Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Shania Twain, једна једина:

 

shania-twain11.jpg

Shania_Twain.jpg

shania_twain_1.jpg

shania_twain10.jpg

Shania_Twain_Biography_3.jpg

 

 

Јес' да је маторка, ал' је зато дооообра!

Тврди да је фригидна и противи се сексуалним односима.Мене кад би спознала,сунце би је огрејало..више не би била зима.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda on jeste super, ali ne u smislu da ga fledamo bez odela. Previse je nekako kao "dobri pitomi gimnazijalac"

 

 

 

 

Sharon je u prirodi prelepa zena. Visoka, idealno gradjena, ima umiljato lice i lep osmeh. Harizmaticna je i savrseno komunicira sa publiko. Muskarci ipak neka kazu da li im se svidja ili ne.

 

mogo si goru sliku da stavis...

 

sharon10.jpg

 

aaaaawwwww dat is zo mooi:)

 

Шта мислиш, је ли успео?

 

 

jel ovo musko ili zensko>

 

evo petera:

 

peter_steele_nude_036.jpg

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::muzicar:

 

OvakoC:

 

 

Petri Lindroos :wub:

lindroos1.jpg

 

Mortuus iz Marduka... mortuus.jpg

 

 

Emil Nystrom Emil_Zonaria.jpg

 

Simon Berglund Zonaria_IATB_Promophoto_simon2_75dp.jpg

 

i jos mnogo, stade mi mozak. x)

 

Ahhhh kako su svi weeepiiiiiii :redface::redface::redface::redface::bigblue::ph34r::uhoh:

 

andreas iz rotting christa

 

koga interesuje:

andreas2.jpg

 

 

ovome stoji i kratka kosa. Kako je lep, jbem mu.

 

Sharon okej izgleda, ali ima PREVELIKE grudi koje uopste nisu uskladjene s njenim izgledom :S

 

 

makar ih ima, a ne silikone.sta ti imas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes prevelike grudi ne valjaju.bodomi jesu gej i onaj pevac je gej poprilicno.i muzika im je na nivou grand showa,ma jos nize.najgori su oni koji se pale na to.ja gledam ovde sve neke postavljaju slike tamo nekih realno ruznih kosatih mushkaraca i pricaju kako bi se jebale sa njima.u bre bavljenje muzikom je izgleda veliki dodatak kod riba.sada mi je krivo sto nemam glasa jer da imam glasa ja bi mogao da budem kao marko bulat da pevam na splavovima mlatim kintu i da 14goshnje klinke drkaju na mene jer ja sam dao intervju za svet plus(naravno da ja bi to djubre od muzike pevao samo radi para,a ponekada bi isao u kafane da za svoju dushu pevam muziku sa vrednoscu(boru drljacu,eru ojdnica,miroslava ilica,tozovca...)).to je pravi zivot.ali eto sudbina mi nije dala glasa da budem zvezda estrade i ja sada moram zbog toga da studiram filozofiju :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes prevelike grudi ne valjaju.bodomi jesu gej i onaj pevac je gej poprilicno.i muzika im je na nivou grand showa,ma jos nize.najgori su oni koji se pale na to.ja gledam ovde sve neke postavljaju slike tamo nekih realno ruznih kosatih mushkaraca i pricaju kako bi se jebale sa njima.u bre bavljenje muzikom je izgleda veliki dodatak kod riba.sada mi je krivo sto nemam glasa jer da imam glasa ja bi mogao da budem kao marko bulat da pevam na splavovima mlatim kintu i da 14goshnje klinke drkaju na mene jer ja sam dao intervju za svet plus(naravno da ja bi to djubre od muzike pevao samo radi para,a ponekada bi isao u kafane da za svoju dushu pevam muziku sa vrednoscu(boru drljacu,eru ojdnica,miroslava ilica,tozovca...)).to je pravi zivot.ali eto sudbina mi nije dala glasa da budem zvezda estrade i ja sada moram zbog toga da studiram filozofiju :(
Ma brate,lep chovek je lep chovek,nebitno chime se bavi.Moze da bude i pechalbar,djubretar ili shta god.Stvar je u tome shto se ukusi razlikuju pa je nekom lepo ono shto je drugom ruzno,al tako i treba da bude,zar ne?Ovde nabrajamo muzichare jer tema tako zahteva.BTW,+ 1 za Lindroos-a,stvarno je lep chovek. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes prevelike grudi ne valjaju.bodomi jesu gej i onaj pevac je gej poprilicno.i muzika im je na nivou grand showa,ma jos nize.najgori su oni koji se pale na to.ja gledam ovde sve neke postavljaju slike tamo nekih realno ruznih kosatih mushkaraca i pricaju kako bi se jebale sa njima.u bre bavljenje muzikom je izgleda veliki dodatak kod riba.sada mi je krivo sto nemam glasa jer da imam glasa ja bi mogao da budem kao marko bulat da pevam na splavovima mlatim kintu i da 14goshnje klinke drkaju na mene jer ja sam dao intervju za svet plus(naravno da ja bi to djubre od muzike pevao samo radi para,a ponekada bi isao u kafane da za svoju dushu pevam muziku sa vrednoscu(boru drljacu,eru ojdnica,miroslava ilica,tozovca...)).to je pravi zivot.ali eto sudbina mi nije dala glasa da budem zvezda estrade i ja sada moram zbog toga da studiram filozofiju :(

