Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Jebem vas sve u dupe, kad cete vec jednom shvatiti da sise NE MOGU da budu prevelike?

tako je! prevelikih sisa nema,a i kako mozhe biti loshe shto riba ima vece sise? pa pobogu kada se uhvati takva sisa sve ti toplo oko srca,a ova devojka je josh i fino gradjena,hvala bogu pa je ima za shta uvatiti.bolje veca sisa nego daska! :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh ga ja tagovala na nekim njenim slikama, on komentarisao na foru "my bitch" a i ona je njemu prva u topu.'Ću da svrnem do Brazila da proverim

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Status: Single

Here for: Friends

Orientation: Lesbian

mislim da ako je ovo trece istina tesko da je sa tim likom :) shteta..slatka je devojka,a lezbejka.video sam da je do nedavno imala neku devojku tj neku azijatkinju koja je bila ruzhna ko lopov :|

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,sušu mu,baš mi žao ovog Bta.-a.Dobar dečko,navijao sam za njega.Sad mi jedino preostaje da se nadam da je on ta ružna azijatkinja koja je u medjuvremenu promenila pol

 

Gde to pishe? :D

 

Ne mogu tačno da se setim,mislim da sam video kod ovog lika bta. na profilu.Hhahaha,krenuše mi suze kada sam ga ponovo pročitao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...