Jump to content

WWE


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

jos sam se pitao sto ide ona muzika za sting-a u trileru(to je odma trebalo odati stvar jer za koga ce drugog ici "there ain't no grave that can hold my body down") ali reko ko zna sta je bilo u proslosti,a kada su prikazali sesir reko jebem mu mater opet ovaj :haha: ja se nesto tome i ne radujem,iznenadio me je povratak triple h-a ali i bilo mu je vreme da se vrati.sad jedino da se vidi da li ce sting stvarno doci u WWE i sta ce biti sa awesome kong i big daddy cool dizelom.buker ce izgleda da bude na komentarima jedno par meseci jer verovatno trenira sa dizelom zajedno,a sad da li ce dizel ispariti na par meseci pa se ponovo vratiti videcemo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

па реално је баш тбог тога "There ain't no grave that can hold my body down" било да је у питању Undertaker. ипак га је Кејн "сахранио" :haha: нисам још гледао ову епизоду од понедељка, данас ћу, па ћу дати неки коментар кад видим шта се све дешавало ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ovaj raw pregledao u 20 minuta,a ovo ostalo sam sve premotavao.meni je uzasno dosadan...elimination chamber mi je bio dobar ali ovaj drugi mec elimination chamber-a me je uzasno smorio i to sam posteno premotavao.preteruju sa tim likovima,kako koji ppv uvek se isti sukobljavaju.vreme je za promene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda nista od povratka u wwe...wwe je dobio novog lika,nijedan ni drugi vec lucha libre mistiko.

 

Sin Cara joins WWE

STAMFORD, Conn. – WWE today unveiled their latest Superstar signing, Sin Cara, formerly known worldwide as Mistico. The announcement took place today during a press conference in his hometown Mexico City, where passionate fans of all ages turned out to see their favorite performer become the newest addition to the WWE roster.

 

Having already forged a strong international fan following, Sin Cara, known for his high-flying style and awe-inspiring acrobatics, is expected to reach new heights of global success with WWE.

 

“Sin Cara is a tremendous performer who brings the crowd to its feet every time he steps into the ring,” said Stephanie McMahon, Executive Vice President, WWE. “With us, his stardom will only get bigger and brighter.”

 

Upon his signing, Sin Cara said, “WWE is the pinnacle of sports-entertainment. It is an honor and a thrill for me to be able to perform with the world’s best. Being a WWE Superstar will present new challenges, new mountains to climb and new competition. It is a new beginning and a new life. With that in mind, I have chosen the new name of Sin Cara in hopes to represent all the legendary Mexican masked performers and to carry the banner of their legacy to the entire world.”

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve i da dodje do toga meni bi to bilo uzasno...jer njih dvojica su bukvalno isti.isti potezi(jbg ipak je rej vecinu lucha libre-a doneo u wwe),ista gradja,slicne maske ista kategorija... to ce biti kao da gledas tucu dva rej misterija :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sting се синоћ вратио у TNA и победио Џефа Хардија у мечу за титулу. начекаћемо се изгледа још док не дође у WWE.

ja sam upravo odgledao jucerasnji impact i toga uopste nije bilo? najavljen je povratak za 3.3.11 i to je sve kopija andertejkerovog trilera :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije valjda da toliko rano snimaju epizode...

 

Vrlo verovatno. Scott Steiner-ov povratak u TNA je na Wikipediji najavljen nekih mesec dana ranije. Pisalo je nesto u fazonu "... vratio se u TNA i spasio je Kurt Angle-a od napada Immortal-a...". Hehe, tako je i bilo. :haha:

 

 

Slusajuci Triple H-a u danasnjem RAW-u, ako sam dobro razumeo, izgleda da ce mec izmedju njega i Undertaker-a ipak biti Streak vs Career.

Sledeci ponedeljak nam u RAW dolazi Stone Cold Steve Austin. The Rattlesnake. Toughest son of bitch in wrestling business. Jedva cekam! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta mislite ko ce pobediti na wrestlemania-i? ja licno mislim da ce se andertejkerov red pobeda prekinuti i da ce on otici u penziju,mada mi je glupo ko god da ode jer obojica su se vratili tek koji mesec pre istog dogadjaja,triple H treba da vodi firmu,undertaker vise nije toliko mlad...cak mi je sumnjivo i mislim da ce mozda biti da niko ne dobije mec nego da nas sve zajebu pa da bude nereseno ili slicno...

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

primetio sam da raw i smackdown prelecem kako gledam jer su mi sve vise prica,a sve manje akcija...borbe mi postaju veoma dosadne i vec se zna ko je kome protivnik.superstars sam odavno prestao gledati jer su tu non stop isti ljudi,jedino me je zanimao ovaj nxt koji je zavrsen u utorak,a i to je 25 minuta podsecanja iz raw-a i reklama i 15 minuta akcije..gledao sam juce povratak stinga i sam ulaz mi nije nista spektakularan.ocekivao sam da ce ga spustiti hardiju iza ledja ili barem odjednom nasred ringa i te fore ovako su svi izlazili iza tih ekrana koji se dizu.to je valjda neka novina sada,meni izgleda uzasno glupo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si nasao kada je to izaslo samo za konzole? evo sta wikipedia kaze

Platform(s):

PlayStation 2

PlayStation 3

PlayStation Portable

Wii

Xbox 360

jedino ako imas ps2 emu,dovoljno jak komp i jos jace zivce da se njakas sa tim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

онда сам ја то нешто лоше видео. у том случају, јел има најава да ли ће изаћи за комп? они трејлери што сам видео изгледају скроз ок, а добро би ми дошло тако нешто да убијам време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

raw vs smackdown vec 3 ili 4 godine ne izlazi za PC vec samo za konzole..ja sam igrao na ps2 emu-u i poceo put do wrestlemania-e sa kris dzerikom i smorilo me je pravo da ti kazem.mnogo je zabavnije kada imas bolju grafiku+kada mozes igrati 4v4 elimination chamber meceve itd itd..ovako sam mogao samo 1v1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ala dzef hardi nece dugo izdrzati u ovom poslu...covek se na poslednjem ppv-u pojavio vidno odvaljen od necega,a erik bishof je uskakao da mu spase guzicu.nije ni cudo sto se sting onako nadrkao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...