Jump to content

Prva liga Srbije


Álvaro Recoba

Recommended Posts

Meni jedino zao sto Napredak nije

ostao u ligi, ne pamtim kada sam

poslednji put tamo bio na gostovanju...

Ovako ponovo Vozdovac, poslednje dve godine

sam bio tamo jedno pet puta, postalo vec monotono...

A da, prvo kolo se ide u Sevojno :)

 

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi zakonom zabraniti da u Super, ili kako se već sad zove najjača naša liga, ima više od 3 kluba iz Beograda! :da:

 

Kako sam se valjao od smeha kad su na prenosu prikazali navijače Čukaričkog, šta reče onaj "10-ak najvernijih pristalica"? Da kažeš da je klub iz Zimbabvea pa daleko da se dodje...

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezultati prvog kola:

 

BSK Borča 1:1 ČSK Pivara

Metalac 1:0 Radnički (P)

Novi Sad 0:0 Voždovac

Mladenovac 1:1 Javor

Jagodina 3:1 Vlasina

Novi Pazar 0:0 Hajduk

Sevojno 0:0 Zemun

Radnički (N) 0:2 Rad.

Srem-Mladost Apatin?-?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"По поплави смо име добили, Власини до смрти одани..."

 

Био сам данас утакмици. Добили смо Пазар 1:0. Било нас 50ак Поплавса, међу којима сам ја био најстарији :) Није било антитурских песама, једино је судија називан Турчином... Било је упозорење пре утакмице због тога...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazno je da je Metalac pobedio. Dogodine Meridian liga!

 

И онда ће им трибине бити увек пуне ''чупаве момчади''

 

Сви металци ће се ујединити & помирити под амблемом Металац ГМ

( блекери, трешери, пауераши, њуметалци, готичарке...)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajduk - Sevojno 1-1

 

Opet nereseno , ali dobro tek je pocetak .

Oni zlikovci iz Bezanije hoce da nam uzmu golmana Urosevica , od Krnjinca nismo imali boljega

 

Lepo je sto se u Vlasotincu nije skandiralo Turcima , ali nije lepo sta se sve dozivljava u Pazaru tako da mi nije jasna ta pasivnost ich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice tekme sad u subotu, Zemun ispusio od Srema 1:2, mi napustili stadion na kraju poluvremena,

o tome mozda napisem nesto vise, sad me mrzi...

 

Kakav sam mentol, hteo sam da postavim slike iz Sevojna, al sam nesto zajebo... drugi put

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je sto se u Vlasotincu nije skandiralo Turcima , ali nije lepo sta se sve dozivljava u Pazaru tako da mi nije jasna ta pasivnost ich

 

После утакмице са Јагодином, Поплавсе су на СОСу, ваљда, прозвали "нацистима из Власотинца" због неких Цигана, који су тражили помоћ и од полиције, ваљда, па је изгледа стигло упозорење и судија запретио дда ће да прекине ову ако буде нечег сличног...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radnicki Nis - Zemun 1:1

Nas oko 80, solidno navijanje, novina je bila da smo putovali dabl dekerom :)

Meraklija oko 150, u drugom poluvremenu skoro da nisu ni navijali,

jebi ga klub im je u kurcu, pitanje je sta ce uopste biti sa Radnickim!

 

evo fotki:

 

http://img206.imageshack.us/img206/6595/img9559eg8.jpg

http://img206.imageshack.us/img206/5035/1063974os3.jpg

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam se zajebao...provericu sutra na televiziji kako je odigrana ta utakmica,imamo snimak.

Sto se tice Spartaka,klub je opljackan,privatizacije nema,opstinu boli kita (ulazu u kosarku i odbojku)...ne vidim izlaz iz krize u skorije vreme.Samo da ne prodju kao Proleter ZR,da se ne ugase.

 

taj spartak je pre par godina imao dosta dobru ekipu...marinci,vidjao sam ih redovno na tekmama repke,kad je krenulo ono svi zajedno da navijamo itd.

 

samo ti dodji ;)

 

ja bio...smejurija...pa ne daj Boze da nije bilo one nase murije sto nas je dovela i odvela iz NS-a...one vase prasinare ste i vi a i mi da tako otkinemo da se zabrinu vlasti...

 

samo jedna stvar,WTF vam znaci prozivanje Turski Cigani???pa mi smo umirali od smeha...panduri slusaju i cepaju se i oni...onda sin ti duva lepak sudija???ako ste vi druga ekipa NS-a onda bolje ugasite grupu ili dovedite neke starije na tribini,ovo je stvarno bilo smesno...

 

drugo kolo protiv mladenovca,oko 70 invalida(u NS-u bilo tacno 56),navijanje katastrofa u prvom poluvremenu dok je u drugom vec da kazemo bilo bolje,mada je primeceno da je onih 5-6 klinaca od 10 godina ubilo atmosferu...dobro pa su zapalili...mladenovcani dosli njih 11(deset likova i jedna devojka),podigli zastavu nove ekipe,posto su se demoni raspali posle 11 godina:(

 

e sad,jagodina je trebalo da bude san snova al' jbg nisam otisao iz privatnih razloga tako da ne mogu da vas updatujem sto se tog gostovanja tice.znam samo da su se invalidi pojavili dole ali ne znam koliko ni kako je bilo jbg

 

sto se tice forsa nisu svi pali,ali da je doslo do smene i jeste i nije...jedna ekipa je podmladjena dok je jedna ostala ista kao i pre 4 godine...nisu ono sto su bili,ali zarad nase scene nadam se da ce da se poprave....i da se pojave na tekmama i da navijaju a ne samo da se qrce sa novim zastavama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...