sansi iz peterca ne moze da uvalja gol...od kada nema modjija juve ima ocajan skauting...pre su dovodili vrhunske igrace,svetske najbolje igrace,a sada ni kurca...dobro,nema para u ligi uefa,al svejedno,nisu ni zasluzili bolje...u ligi sampiona bi ih jebali...ekipa nema napad,al nikakav...ocaj...a ni odbranu...kako bi se samo zajebali da su doveli onog kjaera...bacili bi jos 20 milja u septicku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da im puca kurac,namerno su ispali,posto su svesni da nemaju fond igraca za borbu na tri fronta,a prvenstvo je najbitnije,dok je ovo govno od takmicenja nebitno.To se jako lepo vidi iz sastava koji je juce izveo Del Neri...Libertaci,Kamilijeri,Lanzafame,Traore...sve moj do mojega,namerno je isao da popusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juveu realno puca kurac za ovo takmicenje , odigrali su 4 x , malo betclic love i to je to .

 

Sa druge strane voleo bih da Liverpul ozbiljno shvati ovo takmicenjei da ga pokusa osvojiti .

Нормална ствар, ово такмичење је битно само малим клубовима, велике екипе боли курац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jes kako da ne, u PESu se igra na svim frontovima, imam 22 igraca, rotacija i teraj, nece meni tamo neki anonimusi da uzimaju bodove

 

a sem toga, zar nije Lpool bio to shvatio ozbiljno pa je onda njih Forlan shvatio ozbiljno i... pa svi znamo kako se to zarvsilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

добар је Кјаер. него, овај Јувентус подхитно мора да рекоснтруише цео тим. ја да се ту питам, не бих оставио више од 4, 5 играча који сад играју.

 

jesi ga gledao u volzburgu?

 

 

klasican kiks igrac,tipa subotic...al to je bundesliga...to je normalno...stave te nazad i narede ti da nabijas loptu napred...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

.Libertaci,Kamilijeri,Lanzafame,Traore...sve moj do mojega,namerno je isao da popusi.

 

Libertaci , Lanzafame :rockdevil: , zahtevam da promenis izjavu .

 

Na nezrele provokacije ratara i anonimusa necu da odgovaram , ja ovo takmicenje ne smatram da je kikriki , ipak u njemu igraji najveci italijanski tj engleski klub svih vremena .

Dostojanstvo , cast i postenje legendarnog Liverpula ne dozvoljavaju opustanje ni u jednom takmicenju .

Lako je klubovima N.S.F.P da kalkulisu , oni i nemaju navijace , tj imaju ih ali ce ti isti navijati za koju godinu za Mancester Siti , kao na primer sto imamo slucaj da je neko pre par godina navijao za Zvezdu a sad za Partizan . Strucnjaci ih zovu paraplegicari fudbala i obicno se javljaju u leprom zahvecenim podrucjima srednjeg Banata .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нормална ствар, ово такмичење је битно само малим клубовима, велике екипе боли курац.

 

Nesto kao evrovizija...takmicenje za koje velike boli kurac...a mali se loze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

У, па ови се лижу међусобно: "Why are we arguing with each other. Moment of this game second half, 40000 in unison. Stand up if you hate Man U..."

 

Комплекс ниже вредности је зајебана ствар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...