Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Pricam o tome da vi cigani kad god vam neko spomene kako nemate pojma, pametujete kako ste vi bili prvaci sveta. jaka stvar...

 

 

Pa zar to nije ocigledan dokaz da imamo pojma?!!!

 

Inace recite to ljubiteljima Steaue :lol: Vi sa njima nemate ama bas nista zajednicko, za razliku od nas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko je ovde od nas fanova velike Crvene Zvezde,najveceg fudbalskog kluba u ovom delu Evrope,to govorio?To uglavnom spominjete vi,iskompleksirano groblje.Ja sam retko kada video da neki fan Crvene Zvezde ovde kenja o proslosti,ali sam zato video milion puta da neko groblje upada sa pricom "Ma da,vi ste zajebani,Bari,Tokio,picke materine"...cinjenica.

A jos su dve cinjenice tu:

1.Da,Zvezdin tim ove godine je katastrofa i nemaju pojma.

2.Da,prvak evrope i sveta je velika stvar,nesto o cemu groblje moze samo sanjati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u evropi duvamo podjednako...

 

Ovo nije bas tacno, u poslednjih par godina, Partizan je igrao Ligu sampiona i uspeo jednom da prodje grupu Lige uefa pa je tada i nakon grupe prosao dva kola i ispao od CSKA(koji je kasnije i osvojio kup uefa) dok vi niste uradili nista, samo ste jednom igrali uefa ligu...dakle, ako cemo gledati posteno, poslednjih par godina u Evropi, Partizan je daleko uspesniji od cigana...

Sto pokazuje u fifina lista klubova, gde ste iza nas...sad recite da je ta lista namestena, bla bla...A sa ovim bodovima , bicemo jos vise ispred vas...

A vi pricajte o proslosti...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj,a vasa liga sampiona nije proslost?Sta je to,sadasnjost?Ajde nemoj kakiti.

A posto je to proslost,i ako cemo pricati o proslosti...mislim da groblje bas i nema na osnovu cega napusavati Crvenu Zvezdu,posto u evropi groblje ima smesne i mizerne rezultate u odnosu na najveci klub u ovom delu Evrope,veliku Crvenu Zvezdu.

I onda reci da nista kompleksasi.

 

Бари, Токио, Бамби! :)

 

Ponovo groblje spominje.Jebiga,kompleksi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najveci klub u ovom delu jevrope je - steaua.to je cinjenica.hteli mandovi to ili ne.

 

Lupetas gluposti.Zvezda ima vise domacih trofeja,mnogo vise polufinala kupa sampiona je igrala,bila je prvak sveta a Steaua nije...jedino u cemu je Steaua bolja jeste sto su osvojili Kup Uefa a Zvezda nije.Tako da,pre nego sto pocnes lupetati,prouci stvari,i ne lupetaj.

 

ako neko ima komplekse, to ste vi ;) bili ste prvaci Evrope, pa ste umislili da ste neki veliki klub...

 

Kao sto sam malo pre rekao,jedino vi groblje spominjete to ovde,dakle bas ne znam ko ima komplekse.Sa druge strane,mi nemamo razloga za iste,a vi imate.A Crvena Zvezda jeste veliki klub,pogotovo u odnosu na sugavi Partizan.Cista cinjenica,potkrepljena rezultatima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto se oligarsi i tajkuni ne interesuju za Partizan? Pa koji ce im kurac, to je samo osrednji klub bez velikih uspeha i tradicije, Zvezda ima najvise navijaca na Balkanu, neverovatnu harizmu i ceo svet zna ko je i sta je Zvezda.

 

:pivopije:

 

 

 

 

--

glodari, sto ulazite u frku kad ste slabiji :) zajebite pricu o tome ko je veci i popularniji klub, koji klub je veci brend i sl., ta prica ne moz' da izadje na dobro za vas :)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekajte bre, ovde je tema liga-kup uefa, a vi pricate o zlezdi i Steaui, prvi ispali cim su ispasti mogli (jer su jadniji i od najjadnijih), a drugi igraju Ligu Sampiona (i na tome im bravo bravo), i dosta o njima, bar na ovoj temi, ne vidim sta vam nije jasno.

 

Juce u Temisvaru, nas 500-tinak, Partizan za klasu(ili cak dve) bolji od Politehinke, Tosic doktorirao slobodne udarce, nekoliko munjevitih modernih(iznenadjujuce za Partizan) kontri bez zavrsnice, ali dobro, i to ce doci valjda. Odbrana stnadardno zabrinjavajuca, ne vredi, fali pozadi jedan Zaribo West fazon igraca, neci cvrst i zajeban.

Velika pohvala za navijace Politehinke, lepo smo se druzili(kome nije poznao, njima su Grobari bili najveci uzor pri stvaranju tribine).

 

A Borac, jebi ga, ocekivano, dobro je da su gol bar postigli, u njihovom slucaju nije sramota izgubiti od Ajaxa bilo kojojm razlikom, a ova je cak potpuno ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigani bi mogli da odjebu sa ove teme...bar do iduce sezone...ovako mogu samo da kenjaju...posto su ispali...onako slavno :)

Bolje raspravljajte na temi meridijan liga, kako ce vas kupiti cika Miskovic...bas me zanima vase misljenje o tome, posto ste vi najveci Srbi i najveci borci protiv Slobe(naravno, svi ostali su mnaji Srbi i Slobina vojska) I sad ce ti isti cigani da navijaju za cika Miska...i cekaju ga kao spasiocia...apsurd..ali dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='El Karnisero' date='19. 9. 2008, 17:29' post='1756421

 

I ne navijaju svi za Miskovica,to ti je glupa konstatacija.

 

Pa navijacete i dalje svi za Zvezdu...a Zvezda ce biti Miskoviceva...tako da je tvoja konstatacija glupa...

Pre ste vikali da necete Delta zvezdu, itd...a sad cete navijati za Zvezdu i Miskovica...tako da...

 

Inace, tema je kup uefa, dosta o vama ciganima, ako iduce godine prodjete pretkolo, pricacemo ovde o vama...

Licno, nisam zadovoljan u mnogo cemu sa Partizanovom igrom, lepo se igra kontra ali zavrsnica nula, poslednji pas i sut, katastrofa...kao i ceo srpski fudbal...odbrana ceto kiksira...kao i kod reprezentacije...

Stvarno nema igraca koji zna da da gol...sinoc su trebali dati ladno 3-4 komada...iz akcija...ovako, jedan gol zahvaljujuci Tosicu(genije za slobodnjake) i drugi, uz dosta srece tj. golman je ono imao...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Док су у једном од делова града пролазили аутобуси са ментолима, неки Румуни су скандирали и прозивали, па су двојица болида изашла из буса да се пајају с њима. Обојица су у болници гледали утакмицу. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...