Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Овај ПСЖ паприке најгоре. Не може Пасторе сваку утакмицу сам да изнесе. Биће на крају првенства 2, 3. Ако уђу следеће сезоне у ЛШ има сви да им се посеру по главама. Мало ми их је жао, с обзиром да сам их увек готивио, али сам са друге стране скроз равнодушан јер не волим та издркавања са милијардама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

jebemliga,meni taj komentator ok...ako mislimo na onog procelavog sa b92...

 

tekma bila super...bas milina gledati...onaj atleik je jako zajebana ekipa...koliko ja nesto dojmim tu ekipu niko ne shvata ozbiljino,al oni ubijaju igracki...ja iskreno da kazem,nisam ih smatrao za neku ekipu...al su konstantni u spaniju i u kupu uefa...mislim,nemos posle jedne tekme dizati ekipu u nebesa,al ovi me bas odusevise...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gledao tekmu juce...koliko se pricalo o onom pastoreu,mislio sam da lik daje golove makazicama sa pola terena...aj sto nije nista posebno,vec sto je lik jako los...onaj nene mnogo bolji od njega iako je vec u godinama,nije se kenjalo o njemu mnogo,promasio penal sinoc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam,al meni on juce bio nikakav...nisam ga gledao u psz,a i slabo u palermu...meni onaj igrac ne vredi 40 milja...nisam ga gledao cesto,mozda mu je bio jako los dan sinoc...meni recimo onaj gameiro dobar igrac...nene juce dobro igrao...mada,standardno brazilski...ne bi mami rodjenoj dao loptu...sta se desilo sa onim sisokom...pa on ni u francuskoj ne igra...steta,raspo se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,imao covek losu tekmu.Ali inace celu sezonu jebe keve.Slazem se da ne vredi 40 milja,to je predrkavanje,ali je jako dobar.Gameiro je isto dobar.U principu njih dvojica su jedino sto tamo zaista vredi.Ostalo kurac.Sisoko nastavlja sa povredjivanjima,gotov je on.Iako,kada god je igrao ove sezone,bio je jako dobar.Barem te tekme sto sam ja gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Доминација.

Драго ми је што је ова лига схваћена озбиљно, ма колико ми се не допадала. Свакако да поред Реала и Барселоне, а са оваквом одбраном ни против Милана, Јунајтед не би имао шта да тражи у ЛШ. Боље онда да пробају да узму барем ово.

 

Пенал је био, али је исто тако у другом полувремену направљен пенал над Хернандезом, а није свиран.

Edited by Underkuruz
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...