 

 

ja ne kontam kako mozes nekog da krivis jer ima velike prirodne sise,,, a drugo, kako moze da ti bude zao sto nisi kao ko god, samo zato sto bi se klinke palile na tebe, bre?? sta se palis na takve uopste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne kontam kako mozes nekog da krivis jer ima velike prirodne sise,,, a drugo, kako moze da ti bude zao sto nisi kao ko god, samo zato sto bi se klinke palile na tebe, bre?? sta se palis na takve uopste..

 

ne krivim ja nikoga zato sto ima disproporcijalno velike sise samo kazem da je to ruzno isto kao sto ne krivim nekoga zato sto ima ogroman nos samo kazem da je to ruzno.kod gradje devojaka najbitniji je sklad.a sto se tice tih klinki koje bi se palile na mene kada bio zvezda estrade pa ja ni onda nebi zeleo da taknem te klinke.stvar je samo da sam rekao da bi bio mocan osecaj znati da se one sve popale kada se ja pojavim na tvu i krenem da pevam najtuznije zalopojke.ali samo to samo taj osecaj nista vise.meni ni onda jos uvek ne bi trebale te iste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma brate,lep chovek je lep chovek,nebitno chime se bavi.Moze da bude i pechalbar,djubretar ili shta god.Stvar je u tome shto se ukusi razlikuju pa je nekom lepo ono shto je drugom ruzno,al tako i treba da bude,zar ne?Ovde nabrajamo muzichare jer tema tako zahteva.BTW,+ 1 za Lindroos-a,stvarno je lep chovek. :pivopije:

 

da ali ne razmisljaju sve tako.vecina voli da vidi nekog baju tamo koji je poznat.sta vise verujem da ni tebi nije svejedno dali je neko neki tamo coban ili tamo neki na koga sve loze kao na ovog tu

 

2n72jyr.jpg

 

realno ja nebi voleo da sam ikada ovaj lik gore na slici i da mi obecaju sve devojke ovoga sveta,jednostavno se nebi osecao lepo da izgledam tako

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај лик горе би могао да буде само pedobear и ништа друго, зато што се искључиво девојчице ситне на њега ложе.

 

Ma taj je makar lepuskast na taj gaylike nacin. Ali sta za ovog reci ?

2125123e_0_m7Za9.jpg

 

 

Aj da ne bude bas kompletni offtopic, ne bi mi smetalo da nju vidim u malo slobodnijem izdanju :

2.jpg

Edited by obJan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...