Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

____________________________________________________________________________________________________

______

 

Ova linija obiljezava kraj sranja, i nastavak priche o Castle Festivalu...

____________________________________________________________________________________________________

______

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

(neko ce da me prebije za prwi deo owog posta, al nek ide zhiwot) Ja dosad nisam chuo Carcass, Symphony X, Amon Amarth nijednom....dosetim se ja, pa odem na dobri stari jutub, i kucam prwo Carcass...izbaci mi Heartwork....ja sam kao, Dobro, aj da widimo shta je to....Kad sam chuo....malo falilo da swrshim, next up Amon Amarth...OMG ne mogu da werujem shta sam ja slushao do sada...i na krajy SYX....kad sam to chuo, tako sam se odushewio, da sam odma uzo da serem kewi da mi da kintu za CF(kao i uwek, bilo je, ne mozhe, al wredelo je pokushati).Znachi swaka chast za lineup....odushewljen sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

(neko ce da me prebije za prwi deo owog posta, al nek ide zhiwot) Ja dosad nisam chuo Carcass, Symphony X, Amon Amarth nijednom....dosetim se ja, pa odem na dobri stari jutub, i kucam prwo Carcass...izbaci mi Heartwork....ja sam kao, Dobro, aj da widimo shta je to....Kad sam chuo....malo falilo da swrshim, next up Amon Amarth...OMG ne mogu da werujem shta sam ja slushao do sada...i na krajy SYX....kad sam to chuo, tako sam se odushewio, da sam odma uzo da serem kewi da mi da kintu za CF(kao i uwek, bilo je, ne mozhe, al wredelo je pokushati).Znachi swaka chast za lineup....odushewljen sam

 

 

hehe barem si pokushao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da Vas napomenemo da ce se 09. Aprila u beogradskom klubu Living Room, u SKC-u, odrzati promocija Castle Festivala.

Osim nastupa bendova Apocalypse, Hetera, Decontrolled i Violent Chapter, deljenja promotivnog materijala, nagradnih igara u kojima mozete osvojiti CD-ove, narukvice, nalepnice, podmetace, majice..., pustace se projekcije DVD-jeva bendova sa festa, snimci sa drugih Open Air festova i organizovacemo slusaonu Castle Festivala, sa play listom bendova koji nastupaju na festu. Program ce poceti oko 20h, nemojte da kasnite :)

Vidimo se!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

(neko ce da me prebije za prwi deo owog posta, al nek ide zhiwot) Ja dosad nisam chuo Carcass, Symphony X, Amon Amarth nijednom....dosetim se ja, pa odem na dobri stari jutub, i kucam prwo Carcass...izbaci mi Heartwork....ja sam kao, Dobro, aj da widimo shta je to....Kad sam chuo....malo falilo da swrshim, next up Amon Amarth...OMG ne mogu da werujem shta sam ja slushao do sada...i na krajy SYX....kad sam to chuo, tako sam se odushewio, da sam odma uzo da serem kewi da mi da kintu za CF(kao i uwek, bilo je, ne mozhe, al wredelo je pokushati).Znachi swaka chast za lineup....odushewljen sam

 

Youre learning, wildboy, thats the spirit.

I stvarno, izbaci W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da Vas napomenemo da ce se 09. Aprila u beogradskom klubu Living Room, u SKC-u, odrzati promocija Castle Festivala.

Osim nastupa bendova Apocalypse, Hetera, Decontrolled i Violent Chapter, deljenja promotivnog materijala, nagradnih igara u kojima mozete osvojiti CD-ove, narukvice, nalepnice, podmetace, majice..., pustace se projekcije DVD-jeva bendova sa festa, snimci sa drugih Open Air festova i organizovacemo slusaonu Castle Festivala, sa play listom bendova koji nastupaju na festu. Program ce poceti oko 20h, nemojte da kasnite :)

Vidimo se!

 

Samo da pridodam da to nece biti samo svirka vec i proslava SVETSKOG DANA METALA, METALACA i BORBE ZA METAL!

Ko ne zna, 9ti April svake godine se obelezava SVETSKI DANA METALA, METALACA i BORBE ZA METAL.

 

Mr. Metal has spoken.

