Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najveći metal bendovi nastali devedesetih su: HammerFall, Nightwish, Primal Fear, Edguy...

To su mozda tebi najbolji i najzanimljiviji bendovi, a meni je recimo to Nevermore.

Od ovih tvojih, iako ih ja ne podnosim, eventualno je Nightwish mogao da se nosi sa velicinom In Flames-a, al sad su sa ovom novom pevaljkom drugi bend pa kapiram da i oni koji su ih manje vise gotivili sad nisu bas presrecni...Elem, In Flames je institucija, verujem da je jedan od najskupljih i najtezih bendova za dovodjenje. Nekako In Flames je bend za svakog, i svako gotivi bar po neki njihov period. Ma brate nije ni bitno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

'ajde, da ne brisem ove postove, neka ostanu ali svaki sledeci o tome ko je najveci bend nastao devedesetih, brisem. Ne znam ni sto sam spomenuo Flamese, ne mislim bukvalno. Ali, neke stvari mogu da garantujem. Koncert u nasoj organizaciji (samo metal, bez ostalih), koji je najbolje prosao je Hammerfall, a najgore Evergrey. Ovdje ne mislim na broj ljudi, vec na odnos cijena koncerta (bend+sva produkcija)/prodate karte. A za Evergrey se digla nenormalna prasina kad je objavljen, dok je za Hammerfall reakcija ljudi bila maltene zanemarljiva. Tako vam je i za Flames/Cavalera odnos, sto kaze djuk, niko ne spominje, jer ze podrazumijeva. Svi znamo ko su Max i Igor, i koliko fanova ima Sepultura, zakljucno sa Roots.

I da, In Flamesova cijena je tu negdje oko Cavalera, nije to velika razlika.

Opet, ponavljam, da me ne pljuju svi Flames ljubitelji, jer sam i ja taj :), Flamesi se spominju cisto figurativno, ubacite umjesto njih bilo koji metal bend iz devedesetih, koji ste spominjali u proslih nekoliko postova.

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno

 

iako mi nije vise medju najomiljenijim bendovima,i iako verovatno ne prave bog zna kolko bolje pesme od ostalih bendova, kapiram da je In Flames objektivno najveci metal bend nastao 90-ih

 

Kralju, za ovo imaš pivo.

 

Inače, Elderane, znam bar DVADESET ljudi koji ne slušaju ništa živo od metala, a worshippuju In Flames, a kada mainstream slušalac gotivi metal bend, uspeh je zagarantovan. Da ne pominjem količinu "nas" koji bismo ih gledali. Mislim da bi bila OGROMNA greška ne dovesti In Flames. No dobro, šta da radim, vaše su pare.

 

Kolika god legenda Sepultura bila i koliko god je lično obožavao, taman da se sada reujedine sa Kisserom i Pablom, ne bi došlo ljudi kao na IF.

 

Kapiram da si mislio figurativno za IF, ali kapiram i da ne bi baš njih spomenuo da imate nameru da ih dovedete.

Edited by gojko88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolika god legenda Sepultura bila i koliko god je lično obožavao, taman da se sada reujedine sa Kisserom i Pablom, ne bi došlo ljudi kao na IF.

 

ovo si odvalio zesce. reunion sepultura ne bi prosla ni u jednom evropskom gradu bez 4000-5000 raje. to se unapred zna da bi se promoteri lomili oko te turneje ako je ikad bude.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, nikad ne bih ocekivao ispod 2000 ljudi na reunion Sepulture. Zna se sta je to. A na Flames, realno, ispod 1000 ljudi. Helloween je prodao 1021 kartu, pa sad vidite sta treba ocekivati. Nista, samo matori thrasheri i NWOBHM veterani kao Maiden i Priest, mogu u Srbiji danas prodati preko 1000 karata, sto se metala tice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde bar da pokusam da smanjim spam, da objavim jos 2 potvrdjena benda. :)

U pitanju su thrash legende iz Amerike Nuclear Assault, i death metal brutalcina Brutal Truth!

Nadam se da ce biti zadovoljnih ovom objavom, posto izgleda sve ispod nivoa Judasa vise ne valja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde bar da pokusam da smanjim spam, da objavim jos 2 potvrdjena benda. :)

U pitanju su thrash legende iz Amerike Nuclear Assault, i death metal brutalcina Brutal Truth!

Nadam se da ce biti zadovoljnih ovom objavom, posto izgleda sve ispod nivoa Judasa vise ne valja :)

 

nemam reci, brutal i nuclear. svaka cast judasima, al meni su ovo hedlajneri! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde bar da pokusam da smanjim spam, da objavim jos 2 potvrdjena benda. :)

U pitanju su thrash legende iz Amerike Nuclear Assault, i death metal brutalcina Brutal Truth!

Nadam se da ce biti zadovoljnih ovom objavom, posto izgleda sve ispod nivoa Judasa vise ne valja :)

Now we're talkin'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...