Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Ma, pregovaramo svasta. Vidicemo sta ce biti. Evo dansnjeg intervjua sa The 69 Eyes u Blicu, pa vidite sta oni misle o ovome:

 

http://blic.co.yu/zabava.php?id=40312

 

Korpiklaani i Adagio su se, inace, pokazali kao veoma predusretljivi, posebno sto Forte direktno pregovara za Adagio, i otvoren je za sve varijante.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takodje, Korpiklaani i Adagio su, za sada, izrazili zelju za meet & greet, tako da cete imati priliku da upoznate clanove ovih bendova, fotografisete se s njima, porazgovarate, uzmete potpis i trzalicu, i sta ja znam :)

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas pojma koliko nas to ubija. Ako ima iko strucan, ili zna nacin da rijesimo problem, neka se slobodno javi. Pokusavamo da rijesimo, ali, izgleda da cemo morati ili da potpuno mijenjamo adresu, ili platimo neku gadnu zastitu, nemam pojma, ne razumijem se bas najbolje u sve to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje, Korpiklaani i Adagio su, za sada, izrazili zelju za meet & greet, tako da cete imati priliku da upoznate clanove ovih bendova, fotografisete se s njima, porazgovarate, uzmete potpis i trzalicu, i sta ja znam :)

Ima ovi iz Korpiklaanija da mi se potpishu na flashi "Jelena". :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje, Korpiklaani i Adagio su, za sada, izrazili zelju za meet & greet, tako da cete imati priliku da upoznate clanove ovih bendova, fotografisete se s njima, porazgovarate, uzmete potpis i trzalicu, i sta ja znam :)

 

heh, do jaja.jest da nisam njihov fan, al' do jaja za one koji ih volU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije, koliko znam. Bice sa svima. Nego, gledao sam nesto oko Wackena, izasao im je prije neki dan raspored svirki. Wacken ima 2 main stage-a, black i true metal stage, i pogledajte njihov raspored u poredjenju s nasim (ako uzmemo hipoteticki da je i Castle trodnevni festival, sto ce, nadam se, i biti vec sledece godine, +sto oni imaju party stage :)

 

 

I dan I dan

 

WACKEN / Castle Festival

 

Black Stage

Lauren Harris / Expedition Delta Feat Gary Wehrkamp & DC Cooper

Airbourne / Negura Bunget

Avenged Sevenfold / Cavalera Conspiracy

Iron Maiden / Judas Priest

True Stage (Nema koncerata)

 

II dan II dan

Black Stage:

Grave / Tyr

Job For A Cowboy / Nuclear Assault

Ensiferum / The Exploited

Soilwork / Symphony X

Opeth / Morbid Angel

Corvus Corax / Lordi

Gorgoroth / Brutal Truth

 

True Stage:

Mortal Sin / Adagio

Unearth / The 69 Eyes

Axel Rudi Pell / Soilwork

Sonata Arctica / Cradle Of Filth

Children Of Bodom / At The Gates

Avantasia / Secret Sphere

 

III dan III dan

Black Stage:

Watain / Korpiklaani

Holy Moses / Dismember

Hatebreed / Manticora

Carcass / Amon Amarth

At The Gates / Avantasia

Kreator / Gorgoroth

 

True Stage:

Exodus / Saturnus

Kamelot / Evergrey

As I Lay Dying / Ensiferum

Kilswitch Engage / Carcass

Nightwish / Helloween

Lordi / Sodom

Nista / Sybreed

 

 

 

Toliko o pricama kako je Castle jadan festival sa demo bendovima, i sa pricama "Nije lose za prvu godinu".

Wacken je prodao 80000 ulaznica, vidicemo koliko je kod nas moguce prodati po mnogo jeftinijoj cijeni, sa ne znacajno losijim lineup-om (dobro, Maiden jesu neprikosnoveni kod nas :)).

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino za shta vas shiju jesu Iron Maiden.

Dodajmo josh i Kreator,Axel Rudi Pell i Opeth,i to je to.

 

Al' zato vi(mi :bigblue: ) imate mnogo bolji,atraktivniji i upechatljiviji prostor.

A imate i Evergrey,Helloween i Sodom,a ja to kod njih ne vidim.

 

Shto se mene tiche vi ste vec u rangu sa Wackenom(po meni mozhda i bolji),eventualno za klasu ispod.

Ako ova godine uspe sledece godine mozhemo ochekivati bilo shta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Line-up 1. Wackena (1990):

5th Avenue, Ax'n Sex, Motoslug, Sacret Season, Skyline, Wizzard

 

Line-up 2. Wackena (1991):

Bon Scott (HH), Gypsy Kyss, Kilgore, Life Artist, Ruby Red, Shanghai'd Guts, Skyline

 

Line-up 3. Wackena (1992):

5th Avenue, Asmodis, Ax'n Sex, Bad Sister, Bai Bang, Blind Guardian, De La Cruz, Doc Eisenhauer, Dr. Hörp, Eddie E., Highlander, Ides of March, Incubator, Jolly Hangman, Mama's Boys, Morbid Mind, Motoslug, Pagan Spell, Paradise, Play'n'Bleed, Saitensprünge, Saxon, Störspatzen of Des, STS 8 Mission, The Waltons, Vivian

 

Line-up 4. Wackena (1993):

5th Avenue, Abi Wallenstein, Ax'n Sex, Blue Velvet, Bon Scott (HH), Buddy Lackey, Châlice, Doro, Fast Lover, Fates Warning, Gary Hughes, Gorefest, Häwi Mädels, Heavenward, Highlander, Holocaust, Jacks Hammer, Jingo de Lunch, Michael Dickes, Noisy Act of Protest, Plan B, Railway, RAX, Riverdogs, Samael, Sahara, Skew Siskin, Torment, Toy, Trespass, Vivian, Warpath

 

Imate line-up 1. CF-a, pa uporedite to:)

Doduse, Wacken je poceo kao festival lokalnh bendova, pa se kasnije razvijao, ali sve jedno... Sta ocekivati od CF-a za 20-ak leta?

