Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi, jeste li sigurni da Lordi sinoć nisu bili na Kališu? Malopre me zvala keva i rekla mi da je na TV-u čula da su bili.

Nisam bio tamo,al' sam prilicno siguran da nisu bili (citao sam novine,nigde ih niko ne spominje ;) )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je završen line-up, ili još uvek ostaje da se objavi neki bend iz regiona? Hoće li bendovi sa male bine svirati pre ovih sa velike, ili će se to drugačije rasporediti? Da li svako mora da uđe u festivalski prostor na vreme, ili može i kasnije, ako mu se ne gledaju bendovi koji nastupaju ranije (isto važi i za izlazak)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

obzirom na detalj da si na ovoj temi 25 sati dnevno od njenog otvaranja, uprkos svim zakonima fizike vremena i prostora, maltene svako od postavljenih pitanja ima svoj odgovor na nekoj od prethodnih strana...

ali, bicu kul, takav mi je dan :D

lineup je prakticno gotov. sto znaci da su minorni dodaci moguci. bine rade po cikcak sistemu, prvo sviraju jedni, pa odmah za njima drugi sa druge bine, a za to vreme se namesta band sa bine koja je u tom momentu ili u mraku ili pod zavesom.

tvrdjava je toliko velika da je izlazenje gotovo nepotrebno, plus cete unutra imati gotovo sve sto vam zatreba u smislu hrane, pica, zezanja, goticarki etc. ali ne vidim zasto ne biste mogli izlaziti sa tvrdjave, pogotovo ako narukvice budu u opticaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, jeste li sigurni da Lordi sinoć nisu bili na Kališu? Malopre me zvala keva i rekla mi da je na TV-u čula da su bili.

 

Ne nisu nastupali. Otkazali su taj nastup zbog Castle Fest-a. To je zvanicna izjava za stampu, imas na njihovom sajtu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, nisu otkazali zato. Htjeli su da nastupe, a i mi smo ih podrzavali, ali, ipak nisu imali vremena da se organizuju. Njihov nastup na Kalemegdanu bi bio kratak, a nama bi savrseno posluzio kao reklama za Castle Festival. Nista drugo nije u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvrdjava je toliko velika da je izlazenje gotovo nepotrebno, plus cete unutra imati gotovo sve sto vam zatreba u smislu hrane, pica, zezanja, goticarki etc.

to matori goticarke :rockdevil:

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, jel ima shanse da mi smrtnici dospemo do backstagea? Poshto ja zhelim autogram od Jorna i Tobiasa a ne znam dal ce biti meet & greet!!! Elderane aj odgovori!!! :D

 

koliko ja znam, s nekim bendovima ce biti meet and greet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...