Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Ako si muzicar najbolje je da se na tebe pale "fufe" jer ces od njih imati koristi.Realno.

Наравно, јер са њима желиш да се зезаш и можеш да омастиш брке, поготово ако дођеш негде да свираш и остајеш једно вече. Сигурно на таквим местима нећеш тражити жену са којом ћеш се скућити и изродити децу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si muzicar najbolje je da se na tebe pale "fufe" jer ces od njih imati koristi.Realno.

Zasto si toliko retardiran? Ti ocigledno imas komplekse malog kurca ili imas one hajducke brkove pa ti tvoji ne daju da ih obrijes ili pak slusas sam u sobi "Everything I Do I Do It For U" i places satima zbog neke ribe koja te nece.

 

 

 

Kakve veze ima da li je neko muzicar ili ne? Eno u Teotro baru ili Ricu milion zgodnih cica a najlosija tamo ne moze da se poredi sa najboljom sa neke regularne svirke u skc-u.

Mani se matori metal picaka nema od njih vajde, em su ruzne em su bolesne u mozak. Sto kaze lemmy jebes metal picke.

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

'92 god, al ne verujem da ima 16 god.12 maksimum.

 

Tu si se prešao.

 

 

A,kao,medju metalkama nema nijedne fufe?I nijedan metalac nije seljacina? :) :) :) :)

Nego su svi "dobri, produhovljeni & pametni".... :lol::D :D :lol:

What a wonderfull world, u tom slucaju.

 

Nadam se da nisi imala nekog određenog u vidu, a? U tom slučaju, i ti si se prešla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto si toliko retardiran? Ti ocigledno imas komplekse malog kurca ili imas one hajducke brkove pa ti tvoji ne daju da ih obrijes ili pak slusas sam u sobi "Everything I Do I Do It For U" i places satima zbog neke ribe koja te nece

 

Hahahahah, ovo je vr' koliko nije tačno! Jedva čekam da Koljač odgovori! :D

Edited by (: Al Anyah de Tunisia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima da li je neko muzicar ili ne? Eno u Teotro baru ili Ricu milion zgodnih cica a najlosija tamo ne moze da se poredi sa najboljom sa neke regularne svirke u skc-u.

Mani se matori metal picaka nema od njih vajde, em su ruzne em su bolesne u mozak. Sto kaze lemmy jebes metal picke.

 

Istina,meni i da se svidi neka metalka nema boga da budem sa njom i samo zbog tog imidza.jednostavno bi me bilo sramota da je izvedem u grad i da je dovedem kuci i kazem mojima 'e znate ovo je moja devojka'

a ona zavijena u crno,kojekakve narukvice,viksa ispod ociju,nebitno cak i da nema te detalje dovoljno je da nagovesti izgledom sta slusa i to bi bilo to.Jednostavno koliko god ja volim i slusam metal ovih 11 godina ja se metal imidza GADIM.Ne znam zasto ali je tako.I zbog toga uvek pecam fensi ribe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina,meni i da se svidi neka metalka nema boga da budem sa njom i samo zbog tog imidza.jednostavno bi me bilo sramota da je izvedem u grad i da je dovedem kuci i kazem mojima 'e znate ovo je moja devojka'

a ona zavijena u crno,kojekakve narukvice,viksa ispod ociju,nebitno cak i da nema te detalje dovoljno je da nagovesti izgledom sta slusa i to bi bilo to.Jednostavno koliko god ja volim i slusam metal ovih 11 godina ja se metal imidza GADIM.Ne znam zasto ali je tako.I zbog toga uvek pecam fensi ribe

 

A ja da sam žensko, bilo bi me sramota da me neko kao ti izvede u grad. Kao šatro sluša tu neki death metal, kurci palci, a ovamo se oblači i ponaša kao fenser i još kaže "evo ja sam fenser i slušam metal, ja sam veća faca od svih vas, pušite mi kurac svi koji niste fenseri i ne slušate death metal".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto si toliko retardiran? Ti ocigledno imas komplekse malog kurca ili imas one hajducke brkove pa ti tvoji ne daju da ih obrijes ili pak slusas sam u sobi "Everything I Do I Do It For U" i places satima zbog neke ribe koja te nece.

