Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI
Meni je u top10 najboljih dasa i Blackie.Tjale je bas jebozovan.I muzika mu je takva.Kad bih bila striptizeta,skidala bih se iskljucivo uz WASP. :bigblue::)

 

 

???

On?On je mator,naboran, izgleda ko baba,ne ko deda,ko baba, i sumnjam da moze ista osim gitare da danas drzi u rukama...ja cenim da je on homoseksualac,iako to ne priznaje.

 

Pričajte vi šta hoćete, ali mene ova koka pali:

 

sladjastoj.jpg

 

Sladjana Stojanović - profesor gradjanskog vaspitanja

Rodjena je 13.11.1973. u Zaječaru. U Nišu završava srednju umetničku školu "Djordje Krstić", Filozofski fakultet u Prištini. Počinje da radi u "Gimnaziji Zaječar", prvo kao profesor filozofije i logike, a danas radi kao profesor gradjanskog vaspitanja.

Aktivnosti Slađane Stojanović

Dana 11. decembra 2006. godine organizovana je, još jedna, akcija Djačkog Parlamenta Gimnazije Zaječar u cilju veće uključenosti u rad parlamenta. Akcija se sastojala iz podele flajera sa nazivom "Pismo parlamentarca". Pet učenika je učestvovalo u izradi flajera, a pomoć je pristigla i od profesorke gradjanskog vaspitanja, Sladje. Flajeri su podeljeni svim učenicima Gimnazije. Na svu sreću, nije bilo problema od strane profesora. Neki su podržavali, a neki se protivili, ali akcija je uspešno obavljena.

Rezultat: novi članovi u parlamentu, uglavnom učenici prvog razreda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
E, taj baba-deda je vise nego sto ces ti ikad umeti da izbrojis :evotigana:

 

i naranio se gomilama spolnih bolesti. neka mu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...