Jump to content

Bendovi koje ste otkrili


Novaliis

Recommended Posts

врхунски бенд. много бољи од руске. имам на оригинал касети Konstelacja Lodu. Zeta Reticuli је феноменалан албум, као и NAH.

 

Rusku i Poljsku Arkonu je teže uspoređivat zbog samog stila kojim idu. Dok se Ruska orijentira na melodičnost uz klavijature i folklorne instrumente, Poljska je čista sirovina sa brzim tempom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

заборавио си једну од најбитнијих ствари:

 

СЕЕЕЕЈТААААААН!!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Fuck, I give my life to unholy lord of the depths, hope it's not to late...it is, i see the sulfur beneth me, to infernal kingdom I perish with all my sins.:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kao sto rekoh,nekako si mi ti blizi tome da si majka.a sto trazis surogat majku,neces porodjajem da pokvaris liniju?

 

Grešiš, ja više imam onaj očinski instinkt: "uči, jebem ti leb, inače ću ti noge polomit". Ma jok, od kada sam krenuo jest nemasno mleko i korenje repe, nema toga da mi sjebe liniju. Ti si sigurno već imaš poljuljanu liniju pa veliš kad sam već tu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da tebi i jaroslavu bas i ne cvjetaju ruze cim si mu okrenula ledja i pokusavas tom djetetu da budes i otac i majka.razumljivo je i normalno da svakoj trudnici rade hormoni,ali zar da razbijas porodicu zbog njih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da tebi i jaroslavu bas i ne cvjetaju ruze cim si mu okrenula ledja i pokusavas tom djetetu da budes i otac i majka.razumljivo je i normalno da svakoj trudnici rade hormoni,ali zar da razbijas porodicu zbog njih?

 

Pošto sam inače veoma obziran tip čisto da te upozorim na gramatičke greške, stavio si me u pogrešan rod, ali nema veze, siguran sam da ćeš sve to nadoknadit na dopunskoj.

Nisam znao da se pored što nosiš tuđu decu voliš igrat kućnog psihologa, zato danas ima toliko razvoda, ne valja ti to, prvo gramatiku sredi a onda se prihvati većih udžbenika, jadna deca moraju da ispaštaju. Jel se ti to nudiš da kupiš moje hormone, žalim, to je preopasno, čak i za polupismenog profesionalca kao što si ti, promena spola je nešto oko čega bi stvarno trebao da porazgovaraš sa svojom ružnijom polovicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...