Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Odgledala ja Vojvodinu danas, rezultat 0:0. Sansi je bilo, ali sta to vredi kad niko ne zna da postigne gol. Sutiraju pravo u golmana ili preko gola. Ovi Izraelci ni da upute sut u okvir gola tokom veceg dela igre. Zadovoljan Bekvalac a nije ni svestan koliko nema pojma o taktici niti igri. Kao da se plasi da napadne, Sepuju uvodi 10. minuta pred kraj, umesto da ga stavi od pocetka. Bezveze. Utakmica slabija od onih koje gledam u domacem prvenstvu.

 

Borac pobedio 1:0. Nije lose s obzirom da to i nije klub sa nekom tradicijom na evrosceni.

 

Zvezda igrala 2:2. Nije mala stvar dati 2 gola u gostima Apoelu, to je aktivan rezultat kako voli da kaze vecina nasih trenera.

 

I svi smo zadovoljni, zar ne? Onda razmislim i dodje mi da vristim: ma cime smo zadovoljni? Time da nasi klubovi prodju neke tamo timove sa Kipra i Izraela koje su pre desetak godina jeli kao salatu u zaletu za protivnike iz Nemacke, Francuske, Italije?

 

 

Svaka cast entuzijazmaticnim navijavima koji su zaista napravili atmosferu na nivou, kao da se igra protiv La Korunje, a ne Hapoela.

 

Pocinje nam i prvenstvo, pa se nadam da ce golgeteri proraditi u svim timovima, jer ovakav fudbal na "aktivan rezultat" vole jedino intelektualci na klupama nasih prvoligasa. Meni je iskreno mnogo bliza filozofija Marcela Lippija i njemu slicnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I svi smo zadovoljni, zar ne? Onda razmislim i dodje mi da vristim: ma cime smo zadovoljni? Time da nasi klubovi prodju neke tamo timove sa Kipra i Izraela koje su pre desetak godina jeli kao salatu u zaletu za protivnike iz Nemacke, Francuske, Italije?

 

To je nasa realnost,i vise se navikni na to.

 

Meni je iskreno mnogo bliza filozofija Marcela Lippija i njemu slicnih.

 

To je jedina prava filozofija. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Туле

 

Коефицијент управо има везе са Србијом, мојим србовањем и Српством уопште. :) Ја не могу да навијам за Звезду, углавном сам равнодушан, осим ако не игра са клубовима из "оних" земаља.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je nasa realnost,i vise se navikni na to.

 

Ja sam se na to odavno navikla, ali ne mogu da shvatim domace trenere. Pitam se da li oni zaista nista ne znaju, ili zive u srednjem veku, pa ne gledaju uopste utakmice jacih evropskih liga, ili jednostavno imamo toliko slabe igrace da nisu u stanju ni jednu taktiku da sprovedu u delo. Rekla bih da je u pitanju ipak ono prvo...Nazalost, svi dobri treneri, koji su ostavili neki pecat ovde, nisu u nasoj ligi. a bez dobrih stratega ne treba ni ocekivati da neki klinac koji bi trebalo da igra u juniorima bude junak na evro-utakmici. Ne moze, posto nema od koga ni da nauci.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi Izraelci ni da upute sut u okvir gola tokom veceg dela igre.

Одлично, то значи да Воша може даље.

 

I svi smo zadovoljni, zar ne?

Нисмо

 

protiv La Korunje

Јебем ја Ла Коруњи, играчима и стручном штабу све по списку, одиграли 0:0 са оном стоком.

 

samo sto meni ni koeficijent nije bitan.

 

Коефицијент је веома битан, нарочито фамозно 15. место листе које омогућава прваку Србије да у квалификације за ЛШ иде из трећег кола и то као повлашћен тим. Били смо ВЕОМА близу (16.) током 2004, али сте ви засрали (јер је тад Партизан из ЛШ и презимљавања у Купу Уефа вукао коефицијент). О деветом месту да не причам, то место омогућава директног представника у ЛШ и једног у квалификацијама (Румуни су то успели да достигну за сезону, ми наравно нећемо, али је битно да се пењемо)...

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo za borac

 

 

mada, gledam sad na transfermarkt-u, ova lokomtiva je mnogo, mnogo slabija nego sto sam mislio

ja kapirao da su po budzetu za nijansu slabiji od zvezde i partizana

 

 

zanimljivost: muslinov sin im je zadnji vezni :lol:

 

l i n k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od naredne godine se menja format Lige bogatih i UEFA kupa (koji izrasta u ligu). To podrazumeva da će se paralelno odvijati kvalifikacije za 15 prvoplasiranih na UEFA listi na jednoj i nas ostalu boraniju na drugoj strani. U prevodu: Nema više Italijana, Nemaca, Švaba, Francuza, Engleza, ... tako da, taj koeficijent za nas kao državu gubi na značaju. Da ne kažem da nam se ne isplati da budemo u prvih 15.

