Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Jel' Justin Timberlake opcija?

:rockdevil: POZDRAV BRACO HM, EVO I MENE KONACHNO, PRATIM SVE OVO U GROZNICI VEC NEKIH  MESEC DANA I PRROSTO NE VERUJEM. OVAKVO DESAVANJE JE NESTO NAJBOLJE STO JE MOGLO KOD NAS DA SE DESI. DA MI JE NEKO PRE 10 GOD REKO FEST SA OVIM BENDOVIMA REKO BI MU DA JEDE GOV...

PODRZAVAM SVE MAX I MOLIM VAS DA SE ODLUCITE ZA DNEVNE KARTE ILI KAKO SE VEC ZOVU JER IMATE OGROMAN BR PROVERENIH FANOVA KOJI IZ RAZLICITIH RAZLOGA  NECE MOCI  DA BUDU NA FESTU SVIH 5 DANA.

:muzicar::muzicar::muzicar::muzicar::muzicar::muzicar::muzicar:

 

quote]

 

CISTO DA PROVERIM KAKO OVO RADI

 

Jel' Justin Timberlake opcija?

 

NEGO, VERONIKE  STA CE TI JUSTIN NA FESTU,A

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za kraj niko od vas nije ni svestan sta mu je usetalo u dvoriste, i mislim da sada stvarno nije vreme da trazimo dlaku u jajetu. Naravno da fali odredjenih zanrova, ali ovo je najbolje sto smo mogli da dobijemo u ovome momentu, a prema reakcijama ljudi iz inostranstva ovo je jedan od najbolje sastavljenih Line-Up do sada. Ono sto priznajemo jeste da nam fali malo vise Black i Death bendova ali to ce da se promeni do kraja sedmice ja se nadam.

Јесте, ово је огроман фестивал и свака вам част на свему, али ако ми се не допадају бендови који су потврђени нећу само из поштовања према вашем труду дати 4000+ динара за карте. Legacy је, по мом мишљењу, добио много боље бендове, али и то је опет лични укус...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma line up je ekstra. Zna se kako je i wacken poceo , za koju godinu ima castle veci da bude . Problem je sto se ovde svi uhvate za jedan pravac , a za ostale nece ni da cuju. Tacno je da nema dovoljno blacka i omiljenog mi deatha , ali verujem da ce se to resiti .

@jana03 dobrodosla

@kassa slazem se sa tobom za Kosovo , ali i ovako ljudi politizuju svaku temu , a politika na forumu je zabranjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok...mani se...bolje da pricamo o nama anti-war i anti-alcho(ponekad,priznajem) i da se ne svadjamo vise...ae mir mir mir,niko nije kriv...kiss 2 make up...salim se...ae metal...

 

Samo nz sta da kazem...ja pitam za otprilike datum objave zvanicnog i kompletnog line-upa-a,a vi cutite,i sta ja sada dalje da kazem, a nmg da gledam u vase prepucavanje, pa da se ne umesam...

 

E da i jos jedno pitanje - da li na castle-u ima samo jedna bina - ili je onaj EXIT fazon - sa vise razlicitih "stage"-ev??Eto pitanje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, drago mi je sto je ovdje interesovanje kao u najboljim danima. :) Glava (apocalypsetb) vam je sve fino napisao, jasni su neki kompromisi sa nase strane, barem svima koji su koju godinu duze u metalu. Nece faliti death i black metala, radimo na tome, konkretno sto se death metala tice 2 ponude su na stolu od kojih ne znamo koja je bolja. Black je malo veci problem. Immortal, Borgir i Emperor nisu moguci, ne zbog para ili slicno, prosto nisu moguci. Na Mayhemu mozemo da poradimo, tacnije vec i jesmo, odavno. I modern varijanta bi trebala da dobije bar 1 jak bend, u svakom slucaju nece biti objavljeno vise ni jedno ekstra komercijalno ime. Moguce je da upadne i jedan odlican gothic bend. Ono cega bude falilo najvise, moguce je da cemo nadoknaditi na maloj bini, a slozicete se da ce ti bendovi zvucati vecinom u rangu sa svijetskim, na pravom ozvucenju. Drugo, sad cu izbrisati sve postove vezane za Kosovo. To jeste trenutno najbitnija tema u Srbiji, ali sam siguran da Castle Festival ne moze ni pomoci ni odmoci ovoj temi, a najmanje sto nam svima treba je spam o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman posla,nece biti sranja,samo branimo svoje.

Jana bilo je strava vreme Ciao Heavy Metal magazina i emisije koju je vodila Jadranka Jankovic.Kako smo se palili na No more mr.Niceguy u izvodjenju Megadeth-a i spota sa isechcima iz filma Shocker!!! Ili Gorky Park-BANG!!!Samo sto smo od zescih koncerata u Srbiji vrteli u krug samo Ritam Nereda i Rapid Force all the time,ponekad se zasladili sa Osvajacima,he,he,he...Sad ima svega i svacega,jedna svetla tacka u svom ovom crnilu kod nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf kako dobre bine, ovo je perverzno, ako ovako bude izgledalo onda loodilo stvarno...

