Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Ako ako, samo vi dodjite u Vrsac :D ....

 

Што, правиш неку журку? Ја сам срећно заљубљен па не бих рибице као Феникс, али добра клопа увек добро дође. Правилте ли ви тамо оне шунке, оно кад окачиш пола прасета на дрво да се суши. :) За то сам увек.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што, правиш неку журку? Ја сам срећно заљубљен па не бих рибице као Феникс, али добра клопа увек добро дође. Правилте ли ви тамо оне шунке, оно кад окачиш пола прасета на дрво да се суши. :) За то сам увек.

 

Ako si zaljubljen, onda reci tvojoj devojci da me upozna sa drugaricama, ja sam uvek za druzenje :D

Majku mu, ima da ostanemo u Vrscu i da ne odemo na utakmicu, ako ovaj bude pravi domacin...ako ne, dovescemo mu sve grobare u gajbu, na zurku, pa neka vidi sta ce :)

 

Inace, upravo sam se najeo propisno, veceras idem na neki koncert pa se mora imati snage za skakanje i alkoholisanje :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, prvo centriraš, a onda otrčiš na peterac i uvaljaš ga glavom :mrgreen:

 

E da sam toliko brz, bio bih najbolji igrac na planeti :)

A bio sam i odlican golman...ali sam vise voleo da igram....eh, debil, trebao sam nastviti, sad bi vi ovde o meni raspravljali :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da sam toliko brz, bio bih najbolji igrac na planeti :)

A bio sam i odlican golman...ali sam vise voleo da igram....eh, debil, trebao sam nastviti, sad bi vi ovde o meni raspravljali :)

Hahahaha, one man show :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam ja Feniks i uvek se iznova radjam tj. dizem iz pepela...u sledecm zivotu tj. reinkarnaciji - sigurno cu biti mega uspesan fudbaler...tada ce Partizan biti prvak Evrope, jebacemo sve ove Mancestere, Barselone, Juventuse i ostalu buraniju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam ja Feniks i uvek se iznova radjam tj. dizem iz pepela...u sledecm zivotu tj. reinkarnaciji - sigurno cu biti mega uspesan fudbaler...tada ce Partizan biti prvak Evrope, jebacemo sve ove Mancestere, Barselone, Juventuse i ostalu buraniju :)

Možda budeš navijao za Zvezdu ako se reinkarniraš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti da nam priredis dobrodoslicu, valjda si domacinski covek...

Ne trazimo puno, nesto da se popije, posle i da se mezi...a mogu i neke curice, da ne moram sam da se trudim oko njih...mada, cim se ja pojavi, ima da me napadnu, znaci-objasni im da ne idu sve odjednom, ima mene za sve, neka stanu u red i bice sve usluzene :)

 

Dolazio sam ja pre par godina cesto u Vrsac, imao sam tu odlicnu drugaricu...

Radi li onaj rok klub jos uvek?

Mada, vise me je vodila na neka kao fensi mesta, ja sam se dobro uklopio :D

 

Pa jesam domacin, naravno i ima taj klub, ali se i tu sad pusta svasta (ima i techno, house pa je glupost)...

Ah ne trazim ni ja puno, samo da mi kupite jednog kvalitetnog marshala i ja zadovoljan :D ....

 

Што, правиш неку журку? Ја сам срећно заљубљен па не бих рибице као Феникс, али добра клопа увек добро дође. Правилте ли ви тамо оне шунке, оно кад окачиш пола прасета на дрво да се суши. :) За то сам увек.

 

Eh kakvu crnu zurku.

A sto se tice onih prasica, ima toga, ali kod mene nema. Barem deda moj nije odavno to pravio...

 

Ah kad dodjete videcete kako lici grad na Nemacku (mislim Nemacke gradove, ali malo)...

 

I ponesite Zvezdinu majicu, da imam jos jednu :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуо сам да у Жлезди примају нове играче. Клупа ти је загарантована, а ако се покажеш, ето и стартне поставе.
Brate,kad nisam igrao u Bariju sad vise nema veze, a Ljupko me izneo iz porodilista sa mojim matorim,posle dao sinu ime kao moje....propustih priliku...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jебо те, ови угасили клуб!!!

Овој Фифи треба јебати мајку, Блатеру и осталим говнима. Мислим ОК, Партизан иде даље, али да стока буде на страни некаквог смрдљивог жабара који је купио Политехнику и ПРЕСЕЛИО ЈЕ у други град! Као што написах на Б92, у реду, име су морали да промене (у ФК Темишвар) али ко сме да има забрани да имају дресове љубичастих боја?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bozovic je ocajan, odbrana tragedija, spori su, bez veze sutiraju lopte, ispucavaju, centarsutevi tuga, sreca pa imate malog Bambija. Ovaj Moreira nije normalan, kakvu je sansu sjebao....ccccc.......pa ovi rumuni su losiji od Apoela sto puta, treba da im napunite sarance!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...