Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

a zašto te čudi to za partizan? sa kojim pravom su im dali banjicu na 99 godina? šta je sa drugim klubovima? ovamo kenjaju kao treba nam jaka liga blabla a sistematski su uništavali konkurenciju partizanu....kako seješ tako ćeš i da žanješ....sve to život postavi na svoje mesto....ima dana ;)

Edited by WIZARD OF GORE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, klincima, ali ne u bazenu, vec da "klinci" preuzmu vaterpolo savez!!!!

Dosta je unistavanja, urusavanja, dotakli smo dno. Treba dati nasim asovima da vode vaterpolo, da se Becej ponovo stavi na noge, ZVezda, Vojvodina, Nis a ovom retardu Udovicicu koji nema obraza uruci otkaz momentalno!!!!!! Vratiti Stamenica za selektora! Mada bojim se da je sada kasno za sve :(

 

E da, inace prosle sezone je Zvezda trenirala u Obrenovcu ..... uzas kako je unisten taj klub, a pre par meseci je ugasen :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovih par grobarskih zilota na forumu baš znaju da iritiraju sa totalno deplasiranim i neprimjerenim komentarima.

 

Pa sta te to cudi?Nista novo,i stalno ce toga biti.

 

Sto se tice dogadjanja,jebiga,tako nesto se dalo naslutiti jos odavno.Momcima svaka cast,dali su vaterpolu i Srbiji mnogo lepih momenata,mnogo zlata i ponosa.I apsolutno ih podrzavam u ovoj odluci.Jeste da nam trofejna generacija cela otisla,ali mislim da nismo mi bas tolika pusiona da treba davati komentare tipa "Bicemo ko Makedonija".Sto ste toliko negativni,jebo vas kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje da se nepostojeci klub crvena zvezda nesto pita u vezi ovoga. Ispadate smesni sa tim pricama da cz mora da stane na noge. Pa vi nikad i niste stajali na nogama, uvek ste klecali i blajvali Partizanu. Posto toliko kukate za je*enim bazenom, iskopajte ga na sred marakane i tamo krenite da stvarate novu ultra silu, posto u fudbalu za vas vise nema spasa. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije toliko vazno koji ce to klub biti, to ne mora da bude zvezda, znaci moze becej ili nis, ili neki cetvrti klub, ali samo slepac ne vidi da srbiji treba jos najmanje jedan jak kub, a jos bolje dva-tri, to je svako ko makar i povrsno prati vaterpolo video jos pre tri-cetiri godine i sramota je sto drzava i savez ne rade nista po tom pitanju vec godinama, ocigledno pod uticajem vk partizan i ljudi iz njegove uprave, kojima je valjda interes kluba iznad interesa reprezentacije. pa pogledajte samo kako jake nacionalne lige imaju madjari (koji isto nemaju more, svi klubovi su im iz peste, dakle moze se kad se hoce, odnosno kad se ulozi!), hrvati, crnogorci, da ne pricam o italiji...

steta bi bilo da nam i vaterpolo ode u kurac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebenoj CG ima tri bruka jaka kluba, iz jebenih sela primorskih, a mi ne mozemo da skrpimo ni dva kluba. Sto ti kazes ne mora da to bude Zvezda, ali daj bar Becej, Vojvodina, Nish!

 

Ubovicica treba baciti u bazen i to sa kamenom oko vrata, zbog svega sto je uradio ovoj repki. Eh kako li se sada svi kaju sto su sutnuli POrobica koji se nudio da bude prvi selektros Srbije i umesto njega je dosao ovaj debeli gmaz :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

sramota je sto drzava i savez ne rade nista po tom pitanju vec godinama, ocigledno pod uticajem vk partizan i ljudi iz njegove uprave, kojima je valjda interes kluba iznad interesa reprezentacije.

Pa naravno da ce drzava da finansira i podrzava klub koji daje dobre rezultate i koji igra konstantno u Evropi. Opet ponavljam, zbog cega bi neko finansirao nepostojeci klub, to bi bilo besmisleno. Istina je da VK Partizan vuce sve konce u savezu, ali skroz zasluzeno.

I za mene je klub iznad reprezentacije, u ovom slucaju Partizan iznad svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je najbolji!

 

Slusao sam ga 2006 kad je Srbija uzela titulu prvaka Evrope, covek je tad rekao da je imao dogovor sa nasim savezom da kada dodje do raspada SCG on bude prvi trener Srbije, ali su ga iscoolirali i on ne moze prezaliti to.

 

E sad trpimo posledice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceka se smena generacija... nasa mladja generacija je cini mi se 50 puta bolja nego bilo cija... i mislim da cemo biti bolji nego ikad...

 

gresis, jednu od nasih omladinskih selekcija, da li kadetsku ili juniorsku nisam siguran, su madjari pregazili ove godine, prvi put posle x godina...

 

 

Opet ponavljam, zbog cega bi neko finansirao nepostojeci klub, to bi bilo besmisleno.

 

da bi napravio jaku ligu koja je neophodan (ne i dovoljan, primer: italija) uslov da bi imao jaku reprezentaciju. jasnije sad?

 

I za mene je klub iznad reprezentacije, u ovom slucaju Partizan iznad svega.

 

bravo za tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...