Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Tuzno je to sto se klubcina kao sto je Zvezda mora pribojavati rezultata sa ovim grcima paprikanerima...

 

tu je negde bio i moj cale xaxa na severu xD

 

 

sutra znaci vruca veza sa solunom...prenosicu vam vas se setim setim xaxa jedva cekam da cujem sta ce se desavati po solunu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najveceg kluba u jugoistocnoj evropi - velike Crvene Zvezde!!!

 

ne samo u jugoistocnoj nego u celoj istocnoj evropi! :mhihi:

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

ХУЛИГАНИЗАМ ЈЕ ТЕШКО СРАЊЕ !!! icon_da.gif

ПРАВОМ НАВИЈАЧУ СУ БАРЈАК И ПЕСМА ДОВОЉНИ !!! pivopije.gif

 

SELEKTORE LEGENDO, SVE SI REKAO! :pivopije:

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu je negde bio i moj cale xaxa na severu xD

 

 

sutra znaci vruca veza sa solunom...prenosicu vam vas se setim setim xaxa jedva cekam da cujem sta ce se desavati po solunu...

 

A koja je tvoja dodirna taka sa njima?

Koja glupost, oni nas tamo prebiju, i sta onda? Sledeci grcki klub koji bude gostovo ovde nece si ni vratiti tamo :twisted: Inace samo da znas, Grci su poznate pickice, oni ne bi ni smeli da dodju ovde

Edited by Lemur padobranac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да,али и оне су забрањене!

По мени су готивнији они памфлети или како већ да их назовем,који када их подигне цео стадион формирају неки мотив!

И као што већ рекох песма и заставе,то је сасвим довољно! Превазиђимо дивљаштво већ једном! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje da drzimo za ruke i dizemo srca...

 

inace imam par ortaka iz soluna...trebao sam da idem na tekmu ali sam bio u becu pre dve nedelje tako da je to otpalo..a sad ocekujem sms od ciganina jednog koji je krenuo danas u solun...inace oni idu tamo za 70 jura...sto je sasvim ok cena...jedva cekam izvestaje...x) xaxa da ovo sto si rekao da su picke xaxaxa a mozda i ne? malo se raspitaj pre ne nego sto izjavis nesto...

Edited by s0ki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да,али и оне су забрањене!

По мени су готивнији они памфлети или како већ да их назовем,који када их подигне цео стадион формирају неки мотив!

И као што већ рекох песма и заставе,то је сасвим довољно! Превазиђимо дивљаштво већ једном! :da:

Ih zabranjene. Pa po novom zakonu su i kišobrani zabranjeni, a da ne pričam o zastavama. Kaže policija da je ranije bilo slučajeva kada su navijači povređivali pripadnike javnog reda kišobranima :) :) :). Zbog toga su se ljudi valjda razboljevali na stadionima prošlih par vikenda, pošto je bilo kiše, ali ne i kišobrana, a naši stadioni baš i nisu Amsterdam Arena.

Ne znam da su baklje ikoga povredile, ako taj neko zna da ih koristi.

 

362523005_f61d0d013b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka... cigani se previse loze... Treba ih umiriti... pobedom veceras... :D

Idi u Jermeniju.

 

EDIT: Koliko sam shvatio ovo su napadi PAOK-ovih navijača, i to na neke klince.

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

da napadi paokovih navijaca.

jedan je bio na prijatelje kluba a drugi na navijace iz uzica na neka dva lika...ludnica je pocela x) inace grcka policija je smesna...kad smo se potukli u jednom klubu prosle godine nisu smeli da nam pridju dok smo imali baklje...pustili su nas da zavrsimo sa tucom i fazon niko nije priveden samo su nas rasterali odatle...tamo sa panduri plase navijace a ne obrunto xaxa...ono fazon imaju akciju stop represiji nad pandurima xaxa svi verovatno znate za cuvenu zabranu gostovanja i kako je ista prekinuta tako da mislim da ce g7 ipak da udje na tekmu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje da drzimo za ruke i dizemo srca...

 

inace imam par ortaka iz soluna...trebao sam da idem na tekmu ali sam bio u becu pre dve nedelje tako da je to otpalo..a sad ocekujem sms od ciganina jednog koji je krenuo danas u solun...inace oni idu tamo za 70 jura...sto je sasvim ok cena...jedva cekam izvestaje...x) xaxa da ovo sto si rekao da su picke xaxaxa a mozda i ne? malo se raspitaj pre ne nego sto izjavis nesto...

Aj svega ti, da necu da naucim od tebe.

 

1. Nemci

2. Rusi

3. Srbi

4. Englezi

5. Turci

 

Najbrutalnije navijacke grupe dolaze iz navedenih zemalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...