Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

biseri sa kupinda

Porcelanski-servis-Tito_slika_O_1048294.jpg

 

http://www.kupindo.com/Staklena-vatrostalana-DZEZVA-za-kafu-ili-caj_slika_O_1614137.jpg

predmet: Staklena vatrostalana DŽEZVA za kafu ili čaj

 

pitanje: Nemam iskustva sa ovakvim posudjem, jel pogodna za koriscenje na sporetu na plin?

 

odgovor: Svaka laboratorija radi većim delom na propan-butan grejanje svih staklenih sudova u kojima nešto greje ili kuva.tako je i ovde slučaj mada možete grejati i sa strujom i sa gasom.To staklo je predviđeno za tu namenu.

Staklo je nenadmašno što se tiče pranja i čistoće samo treba izabrati sa čime perte u zavisnosti čime je isprljano.

Kao i za druge stvari trba imati kulturu korišćenja svega i svačega pa i stakla.Vi ste na potezu jer je ovo izazov pogotovu kada se pohvalite stvarate zavist jer ste se usudili da kuvate kafu ili čaj a da pritom posuda kada je dobro operete ne nosi miris predhodno kuvanog bilo čega.

Za početak savet :nesmete mešati sa gvozdenom kašičicom jer možete riskantnim udarcima napraviti maler i sputanje posude od stakla na radnu ili drugu površinu mora da prati krpa pa na nju staklena posuda da se nebi slićajno dno srelo sa nečim neželjenim.

Mislim da sam Vam nešto ipričao što niste znali a može da Vam zatreba.

Srećna kupovina !

Pozdrav !

 

ali "treba imati kulturu koriscenja svega i svacega" :haha: :haha: umirem

a u stvari, lepo pise made in serbia, ne znam sta drugo ocekivati nego "nesmem" "nebi" i slicno :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...