Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

zatvorila je da se vidi zid i slike

 

Затражи да те стави међу пријатеље. Тренутно је улогван неки тип (вероватно бивши), постовао је три слике на којима је она гола, а она не зна да промени шифру и поврати контролу над профилом.

Најјачи је неки Турчин (ко ће други) који пита да ли она зна енглески или да ли жели да се упознају. Смејурија...

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj slike da vidimo :haha:

 

Milivoje Radovanovic pomozimo devojci..................: znam da ona nikada ovo ne bih stavila.........: ko je voli pomoci ce joj .....: tako sto ce prijaviti slike kao ne prikladne i bice uklonjene sa fb........:

Пре око сат времена · Прокоментариши · Свиђа ми сеНе свиђа ми се · Погледај коментаре 22Сакриј повратне информације 22

Sofronije マラソチ

Sofronije マラソチ

ja vec prijavio, jbg, i meni je zao... :

Пре око сат времена

Milivoje Radovanovic

Milivoje Radovanovic

........: ali sto vise prijava ima pre ce ih ukoloniti......: anu neznam toliko dobro ali znam da su to dusmani uradili.......:

Пре око сат времена

Sone Lave

Sone Lave

Ja prijavio cak sam se i svadjao sa nekim ludakom

Пре око сат времена

Milivoje Radovanovic

Milivoje Radovanovic

Ja bi ovaga...; odrobijao da sam na njenom.......: mestu .; mogu zamisliti reakciju njene rodbine ili mozda brata...; : :

Пре око сат времена

Sofronije マラソチ

Sofronije マラソチ

Ma pusti svadjanje, ne vredi to... samo da sto pre nekako obrisu slike... i da neko objasni da su joj hakovali u profil...

Пре око сат времена

Milivoje Radovanovic

Milivoje Radovanovic

Naravno da su joj provalili sifru.............: : : : i pomozimo joj....; tako sto cete biti uz nju.........:

Пре око сат времена

Sone Lave

Sone Lave

to sam ja odmah rekao cim sam video

Пре око сат времена

Nenad Mijatovic

Nenad Mijatovic

Nedaj se malena

Пре око сат времена

Milivoje Radovanovic

Milivoje Radovanovic

Naravno da joj treba ..: podrska i to jako velika..............: Anci iako se neznamo toliko dobro tu sam uz tebe.........:

Пре око сат времена

Nenad Mijatovic

Nenad Mijatovic

Neko ce da robija zbog ovog

Пре око сат времена

Milivoje Radovanovic

Milivoje Radovanovic

.........: : : : :........samo znam da je to mogla da uradi bolesna osoba...: a ko god da je.........;

Пре око сат времена

Zeljko Terzic

Zeljko Terzic

HVALA VAM NEKO MI JE PROVALIO SIFRU..ANA

пре 56 минута

Milivoje Radovanovic

Milivoje Radovanovic

Anci uz tebe sam.iako se bas toliko ne poznajem......; : znam da ti nije lako..; ......Samo glavu gore.:

пре 54 минута

Sone Lave

Sone Lave

Ulazi skidaj slike i menjaj sifru

пре 54 минута

Jovan Ducic

Jovan Ducic

mamu mu bolesnu jebem

пре 46 минута

Sofronije マラソチ

Sofronije マラソチ

Javi nam sta si uradila, ja se uzvrteo, ko da meni uhakovali u profil... :S

пре 43 минута

Zeljko Terzic

Zeljko Terzic

NE ZNAM STA DA RADIM NEK JE NA MOM PROFILU I NE MOGU DA UDJEM PROMENJENA SIFRA.....: ANA

пре 34 минута

Sofronije マラソチ

Sofronije マラソチ

pa idi resetuj sifru ana... jel umes to da uradis? Odi onde na forgoth pasword...

Ali ja bi ti savetovao da napravis novi profil, jer mozda ti zna sifru i na mail-u, pa ce moci stalno da ti upada i menja... napravi nov mail, i onda se registruj, i napravi nov nalog, a ovaj prijavi administratorima na face-u, pa ce oni da ga obrisu, samo to ce ... Погледај јошpotrajati... zato ti kazem da prvo resetujes pasword, pa onda obrisi ovaj nalog, pa napravi novi... pitaj tu nekog da ti pomogne, ako treba ja cu da ti pisem kako se to radi, ali nije tesko... videces, samo malo treba da znas engleski...

пре 31 минута

Zeljko Terzic

Zeljko Terzic

NE ZNAM KOD

пре 9 минута

Sofronije マラソチ

Sofronije マラソチ

koj kod ne znas? Pa oni ti posalju taj kod na e-mail adresu...

Jel mozes da udjes na mail? Ili ne mozes ni tamo da udjes?

пре 7 минута

Zeljko Terzic

Zeljko Terzic

NE MOGU DA PRISTUPIM E-MAIL,PROMENJENA I TU SIFRA

пре 6 минута

Sofronije マラソチ

Sofronije マラソチ

Ajoj :

E to je sad vec mnogo gadno... ne znam sta da ti kazem, mora da probas da resetujes sifru tamo na mail, jel umes to? trebaju ti ona sigurnosna pitanja, ako ih nisi zaboravila, ili alternativni e-mail, ako si ga bila upisala tamo...

пре 4 минута

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs321.snc3/28654_125840594096809_100000126073043_331797_3018154_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Софроније мисли да ће јебати... :haha:

 

Sofronije マラソチ

Ana, slusaj, najbolje sto sada mozes da uradis je da nadjes nekog ko ume tako da hakuje u profil, i da ga zamolis da udje i da obrise...na zalost, nista drugo ne pomaze, cak i da se zalis ovde na face, ko zna koliko ce vremena proci dok ti oni obrisu profil... jbg, zao mi je... zato se raspitaj da sto pre nadjes nekog ko to ume... ja se vec u takve poslove ne razumem... :((( Nadam se da ces sto pre uspeti da resis to, i ako mogu nesto da ti pomognem, ti kazi...

пре 7 минута

Sofronije マラソチ

Sofronije マラソチ

Posalji mi poruku ana, znam jednu drugaricu kojoj su hakovali profil, pa je nasla bila jednog decka koj ume da hakuje, pa joj je ovratio profil, javi mi na poruku ako hoces da probamo tako...

пре 4 минута

Напиши коментар...

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs321.snc3/28654_125840597430142_100000126073043_331798_6803010_n.jpg

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs321.snc3/28654_125840590763476_100000126073043_331796_560700_n.jpg

 

 

Ana Lazic ...

пре 2 ч. · Прокоментариши · Свиђа ми сеНе свиђа ми се · Погледај коментаре (5)Сакриј повратне информације (5)

Uğur Özçelik ךסףן

Uğur Özçelik ךסףן

Do you Speak English and can we Meet?

Пре око сат времена

Aleksandar Zivojinovic

Aleksandar Zivojinovic

vidi kako guza treska sh shake sh shake ...

Пре око сат времена

Damir Mutap

Damir Mutap

She is Hacked :(((..

Пре око сат времена

Goran Ivkovic

Goran Ivkovic

Bar si atrakcija na fejsu

Пре око сат времена

Uğur Özçelik ךסףן

Uğur Özçelik ךסףן

this is faqe account?

Пре око сат времена

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) koji car onaj sto je promenio ribi sifru :))

vidiš, ja sam ga nešto skontao kao teškog debila, kao i apsolviranje cele te priče na ovoj temi... ali dobro, ja baš i nisam neki uzorni hrišćanin, niti imam fejs, biće da zato ne kapiram zašto je to smešno...

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...