Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E stvarno ste gadni....ti Eagle Nature kao chlan benda bi mogao imati ozbiljniji stav prema temi o svom bendu rolleyes.gif

Mago bih to je tacno icon_smile.gif .A da nisi slucajno procitala zadnjih par strana?

Ja necu nikoga da ubedjujem da je C. dobar band i da se ljutim ako neko napljuje taj isti bend( i to pogotovo ako to pluvanje nema veze sa mozgom).I kada bih radio to verovatno bih ili poludeo ili osedeo... :)Uostalom i ako je to bend u kome sviram to ne znaci da cu ja da bijem nekoga ako nas ne voli.......bas me briga.Mislim da bi se i ostala dvojca slozila sa mnom .. icon_smile.gif

P.S. istina je da sam pokusao i sta?Ti isti ljudi koji su nas napljuvali su napljuvali i mene ,poceli da sire neke vrlo glupe price o meni a sto je najbolje misljenje im se nije popravilo.....tako da udri brigu na veselje.. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uostalom i ako je to bend u kome sviram to ne znaci da cu ja da bijem nekoga ako nas ne voli.......bas me briga.Mislim da bi se i ostala dvojca slozila sa mnom .. icon_smile.gif

Kako mogu da se ne sloze, kad ih bijes, kako si i sam priznao... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je Kurva imala samo mali napad PMS-a i UMS-a (uvek menstrualni sindrom), cim tako menja raspolozenje.

A i ja bih voleo da svecano izjavim kako sam postao SPACIJALNI EXKLUZIVNI menadzer benda Nedovrseni Hram Svetog Save I Crkve Svetog Marka In Flames. Ali sto to vama govorim klinci vi o tome nemate pojma. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je Kurva imala samo mali napad PMS-a i UMS-a (uvek menstrualni sindrom), cim tako menja raspolozenje.

A i ja bih voleo da svecano izjavim kako sam postao SPACIJALNI EXKLUZIVNI menadzer benda Nedovrseni Hram Svetog Save I Crkve Svetog Marka In Flames. Ali sto to vama govorim klinci vi o tome nemate pojma. icon_mrgreen.gif

Pozeru! Krades imena.

Inace, jel treba nekome tel. crkve svetog marka?

Edited by Darken

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mago bih to je tacno icon_smile.gif .A  da nisi slucajno procitala zadnjih par strana?

Ja necu nikoga da ubedjujem da je C. dobar band i da se ljutim ako neko napljuje taj isti bend( i to pogotovo ako to pluvanje nema veze sa mozgom).I kada bih radio to verovatno bih ili poludeo ili osedeo... :)Uostalom i ako je to bend u kome sviram to ne znaci da cu ja da bijem nekoga ako nas ne voli.......bas me briga.Mislim da bi se i ostala dvojca slozila sa mnom .. icon_smile.gif

P.S. istina je da sam pokusao i sta?Ti isti ljudi koji su nas napljuvali su napljuvali i mene ,poceli da sire neke vrlo glupe price o meni a sto je najbolje misljenje im se nije popravilo.....tako da udri brigu na veselje.. icon_smile.gif

poenta je da se ovde vishe ne pricha o muzici benda i ja sam za to da se obrishe zadnjih desetak strana chistih gluposti (pljuvanja , shlihtanja i ostalog) rulez.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...