Ja sam vec objavom Avantasie rekao da sam prezadovoljan, nije mi zao 50evra za to :)

A posle toga sam dobio i ostale bendove koje obozavam. U sustini, ako gledam potvrdjene bendove, sigurno na 6-7 bih isao na solo koncert, mozda i vise...

A mislim da je festival stvarno vrhunski, prva klasa, apsolutno sa sigurnoscu kazem da za prvi put i za nasu zemlju nije moglo bolje...

 

Sada jedva cekam da se lineup konacno objavi do kraja i da se vise ne bakcemo sa time...

 

A voleo bih i da se organizatori ne opuste ovim pohvalama i iskazivanjem odusevljenja publike, vec da odrade odlican posao i oko organizacije, ozvucenja, obezbedjenja, kampova, bine, da pivo i pljeskavice budu jeftine :pivopije: i da u svakom pogledu ovo bude nesto sto ce se pamtiti ceo zivot jer stvarno ima potencijala za to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam da necu vise biti ovde, ali ne mogu vise da izdrzim....Sa kim Sodom svira, daleko bilo....

 

I da:

 

Ja cu kao i obicno morati malo da vas podsetim kakva je situacija u Evropi. Dakle pored Wackena, hellFesta i Graspop-a sa jos 3 jaka imena koja ce biti objavljena uskoro, ovo je po Line Up-u ubedljivo najaci festival u evropi. Kada se u obzir uzme okruzenje u kome ce se odrzati mozemo da kazemo da je i najekskluzivniji.

 

 

Xaxaxaxa, to mozes da pricas ovoj deci sto upijaju sve kao sundjeri.....

 

A gde su :

 

Godz of Metal:

prvi dan:

GODS OF METAL 2008

 

27 Jun 2008, 11:00

Not Available , Arena Parco Nord, Bologna 40126

Cost :

 

GODS of Metal 2008: IRON MAIDEN, AVENGED SEVENFOLD, ROSE TATTOO, APOCALYPTICA, IN EXTREMO, KINGCROW and more

2dan:

GODS OF METAL 2008

 

28 Jun 2008, 11:00

Not Available , Arena Parco Nord, 40126

Cost :

 

SLAYER, CARCASS, MESHUGGAH, TESTAMENT, AT THE GATES and more

 

3dan:

GODS OF METAL 2008

 

29 Jun 2008, 11:00

Not Available , Arena Parco Nord, 40126

Cost :

 

JUDAS PRIEST, YNGWIE MALMSTEEN, MORBID ANGEL, OBITUARY, ENSLAVED and more...

 

 

Sweden Rock Festival:

feb13_loggos.jpg

 

 

Bang your head:

http://www.bang-your-head.de/english/ehome.php

 

 

Summer Breeze:

http://www.summer-breeze.de/site.php?name=...mp;file=billing

 

With full force:

http://www.summer-breeze.de/site.php?name=...mp;file=billing

 

Tuska fest:

Current Tuska 2008 –line up reads as follows:

 

Slayer

Dimmu Borgir

Carcass

Killswitch Engage

Sonata Arctica

Amon Amarth

Mokoma

Kreator

Entombed

Stam1na

Behemoth

Job For A Cowboy

Nile

Kalmah

Tyr

Primordial

The Sorrow

Kiuas

Korpiklaani

Dying Fetus

 

 

itd....I sl...

Mislim da je malo glupo reklamirati prvu ediciju festa kao NAJVECI U EVROPI posle tog i tog!

Zelim vam da uspe fest, ali ne znam gde ce te ljude tolike da nadjete.....

Ajd u zdravlje....

Edited by Agent Orange

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe :) pa avantasia i nije bend, to je koncertna atrakcija ove godine, prvi put ikada ce se izvoditi pesme sa gomilom gostujucih pevaca...

A ni meni nije jasno za Evergrey, mada jebesh plakat, nije toliko bitno sad kojim redosledom ce da pise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mislim stvarno :) kakva su to pitanja :) :)

 

ej bre jebote, sad razmisljam, samo da odemo tamo, i kad cujemo prve rifove i solaze, kad osetimo atmosferu, i kad se po ceo dan bude slusao metal pod vedrim nebom, koje ce to uzivanje da bude... u sustini mnogo smo se mi razmazili, lepo ljudi konstatuju da je ovo do pre neku godinu bio HardCore Sci-Fi

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe :) pa avantasia i nije bend, to je koncertna atrakcija ove godine, prvi put ikada ce se izvoditi pesme sa gomilom gostujucih pevaca...

A ni meni nije jasno za Evergrey, mada jebesh plakat, nije toliko bitno sad kojim redosledom ce da pise :)

Ne moze to tako!

Evergrey za precednika! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...