Edited by Калавера

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne kažem da nam se ne isplati da budemo u prvih 15.

 

Нисам то знао, знам да ће бити неких промена, али нисам знао каквих.

 

Да, не исплати се, али ако га досегнемо значиће да смо то заслужили резултатима у групним фазама такмичења, тако да се ја и даље надам 15. месту. Као и деветом, али због мандова, пошто са овако перспективним тимом титулу више видети неће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Туле

 

Коефицијент управо има везе са Србијом, мојим србовањем и Српством уопште. :) Ја не могу да навијам за Звезду, углавном сам равнодушан, осим ако не игра са клубовима из "оних" земаља.

 

Slican stav prema groblju...samo sto meni ni koeficijent nije bitan.

Navijam za groblje samo ako igraju protiv hrvata.I mozda bih razmislio za koga da navijam kada bi igrali protiv Intera.Ali mozda.

 

Ih kakvi ste, ja bi' navijao za srpski klub pa da su mi šestinu familije pobili. Nerviram se zbog Partizana isto kol'ko i zbog Zvezde. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени делује да у Звезди пола екипе зна акције, пола не, па онда ови што знају напамет дају добре лопте, а ови слепци што не знају забораве да утрче. Елем, није лоше за прву утакмицу, биће боље касније. Трче к'о блесави, што није виђено у највећем српском клубу годинама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdenek Zeman se oduvek kockao sa životom ... to je čovek koji ide na sve ili ništa. Nije ni za Zanzibar, a kamoli za Zvezdu.

 

Što ne potrči nekada na teningu sa igračima? Bembali ga tompuzi - to je privilegija samo Marčela Lipija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам друго полувреме на Нету, стисли Бугари к'о на Брегалници. Имали су стативу пред крај. Што се Борца тиче, онакав катаноч(ћ)о нисам одавно видео!!!

 

Сад кад им налети Милан, ПСЖ, Евертон, Тотенхем, Ајакс или Фејенорд... Има да буде фешта на стадиону код Палме (пошто ће играти у Јагодини, претпостављам). Даће Палма џаба стадион на коришћење, само да испромовише град.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, Бугарима играју макар три Србина, а Окука је тренер. На крају публика гађала судије нечим. Изглеад да није био пенал. Било како било, добро је.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast tim momcima, samo da jos i Zvezda i Vosha prodju, da pokupe sto vise bodova za nas fudbal

 

Zvezda ce proci ali Vosa tesko...voleo bih da gresim...

Dok Partizan sigurno ispada ali dobro, bar ce u kup uefa...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

navijam za Zvezdu, ali ne mrzim Partizan i iskreno bih voleo da prodje proklete turke, ali iskreno male su sanse za to. Ipak turci imaju mnogo kvalitetniju ekipu, a ako im slucajno i krene lose sudije ce im uvek malo pomoci jer veliki klubovi po difoltu uvek imaju pomoc sudija, atraktivnije je i isplativije njima da im igra bogati Fener a ne tamo neki Partizan .... jbg

 

A ja mislim da ce pre Vosha proci nego Zvezda, na Marakani je totalno rasulo, ali nadam se ipak da ce poput vaterpolista u momentima kada je najteze odigrati najbolje i izbaciti Kiprane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

navijam za Zvezdu, ali ne mrzim Partizan i iskreno bih voleo da prodje proklete turke, ali iskreno male su sanse za to. Ipak turci imaju mnogo kvalitetniju ekipu, a ako im slucajno i krene lose sudije ce im uvek malo pomoci jer veliki klubovi po difoltu uvek imaju pomoc sudija, atraktivnije je i isplativije njima da im igra bogati Fener a ne tamo neki Partizan .... jbg

 

A ja mislim da ce pre Vosha proci nego Zvezda, na Marakani je totalno rasulo, ali nadam se ipak da ce poput vaterpolista u momentima kada je najteze odigrati najbolje i izbaciti Kiprane.

 

Sve si lepo rekao...ma prolazi Zvezda, pa nece valjda izgubiti na marakani od tih Kiprana, nema sanse...

Vosa tesko, nemaju zavrsnicu, bojim se da lagano gube tamo...steta sto nisu pobedili u Novom sadu, cujem da su bili bolji ali zavrsnica nikakva, stara boljka naseg fudbala...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...