Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

ne krivim ja nikoga zato sto ima disproporcijalno velike sise samo kazem da je to ruzno isto kao sto ne krivim nekoga zato sto ima ogroman nos samo kazem da je to ruzno.kod gradje devojaka najbitniji je sklad.a sto se tice tih klinki koje bi se palile na mene kada bio zvezda estrade pa ja ni onda nebi zeleo da taknem te klinke.stvar je samo da sam rekao da bi bio mocan osecaj znati da se one sve popale kada se ja pojavim na tvu i krenem da pevam najtuznije zalopojke.ali samo to samo taj osecaj nista vise.meni ni onda jos uvek ne bi trebale te iste

 

Uh, nema ništa lepše od disproporcionalno velikih sisa. Vitka devojka uskog struka, a ogromnih dudica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, nema ništa lepše od disproporcionalno velikih sisa. Vitka devojka uskog struka, a ogromnih dudica.

 

To je abnormlano ali ultra retko.

 

Mada postoji mnogo veci vboj na TVu medju poznatim lichnostima ali oni su "untouchables" .

 

ivan_zaletel.jpg

 

Ko je ovaj dechkic?

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali ne razmisljaju sve tako.vecina voli da vidi nekog baju tamo koji je poznat.sta vise verujem da ni tebi nije svejedno dali je neko neki tamo coban ili tamo neki na koga sve loze kao na ovog tu

 

2n72jyr.jpg

 

realno ja nebi voleo da sam ikada ovaj lik gore na slici i da mi obecaju sve devojke ovoga sveta,jednostavno se nebi osecao lepo da izgledam tako

 

SELKSA POSLA.

ILI KAKO SE TO KAZE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma brate,lep chovek je lep chovek,nebitno chime se bavi.Moze da bude i pechalbar,djubretar ili shta god.Stvar je u tome shto se ukusi razlikuju pa je nekom lepo ono shto je drugom ruzno,al tako i treba da bude,zar ne?Ovde nabrajamo muzichare jer tema tako zahteva.

 

 

Ja se slazem. :pivopije: I sve vreme ovo pricam.

 

Samo bih dodala da je ono sto je REALNO lepo=lepo.Sta god ljubomorni & sujetni pricali.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se slazem. :pivopije: I sve vreme ovo pricam.

 

Samo bih dodala da je ono sto je REALNO lepo=lepo.Sta god ljubomorni & sujetni pricali.

 

Nisam ja ni ljubomoran, ni sujetan. I meni je REALNO lepo = lepo. S tim što ja kad komentarišem zgodne cure, prvo pogledam sebe i zapitam se da li sam im pandan. Nisam primetio da NEKE (heh...) cure koje se lože na "zgodne metalce" rade isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja ni ljubomoran, ni sujetan. I meni je REALNO lepo = lepo. S tim što ja kad komentarišem zgodne cure, prvo pogledam sebe i zapitam se da li sam im pandan. Nisam primetio da NEKE (heh...) cure koje se lože na "zgodne metalce" rade isto.

 

 

1.Niko tebe nije imenovao,ni prozvao. :da:

 

2.Ako si se ti prepoznao, to je vec druga stvar. :cool:

 

3.Otkad neko mora biti pandan nekome s kim je/ko mu se svidja/koga komentarise?Ne kontam.Meni, znaci, po toj logici ne sme da se dopada ni lepsi ni ruzniji od mene?!? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Niko tebe nije imenovao,ni prozvao. :da:

 

2.Ako si se ti prepoznao, to je vec druga stvar. :cool:

 

3.Otkad neko mora biti pandan nekome s kim je/ko mu se svidja/koga komentarise?Ne kontam.Meni, znaci, po toj logici ne sme da se dopada ni lepsi ni ruzniji od mene?!? :rolleyes:

 

Aaa, znači i ružniji mogu da ti se dopadnu. Pa i meni, ponekad. :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...