Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

@Marko Mon_[a]MOR[e]:

 

idi na neciji profil, imas i u nasem, na kraju about me dela, imas link koji kaze This profile was edited with Thomas’ Myspace Editor V3.4

 

i kliknes na to i iams uputstvo, to ti je laganica, dakle, izaberes samo boje za srol bar, strelicu, ivice, slova, izaberes font i to je to.

 

to sto si napravio (generate info), copy/paste-ujes u about me (odnosno, bio benda u nasem slucaju)

 

general info, to je valjda ono Table opcija, ja to nisam diro, pa ti vidi, malo isprobavaj, provalices vec pivopije.gif

 

ps. thanx za comment za instrumental icon_mrgreen.gif

Edited by slowdiver

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nova pesma je Where 65 and 41 meet, skines je tako st kliknes na 'download' ispod icon_wink.gif

 

hvala za comment za cover  icon_biggrin.gif

provalio sam danas za "download", kad mi se mozak vratio sa ispase. icon_smile.gif

inace instrumetal je odlican. atmosfera samo tako, vrti se vec 20 minuta u playeru na loop-u kod mene..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ukoliko na ovoj pesmi sa brojevima nema nekog zlog shreda i ukoliko izmedju ostalog nije specijalni gost previsoki dushman iz drakonika koji tu svira neko shred govno, recite odma' da i ne skidam.... icon_smile.gif

 

At sloudajver - mali, jesi ti poceo da shredujes?

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

pristojan instrumentalchic....nista vanserijski, jedan od hiljadu takvih, al' nije ni losh....mozda je bolje da bacis elektricnu gitaru? icon_smile.gif

 

ozbiljno, za razliku od esid reinovog zlog namudjenog instrumentala, Ovo neku poentu poseduje....

 

nema shreda da ga oplemeni.... icon_cry.gif

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema shreda da ga oplemeni.... icon_cry.gif

ah pa ne, ovo je preview teaser verzija..

 

u finalnoj verziji dushan svira van halenovski solo od pet minuta, ondak i ja prelazim na elektricnu i onda shredujemo u zalazak sunca.. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...