Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

To je metal fest bez doomerskih smaraca...bas takav kakav treba da bude.

 

 

 

samo zato sto ti ne volis doom ne znaci da je to smor.nemoj da si tako nadmen i samouveren,nije zdravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bolje da je doshao Megadeth, nego Cavalera koji sa gitarom ima veze kao beba noja sa nuklearnom fizikom! E sledece godine na legacy ce dodju Blind Guardian, Megadeth i Iced Earth! A Hammerfall ce na Castle! Imam neki predosecaj! :D

 

Tačno tako. Doći će i Primal Fear na Castle, a verujem i Grave Digger na Legacy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha... Pa OK, tako sam otprilike i pretpostavio.

Pitam zato što se nadam da će, što se tiče satnice, Lordi i SYX nastupati jedni za drugima.

 

Reče da se satnica neće znati u skorije vreme, pa mi preostaje samo da nagađam po bilo kakvoj logici ili sistemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri su plakati

Mogli bi jos da dodate tacan datum kad nastupaju (za one koji ne znaju)

 

U pravu si, ali do tih informacija je lako doci, preko barem 20 sajtova. Postojace i plakati sa rasporedom po danima, pa nece biti problema sa tim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacnu satnicu ne znam, ali mi se cini da je redoslijed Tyr, NA, Exploited, SYX, MA, Lordi, Brutal Truth...

Taman ako se umorim za vreme SYXa, odem, popijem par sokova i za sat vremena i nešto se vratim na Lordi.

Pa to i nije tako loše...

 

Uzgred, zašto Priest i Exploited nemaju sliku benda?

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo zato sto ti ne volis doom ne znaci da je to smor.nemoj da si tako nadmen i samouveren,nije zdravo!

 

Covek koji je izjavio "jbte kakav je to metal festival bez MY DYING BRIDE-A??sad.gif i CHARONA!organizatori nemaju pojma vidim ja!",nema pravo nikoga prozivati nakon sto mu se ostavi adekvatan komentar koji i zasluzuje. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SymphonyXcopy.jpg

Aaa jbt kako mi ovo nestvarno izgleda!!!

I dalje ne verujem da ce doci :)

Kako da dodjem do plakata? :confused:

Ce biti neka nagradna igra ili tako nesto? Stvarno mi je stalo nenormalno da imam ovo, nije mi frka ni da dam kintu samo da nabavim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...