 

 

 

Kakve veze ima da li je neko muzicar ili ne? Eno u Teotro baru ili Ricu milion zgodnih cica a najlosija tamo ne moze da se poredi sa najboljom sa neke regularne svirke u skc-u.

Mani se matori metal picaka nema od njih vajde, em su ruzne em su bolesne u mozak. Sto kaze lemmy jebes metal picke.

 

I ja tebe pozdravljam. :)

Ti nisi normalan.Metal picke,sta je to neko pomagalo? :)

Kakve veze ima sto je neko muzicar?Znas posle koncerta nekog benda veca je verovatnoca da ce se ribe koje se pale na taj bend karati sa clanovima benda nego sa nekim iz publike.Groopy brate(ako se tako pise).

Dalje,moj kurac te ne zanima(nadam se).Brkove nemam,niti slusam "Everything I Do I Do It For U",ači placem satima jer nisam jebac kao onaj enclave sa jumetala i ne jebem fensi ribe svakih sat vremena.

I kakve sad veze ima Rico sa bilo cim?Jel' sam ja rekao da su metalke najbolje ribe na svetu?Nisam.Jel' sam rekao da su najpametnije i da svaka metalka magistrira?Nisam.

Dalje,zasto su metalke "bolesne u mozak"?I sta to uopste znaci?

Sve u svemu,iskenjo si se postenski.

 

P.S Ja mislim da bi sve ribe sa jumetala htele da vide enclave golog i placu satima jer znaju da ce ih odbiti jer su metalke.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja da sam žensko, bilo bi me sramota da me neko kao ti izvede u grad. Kao šatro sluša tu neki death metal, kurci palci, a ovamo se oblači i ponaša kao fenser i još kaže "evo ja sam fenser i slušam metal, ja sam veća faca od svih vas, pušite mi kurac svi koji niste fenseri i ne slušate death metal".

 

Fora je sto nisi zensko,i ko se tebi uopste obracao?Idi tucaj one tvoje sljakerke pa se posle testiraj na sidu jer ni sam ne znas ko ti jebe ribu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znala da cinjenica kako neko izgleda zavisi od cinjenice sta ta osoba slusa. Tj. zar ne moze neka devojka koja slusa narodnjake biti "hot" i isto tako neka devojka koja slusa metal? Nema to veze s muzikom.

Isto kao sto devojka moze biti oznacena kao "fufa", "drolja", ili kako vec, bez obzira na muziku koju slusa.

Uvek ce postojati grupi devojke, ali mislite da nijedna devojka na koncertu nekog boy benda ne ode u krevet s clanom benda posle? Toga ima svuda, ne samo u metalu.

 

Al' ovo ode vec previse u offtopic. Bolje bi bilo da se vratimo na temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mani se matori metal picaka nema od njih vajde, em su ruzne em su bolesne u mozak. Sto kaze lemmy jebes metal picke.

 

Ima tu dosta istine :da:

Jok kad pocne da smara o muzici(kao da je to najbitnija stvar u zivotu) i kako je ona mnogo pametna jer slusa metal, pa da se odusevis takvim razmisljanjem :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I posle metalke sa ovog foruma mene napadaju, koji ih branim, a s vama koji ih vređate (govorite da su ružne, bolesne u mozak, da bi vas bilo sramota da izađete s njima...) su u OK odnosima.

 

Pa kad ne znas sa zenama, jos nisi shvatio da njima imponuje neko ko ih malo zeza a ne ko trci na svaki njihov mig, eh Prince, moras jos mnogo da ucis o toj problematici :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...