Jump to content

Progressive Rock - opšta diskusija


Kamaitachi

Recommended Posts

 

Ja nigde nisam čuo growl :rolleyes: Ili sam gluv, ili lud... 

 

Which is it? :haha:

 

 

Ima jedno pola minuta growla u toj pjesmi. Ne ulazim u kvalitet istoga,ako cemo pravo nije nista gori od hiljadu drugih bendova :haha:

 

 

 

edit: Braaate, haha, šta sam ja kog đavola slušao kad mi promakao ovaj growlerski pasaž? :haha:

 

Vjerovatno sebe kako pricas da nema growla :P

I'm officially dead

 

 

Ou jea :haha:

Edited by Poor Twisted Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Elem, dopao mi se gitarski solo na "Tears are Made to Flow" :da:

Don't remember :haha:

 

Ti si ono preporucio Children of Nova i mnogo sam ti zahvalan na tome. Stvarno obozavam onaj EP,iako ona 6-a stvar malo smori, a pjevac uzivo nije ni upola dobar kao na albumu. Ukoliko nijesi slusao Tides of Man i Closure in Moscow,otprilike su na istu foru bendovi,onda bi trebao.

cover.jpg

 

http://www.4shared.com/file/102724415/d2de3ce7/Closure_In_Moscow_-_First_Temple_2009__________thedaytohateblogspotcom.html

 

tidesofmanepcover.JPG

 

http://www.mediafire.com/?9keehg0qyq2

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušao sam Closure In Moscow, gorepomenuti album. Da izbace malo alternative, a više psihodelije, bili bi pun pogodak. Tides of Man nisam slušao, pristaviću.

 

Meni u poslednje vreme najviše leži Canterbury i psihodelija '60-ih :da:

 

Hm... http://www.progarchives.com/forum/forum_posts.asp?TID=62643&FID=19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drobilicom za nuždu..

 

Ostavila sam ti Time's Forgotten i našla oba na CD Baby, ja ih sutra pazarim.

 

@Poor Twisted Me

Tides of Men - odlični, Empire Theory sam slušala, merkam dal da ih stavljam u listu najboljih... samo šta ti je ovo sad?

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vid'o sam, zahvalan sam ti na tome :mhihi:

 

A ovo drugo, je l' ti hoćeš da hvatam zazubice, je li? :P:haha:

 

edit: Ne budite sisice, nego skinite lepo diskografiju Caravana i na slušanje. Ili makar albume "In the Land of Grey and Pink" i "Cunning Stunts" (pogotovo ovaj). Ne prestajem sa oduševljavanjem :D

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Poor Twisted Me

Tides of Men - odlični, Empire Theory sam slušala, merkam dal da ih stavljam u listu najboljih... samo šta ti je ovo sad?

 

Pa ovo je EP prije albuma. Mislio sam da otvorim sa tim :) Ako su ti se svidjeli,onda MORAS da cujes Children of Nova - Complexity of Light :da:

A ovo drugo, je l' ti hoćeš da hvatam zazubice, je li? :P:haha:

Haha,ista je i bila moja reakcija kad mi je onako nenamjerno rekla da pazari originale :D

Edited by Poor Twisted Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovo drugo, je l' ti hoćeš da hvatam zazubice, je li? :P:haha:

 

edit: Ne budite sisice, nego skinite lepo diskografiju Caravana i na slušanje. Ili makar albume "In the Land of Grey and Pink" i "Cunning Stunts" (pogotovo ovaj). Ne prestajem sa oduševljavanjem :D

 

 

Ja cenim koji si ti manijak da tebi MI treba da zavidimo :P

Za Caravan... da imam još 30 života... šalim se, poslušaću, mora to da se sluša :D

 

Pa ovo je EP prije albuma. Mislio sam da otvorim sa tim :) Ako su ti se svidjeli,onda MORAS da cujes Children of Nova - Complexity of Light :da:

 

Aj daj to. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cenim koji si ti manijak da tebi MI treba da zavidimo :P

Za Caravan... da imam još 30 života... šalim se, poslušaću, mora to da se sluša :D

 

Zašta da zavidite? :D I nad popa ima pop :haha: Gledao sam bio skoro neki video na tjubu, gde Akerfeldt objašnjava nekom liku koliko ploča ima. I kao "vidiš onu sliku na zidu? e, odatle do onog tamo stuba" :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E fala ti ko bratu :haha:

Jel mi sa tom tvojom Novom DragonHeart probi glavu il sa nečim drugim? Si ga ti to zarazio?

 

Edit: nešto link zeza, ajd ponovo :D

 

 

 

Zašta da zavidite? :D I nad popa ima pop :haha: Gledao sam bio skoro neki video na tjubu, gde Akerfeldt objašnjava nekom liku koliko ploča ima. I kao "vidiš onu sliku na zidu? e, odatle do onog tamo stuba" :haha:

 

 

Srećom pa takvi još uvek postoje...

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

E fala ti ko bratu :haha:

Jel mi sa tom tvojom Novom DragonHeart probi glavu il sa nečim drugim? Si ga ti to zarazio?

 

Edit: nešto link zeza, ajd ponovo :D

Ne ne..On slusa Nova Art.

 

 

Evo ti onda prvi link,usmjerice te na drugi,pa na treci... :P

 

http://www.zona-musical.com/postt127081.html

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thanks for sharing Tempano, I wouldn't know they released new album, which gathered many positive critics. I'm owning "Atabal-Yémal" (reissue) and "El Fin de la Infancia (Childhood's End)", awesome albums.

It is a pleasure! :pivopije:

I thought you knew that Tempano put this album in free download. On this CD, there are two edit versions of the tracks the band recorded for Colossus and Musea.

http://www.colossus..../index.php?news

 

3287.jpg

 

Transatlantic - The Whirlwind (2009).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...