Jump to content

Igračke iz vašeg detinjstva


shtuckensyglieben

Recommended Posts

meni je lega uzeo mali kovchezish prekriven zelenom chojom i uchijo me da skachem i igram po njemu , pa jel to uredu ?!

 

ne ono ova tema je totalni smor , igrachke u detinjstvu , bolje tema biti koje ne .. naravno da su zdrava /prava deca radila sve shto sto su mogla :)

 

 

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos uvek imam omiljene igracke...Plisane...Omiljeni su mi crveni djavolak i leopard sa crno-belim bar salom... :bigblue:

 

totalno izivtopereno ! sa djavolkom se igrash i tretirash ga divno shto je ono zabinjavajuce a i leopard ubica i kvrolochna zver koja da nije u tom plishanom obliku bi te pojela .

 

ne znash ti da se igrash .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

jedna od mojih omiljenih igraćki iz detinjstva je bila figurica toxic crusadera.imo je i metlu.

slićno je radjen ko hymen i hordak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omiljena igra bila nam je rat sa "Drugom ulicom" (nismo joj znali naziv) a rat se sastojao od gadjanja cokancicima od rakije koje smo skupljali cele nedelje za taj dogadjaj i krili ih u olucima.Cak su i roditelji nasih "neprijatelja" cepali gume na srchu kod prodju kolima.

 

Igracke su bili vasharski plasticni kaubojci i indijanci (oni sto dodju po 20 komada u pakovanju).Malo kasnije i plasticni tenkovi i borna kola.

 

Kad smo isli u osnovnu skolu video igrice Bomb Jack,Bubble booble,1942,Elevator,Arkanoid u flipoteci "Podrumche" a Feniks i Brus Li na vasaru.

U srednjoj je vec bio Pang,Streetfighter,Golden axe itd u flipoteci Evropa.Naravno bilijar i poker aparati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Sad imam pingvina, prase Elizabetu III, zwbru, mikija i mini i to je to stogajim od plisanih zivotinja na svom krevetu.

 

na tvom krevetu?

blago njima.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ja sam sestrine plisane mede,zeke i ostala govna baco kerovima da trgaju.ona je plakala,mene drali ko vola u kupusu,ali nikad nisam zazalio.

takodjer,jednom klincu iz kraja,koji je bio mladji od mene 5 godina,silovali smo autiće sa petardama,veliki skiper kamion smo mu sjebali sa kamenicama.uništili mu robota iz moćnih rendzera,a bio je rasklopiv.sretna vremena bila.

 

ja sam od mastersa imo he-mana,skelatora sa onom nekom rućurdom sa bakandjama,shi-jitzua i pijaćnog stinkora.posle sam imo i nindja kornjaće,ejpril,splintera i sekaća,ali sve su bili pijaćni fušeri,ali i dalje mi stoje na polici iznad kreveta.svedoci su svakog mog...pamprka...blago njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...