Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mislim da ce samo Arena Sport (prokleta bila) prenositi Ligu Evrope kod nas. I to naravno na kanalima 2, 3 i 4. Kao i sva evropska takmicenja osim Premier lige. Crkli da bog da i oni i oni od kojih su otkupili prava za sve te utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sport Klub. Uskoro treba da uvedu i oni nove kanale, izmedju ostalog i SK Premier League.

 

Inace retardirani KDS nema u svojoj ponudi ni Sport Klub + na kome je vecina prenosa Engleza. Sto je najgore nece da ga ubace zato sto, citiram, "ne postoji dovoljno interesovanje njihovih korisnika za uvodjenje tog kanala".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem uzivanje kad nema SK, ko prenosi Engleze ove godine?

 

Puca mi patka za sugave engleze,imam sve ostale lige ukljucujuci one u kojoj su moja dva omiljena kluba i one u kojoj su dva najjaca tima na planeti.Koga boli kita za Stoke,Fulham i Blekpul.Najbolje tekme mogu nahvatati preko striminga,a ovo ostalo je skotovska ostrvska "golman,stoper,protivnicki sesnaesterac,i svi na loptu ko debili" boranija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trabzon 1:2 Liverpool. Без Torresa, Stevena, Aggera & Јовановића. Очекивано лоша игра, али смо се провукли. Pacheco ће бити феноменалан играч, срећан сам што је код нас у екипи, гладан игре и треба га мунути у прву постау. Сутра је жреб и видећемо кога добијамо, можда опет иде да се гледа у близини.

 

 

YNWA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...