 

U pravu je covek koji iznad tvrdi da vas siju za IM i Kreator (kad su ova 2 benda u pitanju poprilicno sam subjektivan), da ste njih doveli to bi bio ultimativni mentalni orgazam prvog reda :twisted::muzicar::rockdevil: ,ali sve u svemu, za 1. izdanje festivala-vise nego odlican line-up. Nadam se da ce se ta tradicija nastaviti i sledece i narednih godina. Ziveli :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne morate se vi porediti sa wackenom... ovo je prva godina festivala i naravno da je odlican ...svaka cast :pivopije: ... Wacken je bio bolji prosle godine po meni, jedino sto sad dolaze Maideni

I treba da bude tri dana tako je bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje, Korpiklaani i Adagio su, za sada, izrazili zelju za meet & greet, tako da cete imati priliku da upoznate clanove ovih bendova, fotografisete se s njima, porazgovarate, uzmete potpis i trzalicu, i sta ja znam :)

Mmm da, to sam zaboravila da pitam, kako ce funcionisati meet & greet?

Delicete neke passove ili kako? :confused:

Ako i kod vas ide na fazon prvi koji su kupili karte super, jer sam je ja prva narucila :lol: mada znam da sigurno nece ici tako :(

Ajd pojasnite ako ste smislili kako ce to ici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

predlazem da se za problem sajta obratite na mom maticnom forumu, (forum ETF-a :) :) )

mislim da ce biti strucnih ljudi koji bi pomogli

a mozda je pametnije da to uradite na forumu sveta kompjutera

mozda bi vam neko naplatio ali neverujem puno, a mozda bi neko sredio sve to za neku kartu za dz

i tako...

ali ako ocekujete stranu publiku JAKO je neozbiljno ovo sranje sa sajtom

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas pojma koliko nas to ubija. Ako ima iko strucan, ili zna nacin da rijesimo problem, neka se slobodno javi. Pokusavamo da rijesimo, ali, izgleda da cemo morati ili da potpuno mijenjamo adresu, ili platimo neku gadnu zastitu, nemam pojma, ne razumijem se bas najbolje u sve to.

Ako vec sve ozbiljno planirate oko festivala...onda i sajt mora biti vrhunski...kao sto rece DBrave,nadjite coveka(grupu ljudi), platite i budete mirni !! Bice sigurno zasticen od "napasnika" i mozda najvaznije, redovno azuriran !! Bez uvrede,ovo sada je stvarno raspad....

 

 

Oni koji seru da ovaj festival nema dobar lineup....su LUDI !! :da: Za prvu godinu odrzavanja...ovo je perfektno !! A da ne pisem o nasoj naravi, i onoj "ako nema mog omiljenog benda, nista ne valja" i sl...

 

 

Sto se tice Wackena....on se ove godine ekspresno rasprodao iskljucivo radi Iron Maidena i nicega vise....prosle godine sam takodje pratio tu sferu (kao planirao da idem :) :) ) i sve do 2-3 nedelje pre festa je bilo karata !!

 

Samo se nadam da ce organizatori uspeti da prodaju dovoljno karata, da isplate sve i da im ostane za pivo i pljesku....i nastave zapoceto sledece godine !! :) :)

 

 

jbg-a...Kreator bio lani,IM takodje (a da ne pominjem dosta njihovih koncerata u okruzenju na koje se ide organizovano ove godine)...po meni je bolje da vidimo bendove koji nikad nisu bili ovde (jbt, kao fan Iron Maidena...mislio sam da ovo nikada necu reci :) :) :) :) )!!

 

Samo da svi ostanemo posle Slayera zivi i zdravi (ako je to moguce :) :) )....i docekamo CF !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Wackena....on se ove godine ekspresno rasprodao iskljucivo radi Iron Maidena i nicega vise....prosle godine sam takodje pratio tu sferu (kao planirao da idem :) :) ) i sve do 2-3 nedelje pre festa je bilo karata !!

Prosle godine je rasprodat mesec dana do pocetka. Ove je 13.marta, cini mi se. Znam da sam 16-og otisao na sajt da porucim kartu, kad ja tamo, a ono........:SmajliKojiJeIspusioZaWacken:

 

 

jbg-a...Kreator bio lani,IM takodje (a da ne pominjem dosta njihovih koncerata u okruzenju na koje se ide organizovano ove godine)...po meni je bolje da vidimo bendove koji nikad nisu bili ovde (jbt, kao fan Iron Maidena...mislio sam da ovo nikada necu reci :) :) :) :) )!!

 

Slazem se, mada Kreatora i Maidena nikad dosta. :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovlacim ja 2 Amera.

 

Ja sam otvorio teme na nekih 6-7 foruma . Lokacija se svima svidela , line-up takodje , ali su uglavnom bili komentari : Vec uzeo kartu za wacken pa dolazim sledece godine , ne znam kakva je situacija tamo ... , ali 3-4 lika je reklo da ce verovatno da navrati , i to vecina da bi videla Adagio koji nastupa samo na Castle-u .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...