Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Очекивано је све ово с обзиром да смо се једва саставили. Да смо комплетни, примили би један и имали бар 2 шансе.

Само да се не обрукамо на страни. Сад би могао АЗ да узме бод на страни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

a da je Bilbao bio kompletan?

 

Ниси ме разумео, Јаре. Партизан би примио један гол и имао би 2 лепе прилике. Изгубили би у сваком случају, само што би се бар играо неки фудбал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije to JSL, pa da se svi sklanjaju blizancima. Jbt, naše prvenstvo je smešnije nego u eri Obilića. Katai prvi strelac, neki mali anonimus Živković kao traži ga pola Evrope, i sl. :D

 

Treba ih napuniti dobro s vremena na vreme, čisto da se spustimo na zemlju. Još je i Zvezda imala sreće, pa je ispala rano od tima sa Real Madrid budžetom i omladinskom školom a'la Ajax iz Kazahkurcastana. :)

 

Nerado to govorim, ali treba da se ugledamo na Hrvate, koji masovno bojkotuju reprezentaciju i Dinamo, iako imaju rezultate. Slično je i sa njihovim medijima.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok god se vi nama sklanjate po tradiciji, ja sam srecan :mhihi: Vidim Hrvati su imali velike koristi od bojkota Dinama, kao i sam Dinamo, uostalom.

 

Eto vidiš.... Da nisi srećan, bilo bi u redu. ;) Samo se kod nas još uvek raduju zbog nameštenih utakmica.... :D

 

Inače, ne tako davno, u BKK eri, pobeda protiv musavih je bila realnost za Vošu. ;)

 

Šta imaju Hrvati od bojkota? Realno ništa, ali su za nijansu bliži normalnom stanju u njihovom savezu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tag hoya tvoja poruka pred pusenje kurca?

 

Pa nista... Kad se ujedine sve kite jumetala, sva jaja, postacu prvi pusac u rs domenu, u eu, rusfolderu i u ruskoj dumi.. okrenucemo se pusenju kurca, gorece cmarne dlacice, gorece intimna regija... HVALA!

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...