Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej ljudi, stvarno isqlirajte. Milana znam godinama i smtram ga za jednog od najboljih i najblizih prijatelja koje sam ikada imao, i stvarno nije zasluzio da ga ovako prozivate. Po meni on je jedan od najmanje isfoliranih ljudi na nasoj sceni i zaista je iskren i dosledan svemu sto radi! Malo je impulsivan i, eto, navukao se na ovu prepirku bez potrebe, ali to opet nije razlog da ga ovako zajebavate. Lepo je receno - ovo je tema o bendu CONSECARTION i trebalo bi da pricate o njihovoj muzici...Pustite Milana na miru - decko je stvarno OK i nije to zasluzio...

 

Puno pozdrava svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote sto si opasan!

Rekla sam da se salim, kontrolisi bes LESKO

A pisanje pesmica mi je jaca strana (pitaj Darkena) pa ako hoces skockacu ti neku - celavi lesko mamin pesko( musik19.gif ) icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

Salim se naravno ali ako budes nastavio da se previse exponiras, mozda ti i posaljem neku na pp mrred.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spiritual holocaust
Ej Ozrenu junacki sine ,jel' to Pastorius-ov model il' sam ja corav icon_confused.gif ?

Aha , icon_da.gif

Jebi ga, kada nemogu nista drugo bar da ga stavim na avatar! icon_cool.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta sada kazes?....Vraticu K. samo da vidim reakcije devojcica na ovu slicicu.Posto me isprozivase kada sam stavila K. na avatar....

Da otklonim sve sumnje ovde se niko ne lozi ni na koga....Samo se zezam...

Gotovo!Evo sad se vracamo na temu ....i odgovorite na pitanje za DEMO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice demo(n)a tj, njegovog snimanja ,snimljeni su bubanj i bass. Vrlo uskoro ce biti snimljene i gitare ,vokali i jos neki instrumenti( icon_smile.gif ) . Kada ce ljudi biti u prilici da cuju te dve pesme, zavisi od toga koliko ce se taj snimak dugo mixovati .I tako dalje ......Jebote ovaj ti je avatar bas grozan....VRACAJ KOLETA,BRZO!!!!!Pa mogla si da stavis neku bolju sliku, ako te to pali icon_smile.gif

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

......Jebote ovaj ti je avatar bas grozan....VRACAJ KOLETA,BRZO!!!!!Pa mogla si da stavis neku bolju sliku, ako te to pali icon_smile.gif

Jaoj bre ala ste vi nenormalni... icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif Mene ne palis ni ti a ni Kosta...

Ova slicica je bila zanimljiva...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice demo(n)a tj, njegovog snimanja ,snimljeni su bubanj i bass. Vrlo uskoro ce biti snimljene i gitare ,vokali i jos neki instrumenti( icon_smile.gif ) . Kada ce ljudi biti u prilici da cuju te dve pesme, zavisi od toga koliko ce se taj snimak dugo mixovati .I tako dalje ......Jebote ovaj ti je avatar bas grozan....VRACAJ KOLETA,BRZO!!!!!Pa mogla si da stavis neku bolju sliku, ako te to pali icon_smile.gif

Jeeej icon_biggrin.gif

 

Ako moze da se zna, koji su to Jos Neki instrumenti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni mislio da te mi palimo(hvala Bogu), nego sam mislio da te pali koriscenje slika tako nekih "ljudi" kao avatara. icon_confused.gif

I ja kazem HVALA BOGU!!!!!

Zasto bi me palilo koriscenje "tako nekih slika" nekih "ljudi".....GLUPOST...

Pa nisam ja....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...