Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mora to jos da se sredi...ali hvala ...ili ti to pokusavas da se izvuces zbog one pretnje otkazom....mhihi.gif

Ne, ozbiljno icon_evil.gif A pretnja jos uvek vazi! aj ziveli pivopije.gif

Steta sto nema 2 smajlija koja se kuckaju kafom, ne mogu da nazdravim sa tobom kako treba... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nove nade srpskog gothic metal zvuka. Gledao sam ih pre sedmicu dana u KST-u i prijatno su me iznenadili.

Muzika je mesavina bendova EVER EVE, Tiamat, Crematory...

Obrade su odlicne, posebno me odusevila BLACK - "Everything is Coming Up Roses", i onaj black metal zavrsetak. Vokal je odlican, sa lakocom kombinuje black/death i clean vokale...

Sve u svemu, opet ih gledamo 25-og...

 

Ja tek sad videh prvi post ove teme icon_smile.gif Jel se vi slazete sa ovim... svirate gothic? icon_wink.gif Mislim da se situacija dosta izmenjala u bendu, Laki bi moga da izmeni prvi post cisto da ne buni ljude kao sto je mene u prvom momentu zbunilo icon_redface.gificon_mrgreen.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tek sad videh prvi post ove teme icon_smile.gif Jel se vi slazete sa ovim... svirate gothic? icon_wink.gif Mislim da se situacija dosta izmenjala u bendu, Laki bi moga da izmeni prvi post cisto da ne buni ljude kao sto je mene u prvom momentu zbunilo icon_redface.gificon_mrgreen.gif

Pa ja iskreno mislim da to vise nije toliko ni bitno....Situacija u bendu se jeste dosta izmenila , zvuk je otisao u drugom smeru ali iskreno ja ni tada nisam smatrao Cons. za gothic metal bend...Mi smo tada sebe smatrali death-doom bendom(sa malo drugacijim pristupom), a i ako je bilo gothic momenata onda ih je bilo u tragovima ....to je bilo Lakijevo vidjenje i ja nemam nista protiv toga...ne verujem da ce nekome mnogo znaciti to da procita post koji je star dve godine, a i ako procita ne verujem da ce uzimati to zdravo za gotovo.....icon_da.gif Ne vidim svrhu klasifikacija, pogotovo ne strogih klasifikacija jer po meni postoje samo dva tipa muzike dobra i losa (ovo su reci jednog velikog muzicara i covek je 100% u pravu icon_da.gif ) icon_smile.gif....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio si : BRAVO!!!

Al' iskreno, jebem ti ja svirku kada nema Mrkijevih urlika podrske... icon_da.gif

HA!

Priznao si! Nema sada vise pretnji smrcu kad se Mrki razobada (icon_smile.gif), moraces da trpis icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...