Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Selo Fucking pod pravom je opsadom turista, od kojih ima mnogo više štete nego koristi. Omiljeno mesto turista u selu su table sa natpisom imena na ulazu i izlazu iz sela. Godinama je dobar deo budžeta sela izdvajan za zamenu tabli sa natpisom, jer su ih turisti gotovo redovno krali. Onda su vlasti odlučile da stubove sa natpisom zaliju betonom, a same table zavare na čelične držače. Kako više nije bilo tako lako skidati natpise, turisti su se prekvalifikovali na skidanje gaća! Naime, meštani sela su se našli u prilično nezgodnoj situaciji kada su gotovo svakodnevno nailazili na turiste koji se isped znaka kamerama ili telefonima slikaju dok upražnjavaju seks! Meštani sela, kojih ima stotinjak, tvrde da drže do tradicionalnih moralnih vrednosti, te da je ovo velika uvreda za njih. U selu se intenzivno razmišlja o uvodjenju video nadzora, kako bi se stalo na put ovakvim pojavama... Kao da nije bilo dovoljno što naziv sela izaziva probleme, neko je u nameri da opomene vozače da uspore, dodao tablu sa natpisom „Ne tako brzo, molimo vas“.

 

fucking_austria.jpg

Edited by angels deserve to die
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, маторо али генијално. Место се лепо зове Фукинг, а не Факинг, не видим у чему је ствар. :P

Stvar je u tome shto mesto uglavnom posecuju stranci, koji pojma nemaju shta taj naziv znachi, niti kako se izgovara. Ybg, svi bolje znamo shta znachi ona engleska rech :P Za one koji ne znaju: Fucking u ovom sluchaju znachi "Fukoovi ljudi". Mislim da sam sve ostalo isprichala u prethodnom postu ;)

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je u tome shto mesto uglavnom posecuju stranci, koji pojma nemaju shta taj naziv znachi, niti kako se izgovara. Ybg, svi bolje znamo shta znachi ona engleska rech :P

 

Ti, Divlji Tigar i Princ treba pod hitno da idete na kurs ironije.

Edited by oʞɾoƃ
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti, Divlji Tigar i Princ treba pod hitno da idete na kurs ironije.

Kakva ironija? Svashta, ja si tako pricham, hehe :haha: Ne, stvarno- ovo gore sam rekla sasvim iskreno, ne znam shto si video ironiju u tome. Osim, ako mislish na prichu oko slike- tu je vishe u pitanju paradoks, nego ironija. Nego, da ne spamujem vishe- idem da gledam slike ;)

Hahaha- ono shto je zaokruzeno na drugoj slici- neshto slichno sam ja prodavala dok sam radila u prodavnici suvenira. To je bilo isto to, samo malo drugachije- bila je drvena piksla sa "tim" sa strane...

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva ironija? Svashta, ja si tako pricham, hehe :haha: Ne, stvarno- ovo gore sam rekla sasvim iskreno, ne znam shto si video ironiju u tome. Osim, ako mislish na prichu oko slike- tu je vishe u pitanju paradoks, nego ironija. Nego, da ne spamujem vishe- idem da gledam slike ;)

 

Nije on vidio ironiju u tvom postu,nego je ti nijesi viđela u Šarkijevom postu.

 

Jesam party pooper,izvinjavam se svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...