Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Dovoljno sam ogranicen da neki bend ne gledam samo zbog njihove ideologije , pa kakvu god muziku pravili . Eto , bar cu njih na main stage-u da propustim ...

 

Gorgoroth? Znam da ću biti ispljuvan zbog ove izjave, ali ne mogu da podnesem taj njihov morbidni satanistički fazon. Oni su primer svega što ne volim u metalu. Fuj. Ali znam da imaju mnogo fanova i drago mi je zbog njih. Uživajte!

 

Slazem se .

Edited by Maljavi Razbijac

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upravo potvrdjen GORGOROTH! Za Mayhem nije pao dogovor, prvenstveno zbog datuma, tako da je idealna zamjena GORGOROTH.

Nastupice u petak, 04. Jula 2008.

 

Pozdrav!

 

Poštena zamena! :rockdevil:

 

Hoće li visiti ovčije glave sa bine na nastupu Gorgoroth-a?

 

Nego šta! Kvlt :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde posto momci sviraju: " S ponosom objavljujemo da je SRPSKI black metal bend ''Triumfall'' imao privilegiju da u prethodna 4 dana ugosti jednu od najvecih legendi black metala, tacnije Infernus-a (Gorgoroth) i uspesno potpise duzegodisnji ugovor sa njegovom izdavackom kucom ''Forces of Satan Records''. Snimanje prvog albuma ce zapoceti leta 2008. godine. Sajt benda je jos uvek u izradi,s toga mozete pogledati myspace stranicu."

 

 

www.myspace.com/triumfall

www.myspace.com/forcesofsatanrecords

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde posto momci sviraju: " S ponosom objavljujemo da je SRPSKI black metal bend ''Triumfall'' imao privilegiju da u prethodna 4 dana ugosti jednu od najvecih legendi black metala, tacnije Infernus-a (Gorgoroth) i uspesno potpise duzegodisnji ugovor sa njegovom izdavackom kucom ''Forces of Satan Records''. Snimanje prvog albuma ce zapoceti leta 2008. godine. Sajt benda je jos uvek u izradi,s toga mozete pogledati myspace stranicu."

 

 

www.myspace.com/triumfall

www.myspace.com/forcesofsatanrecords

 

Svaka čast. Sve čestitke i sve najbolje!

 

INTELLIGENT black metal :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi zao zbog Mayhema, ali vidi se da ste se trudili ste se da nadjete odgovarajucu zamjenu, a jos ako s njima bude i HH...

 

S druge strane, kako posmatrati Gorgoroth bez Infernusa? Da li se to uopste vise moze smatrati Gorgorothom? Nije to to, sada kad su mu na onakav kukavicki i backstabbing nacin uzurpirali ime benda 3. pjevac i 143. basista...

 

Ipak, kad se sve sabere i oduzme-neka ih, ja cu ih odgledati sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S druge strane, kako posmatrati Gorgoroth bez Infernusa? Da li se to uopste vise moze smatrati Gorgorothom? Nije to to, sada kad su mu na onakav kukavicki i backstabbing nacin uzurpirali ime benda 3. pjevac i 143. basista...

 

Ala si quoteovao press release, maltene od reči do reči :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki se, ladno, pale na ovcije glave...

Mislim, respekt za Gorgoroth, ali ovcije glave... EEEE!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Ima raznih ljudi raznih ukusa....sto mene tice ja cu da se smejem do suza dok ih budem gledao u svojim kostimima i njihovoj predstavi!!

Meni ceo taj fazon black i death metala ne ide u glavuu :confused: :confused:

Edited by Naragoth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima raznih ljudi raznih ukusa....sto mene tice ja cu da se smejem do suza dok ih budem gledao u svojim kostimima i njihovoj predstavi!!

Meni ceo taj fazon black i death metala ne ide u glavuu :confused: :confused:

 

A i nista se ne razume sta pevaju,jel tako? :udri::)

 

E jebaga... Steta za Mayhem,i to do jaja......

Edited by Words Of Steel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorgoroth? Znam da ću biti ispljuvan zbog ove izjave, ali ne mogu da podnesem taj njihov morbidni satanistički fazon. Oni su primer svega što ne volim u metalu. Fuj. Ali znam da imaju mnogo fanova i drago mi je zbog njih. Uživajte!

 

To nije satanistički fazon. Jedno od LaVey-evih pravila kaže da ne smeš ubiti životinju, ako nije u samoodbrani, ili za hranu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):):):):):):):):):):):):):):):)

Ima raznih ljudi raznih ukusa....sto mene tice ja cu da se smejem do suza dok ih budem gledao u svojim kostimima i njihovoj predstavi!!

Meni ceo taj fazon black i death metala ne ide u glavuu :confused::confused:

 

Ja kapiram da je taj satanizam, za njih ozbiljna stvar... Bar tako pise negde, gde sam procitao...

I predpostavljam, da pucaju na originalnost sa ovcijim glavama...

 

Ali kakve veze te glave imaju sa muzikom?? E, to ne kapiram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nije satanistički fazon. Jedno od LaVey-evih pravila kaže da ne smeš ubiti životinju, ako nije u samoodbrani, ili za hranu.

 

He, he, a jel to neko LaVeyovo ucenje proglasio jedinim oficijelnim Satanizmom, a da nisam jos cuo za to? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...