Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

Znaci sarkazam je bio po pitanju nove stvari (ali k'o da ja pratim ovu diskusiju icon_smile.gif... losi ste vise necu da vas slusam no.gif ) ... yeah... yeah... necete postati kao narodnjaci vec kao AlogiJa... pa oni mu i dodju nesto kao metal narodnjaci... jednoga dana kada budem odlucila da se zenim/udajem pozvacu ih da mi sviraju na svadbi... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm... Agrath-e moram da ti skrenem paznju na nekoherentnost tvog iskaza "a neko mi reče ko je to slušao da ima 4 pesme" (sorry ali upalo mi je u oci... to ti je od druzenja sa filolozima icon_wink.gif )

Inace ja rekoh da imam nasnimljene 4 pesme... pri cemu se dve ponavljaju tj imam po dva primerka od svake (cista matematika) icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj izvini icon_redface.gif dakle: "a neko ko je to slušao mi reče da ima 4 pesme"... je l sada lepše? icon_redface.gificon_smile.gif Šta ću, nije mi danas mozak u najboljem stanju da bih pravilno formulisao te, oh tako komplikovane, složene upitne rečenice. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah... moja glava & musava faca u aparatu za snejkers ( icon_smile.gif ) mi je jedan od najaktuelnijih životnih snova u poslednje vreme! icon_smile.gif Nagađam da će napraviti neku svirku pre sezone godišnjih odmora... a možda i ne. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...