Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

Da ali Mrki je prvi urlao na svim nasim koncertima (na kojima je bio) to : SVIRAJ ....tako da je on prvi poceo... icon_smile.gif

A sada ako je ono ( neprekidno )dranje u nedelju iole poredivo sa nasim dranjem onda sam ja Sean Malone... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Nije bitno ko je prvi poceo, vec cija je zadnja. icon_smile.gif

Hocete li svirati 21. u novoj postavi ili...? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4.Ja mislim da Jeki preteruje sa tim sesnaestinama ,gura ih i kada treba i (mnogo cesce) i kada ne treba...ali njega ubediti....

Ja volim Jegijeve 16-tine, i mislim da su na mestu! (slusati Death icon_smile.gif)

Smatram da bi svi trebalo da dosta losije svirate da biste upropastili ovo sto radite. To ne znaci da treba da se zadovoljite nivoom na kome ste, samo da je to sto radite genijalno icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svaki put kada nesto naucis u zivotu , shvatis koliko je to malo tj. koliko jos toga ne znas ...

Tako da kada budemo iole naucili da sviramo , shvaticemo koliko jos toga ne znamo ili shvaticemo koliko je nase znanje nistavno u odnosu na znanje nekog drugog ....

kako cemo tek tada da se bedacimo i da kukamo... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne , nego da moja malenkost manje visi na Yu Metalu , a da vise vezba..... laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Sta bih tek ja trebao da kazem... no.gif

E, vi cete uskoro zajebati one crnogorce po broju postova, koji sami nabise trideset i nesto strana... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, people, a di ja da nadjem onaj Consecration live CD??? Onaj Danilo umislio da je neki fucker pa nece da mi odgovori na mail. Shalim se, dobar je Danilo ko leba icon_mrgreen.gif Nego... KAKO DA NABAVIM CD????????????? P.S. Problem na svirci 2.5. je bio nedostatak atmosfere tj. klavijatura, pesme su odlichne, greota da izgube na atmosferi. Pa jeste li videli publiku? Niko ni da mrdne, a secam se ja boljih dana, eeeeeeeeeee... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, people, a di ja da nadjem onaj Consecration live CD??? Onaj Danilo umislio da je neki fucker pa nece da mi odgovori na mail. Shalim se, dobar je Danilo ko leba icon_mrgreen.gif Nego... KAKO DA NABAVIM CD????????????? P.S. Problem na svirci 2.5. je bio nedostatak atmosfere tj. klavijatura, pesme su odlichne, greota da izgube na atmosferi. Pa jeste li videli publiku? Niko ni da mrdne, a secam se ja boljih dana, eeeeeeeeeee... wallbash.gif

Moram da kazem da, po meni, bend cak i bolje zvuci bez klavijatura. Moze biti da sam trenutno vise u takvom fazonu.

Nego, videste li ovo? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo ste pali na proslom koncertu, ali verujem da je to bio samo trenutak...

 

Ali sve u svemu - jos uvek jedan od najkvalitetnijih bendova ovde, i to kazem objektivno (ne kao bivsi clan). Cekamo demo, pa onda za neko vreme i album!

 

Intrigira me sta ce Bleq uraditi sa klavijaturama...on je verovatno jedan od najprofesionalnijih i najboljih klavijaturista kod nas...

 

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...