Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest spiritual holocaust

Ili mozda srpski user posted image

Moras i ti da uradis ovakvu fotku ali prvo da pocrnis . icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

Edited by spiritual holocaust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spiritual holocaust

Brate mili mi mozemo samo da sanjamo da cemo svirati kao ova dva cara a mozda cak nemozemo ni to koliko smo loshi . icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spiritual holocaust
Sta ti je brate mi smo bolji.... laugh.gif

Salim se ...pa dobro verovatno si u pravu , ali sanjanje je sasvim O.K......bitno je da se druzimo icon_da.gificon_wink.gif

Mozda si upravu samo u snu mozemo da se druzimo sa njima da sviramo zajedno ... laugh.giflaugh.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A samo jos treba da se uradi miks?

Posto mi ne da da edit-ujem, da razjasnim ovako, da mi iz nekog razloga nije pokazao citavu ovu stranu sa slikama i ostalim, tako da se pitanje odnosilo na demo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZVANICNO SAOPSTENJE :

 

Preliminarana verzija demo snimka je(na radost cele nacije,Jeqy-jevih obozavateljki ,a i sire ) manje ,vise zavrsena...(ostalo je da se sredi jos par stvari ..)

A kada ce ljudi to moci da cuju ..nemam pojma icon_smile.gif ...ovo sam cisto nazvrljao da bih koliko toliko zadovoljio radoznalost znatizeljnih "obozavatelja"(npr. Fiery-a icon_razz.gif ) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi mix je zavrsen, odnosno prva verzija snimka. Ima tu jos dosta toga da se popravi, ali sustina je, i pored svega toga, prisutna.....

Snimak ce biti najverovatnije (premijerno) emitovan u iducu sredu, 19og, u emisiji Suspiria (20-22h) na radiju Politika 105.2 mhz i takodje u cetvrtak kod Olge na 202.

Stay tuned......

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ovo sam cisto nazvrljao da bih koliko toliko zadovoljio radoznalost znatizeljnih "obozavatelja"(npr. Fiery-a icon_razz.gif ) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Hoces da kazes "obozavateljki"? icon_smile.gif

 

Nista onda, slusacemo 202...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ove dve pesme i u toj prvoj verziji zvuce sjajno! veliki pomak cinite vi na ovoj sceni, samo napred... i polako icon_da.gif

 

poz

Ovo je nepravda! Neki su vec culi snimak, preko veze no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi mix je zavrsen, odnosno prva verzija snimka. Ima tu jos dosta toga da se popravi, ali sustina je, i pored svega toga, prisutna.....

Snimak ce biti najverovatnije (premijerno) emitovan u iducu sredu, 19og, u emisiji Suspiria (20-22h) na radiju Politika 105.2 mhz i takodje u cetvrtak kod Olge na 202.

Stay tuned......

Uuuuuuuu super da josh ima Suspirie ,svashta chovek sazna na forumu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...