Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

I da, cudi me da niko nije provalio (barem ja ne primetih), da je ovo prvi COB album koji nema rec Bodom u nekom od imena pesama? :]

 

Primetio sam to odmah naravno, ali neke stvari kod njih su odavno prestale da me cude.

 

Inace nakon preslusavanja Cry Of The Nihilist, sad mi Was It Worth It i Ugly zvuce kao bozanstvena simfonija....

 

Preslusavajuce preview-e svih pesama sve vise mi se cini da su resili da se uopropaste izbacivanjem sinlova(pustanje na radiju) najgorih pesama sa albuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mi jutros dobismo novi album, meni ovo ok, ali nije to to. Nisu losi bili prosle godine u Ceskoj na svirci, ali daleko je ovo od onih legendarnih albuma.

Ova pesma za spot vam je jos i najbolja. Ajde preslusacemo grave i ja jos malo pa cemo ostaviti jos koji koment vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na drugoj pesmi i polako se smaram.

Pa ta druga je ubedljivo i najbolja. Ima fine catchy momente. Jedino sam nju i pustao dva puta, ove sve ostalu su manje vise smor. Ima par detalja u svakoj pesmi koji su cool i nazalost to je to.

Znaci obratite jedino paznju na drugu pesmu: ''Shovel Knockout''. Ove ostale su u rangu ''Was it Worth It?'' ili su ispod nje. Zapravo cinimi se da ''Was it Worth It?'' perfektno reflektuje citav album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je meni šta jasno... :haha:

Pa to ja levitiram dok preslusavam album:D Kad je krenuo album, dodje druga pesma, a ta je i najbolja, pa mi se ucinilo da ce biti dobar album, ali stvarno kasnije sve to nekako zvuci bezveze, monotono i dosadnjikavo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, zar je iko očekivao da bude dobar? ;)

Ma ne radi se tu o ocekivanjima, mene Bodomi vec odavno vise ne zanimaju, jos od davne'99te.

Kad krenes album da peslusavas, prve dve pesme stvarno te povuku, vidi se da bend ima ideje. Druga pesma i jeste jako dobra. Ali, kasnije pocinje gubljenje...

Ali, realno, novi album vise vuce na starije Bodome, nego predhodni.

Bas kao sto sam i reko ''Was it Worth It'' fantasticno reflektuje citav album, sve je, manje-vise, u tom fazonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte neke linkove.

 

Inache, u intervjuu za Rock Hard (francuska verzija) kazu da su pisanju i snimanju ovog albuma prishli mnogo ozbiljnije nego shto su uradili za Blooddrunk. Generalno - zadovoljni su (lepo kaze plakata :D ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...