Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest Bata Životinja

proglasili smo epubliku Iliridu, trebali smo tutnuti i Totnemu, al nema veze, još Škoti da se izvuku iz Velikosrpske Britanije i ovo će biti krasan dan

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cirkovic susta suprotnost od Voie - igra sa samopouzdanjem, siguran, pravovremeno istrcava na loptu...mirise na dobro poiacanje...takodze - Daca pokazao da moze da bude ozbiljan prospekt, al do sledece godine zavrsice u Juveu ili daleko nedje, ko zna dje...Vulicevic ovako kad bi ga pogledas na nevidzeno - izgleda ko seoski igrac...alie bruka dobar bek i napred i pozadi, cvrst, pametno primi loptu koa dolazi iz vazduha, umesto da ispuca kao sto ima obicai vecina plasljivih spoljnih igraca u Srbii...Brane Ilic mi se cini dae jos bolji pleimeiker nego stoper/centralni bek...bolje iznosi loptu i dodae i od Drincica i od Smarkovica pogotovo...Grbic igra preporodzeno, malo mu fali da bude pravi dzoker i ubaci koi go' u nekoi bitnioi tekmi...sve u svemu - nema se sta zameriti...napad bez Skuntelara tankosava, a verovatno da smo igrali sa njim i Dankelom, popusli bi iz neke kontre

Edited by KazimKazim
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je Saša Ilić?

Ja se ne razumem u fudbal.. i sve... ali šta taj ispromašiva... jbt.

Ne znaš s glavom? Dodaj.

Ne znaš s' levom nogom? Dodaj.

------II---- desnom --------II--------

 

Sve vreme slušam komentatora kako nam je i nerešeno veliki uspeh.

Jebem ti ja tu filozofiju. Svaki sledeći tim koji nema taj moto će da nas odvali.

Edited by Dark_Elf
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...