Amin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,

 

Cast nam je najaviti Vam da je booking za Castle Fest 2008 skoro zavrsen. Naime, ostalo je da se objavi samo jos jedan bend za Main stage, kao i jedan za Mr. Metal Stage.

Karte su, kao sto znate, vec u prodaji, a cene karata su:

 

Karta za svih 5 dana + Besplatno Kamp Mesto

- 5300 dinara

 

Ove karte poskupljuju od 21. Aprila na 6000 dinara (75 evra), , sto ce biti i konacna cena, tako da apelujemo na sve da pozure sa kupovinom petodnevnih karata, jer zaista ne mozemo duze da ih odrzavamo na ceni od 5300 dinara.

 

Karte za 1 dan - 2590 dinara

 

Ove karte su posebne za svaki dan pojedinacno, a njihova cena ostaje ista do daljnjeg!

 

Karte za petak-subotu (Metal Weekend karte) - 4000 dinara

I ove karte se mogu naci po istoj ceni do daljnjeg.

 

Naravno, karte mozete nabaviti na svim prodajnim mestima eventima (www.eventim-yu.com), bilet servisa (www.biletservis.co.yu), card servisa (www.tickets.co.yu), kao i direktno preko Castle Fest sajta (www.castlefestival.org)

 

 

Spisak bendova ucesnika Castle Festivala 2008:

 

 

MAIN STAGE

 

Utorak - Tuesday 01.07

 

Judas Priest

Cavalera Conspiracy

Expedition Delta feat (Gary Wehrkamp & DC Cooper)

Negura Bunget

Alogia

 

 

Sreda - Wednesday, 02.07.

 

Lordi

Morbid Angel

Symphony X

The Exploited

Nuclear Assault

Brutal Truth

Tyr

 

Četvrtak - Thursday, 03. 07.

 

Cradle Of Filth

At The Gates

The 69 Eyes

Soilwork

Adagio

Secret Sphere

Rising Dream

 

Petak - Friday, 04.07.

 

Avantasia

Amon Amarth

Korpiklaani

Dismember

Manticora

+ 1 bend za objavu

 

Subota - Saturday, 05.07.

 

Helloween

Sodom

Ensiferum

Evergrey

Saturnus

Sybreed

+ 1 bend za objavu

 

 

 

*Ne zaboravite da je Carcass potvrdjen, samo jos nije definisan tacan datum, 04. Jul ili 05. Jul

 

Mr. METAL STAGE

 

Utorak - Tuesday 01.07.

 

Rapid Force

The Stone

Draconic

Monument

Toxicdeath

 

 

Sreda - Wednesday, 02.07.

 

Consecration

Silent Kingdom

Dedicated For Life

Tales Of Dark

Boneyard

Nightfall

Triumfall

 

Četvrtak - Thursday, 03. 07.

 

Casketgarden

Hetera

Decontrolled

Midgard

Space Eater

Forever Storm

Organized Chaos

 

Petak - Friday, 04.07.

 

Agonize

Apocalypse

Overgarven

Alister

Victim Yield

Violent Chapter

+1 bend za objavu

 

Subota - Saturday, 05.07.

 

Nevergreen

Innerwish

Bombarder

Downstroy

Usud

Good Eye Closed

System Error

 

Oficijalno zagrevanje:

 

Sreda, 09.04.2008, Living Room, Beograd

 

Pocetak u 20:00h, ulaz 200 dinara

 

Od 20:00-22:30, slusaona Castle Festivala, projekcije DVD-jeva, deljenje promotivnog materijala, nagradne igre...

Od 22:30-02:00, mini fest: sviraju Apocalypse, Hetera, Decontrolled, Violent Chapter

 

Sve najbolje,

 

Castle Fest Team

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo potvrdjen GORGOROTH! Za Mayhem nije pao dogovor, prvenstveno zbog datuma, tako da je idealna zamjena GORGOROTH.

Nastupice u petak, 04. Jula 2008.

 

Pozdrav!

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorgoroth? Znam da ću biti ispljuvan zbog ove izjave, ali ne mogu da podnesem taj njihov morbidni satanistički fazon. Oni su primer svega što ne volim u metalu. Fuj. Ali znam da imaju mnogo fanova i drago mi je zbog njih. Uživajte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...