Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako god bude mi smo happy :D

Upoznati Romea :veseli:

 

Пре ћеш да упознаш Russella и остатак екипе. Romeo и није баш за те пост-концертне ситуације, мада остварује сјајан контакт са фановима током свирке. Ја на зиду држим урамљену фотку-постер са Russellom после њиховог наступа на Gigantour фесту. :rockdevil:

 

IMAGE_014.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, ne znam da li je najavljeno, ali cini mi se da ce 2. jula u Moto Klubu Street Fighter u SD Gary Wehrkamp odrzati mini skolu gitare. Al' ne znam da li je ovo vec potvrdjeno ili nije. Mislim da je to licni dogovor Srdjana Brankovica sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пре ћеш да упознаш Russella и остатак екипе. Romeo и није баш за те пост-концертне ситуације, мада остварује сјајан контакт са фановима током свирке.

Heh, meni je on najbitniji ali nebih se naravno ni za ostale bunila, svi su legende :D

IMAGE_014.gif

Jao sto ste mi weeepiii :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, ne znam da li je najavljeno, ali cini mi se da ce 2. jula u Moto Klubu Street Fighter u SD Gary Wehrkamp odrzati mini skolu gitare. Al' ne znam da li je ovo vec potvrdjeno ili nije. Mislim da je to licni dogovor Srdjana Brankovica sa njim.

 

auu, to ce da valja, obavezno mora da se gleda!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno,otkud ti sad to? :):ph34r:

 

 

Naravno...a i Laza voli post punk,nije covjek ogranicen samo na metal...Za vrijeme Gang of Four koncerta cuga ispred baste SKC-a i uziva,moj covjek. :pivopije:

Auh,nemoj da me blamiras :):redface::ph34r:

Nisam ni znao da ima taj koncert,nego smo tu sedeli i drinkovali jer je bio Rock The Night u Livingroom-u :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaa ne izvlaci se se kad sam posle g.o.f. provirio u skc bio je skroz prazan :) ,mislim da se razumemo ja sam bio u parku samo da pravim drustvo liku koji voli ta chuda .....

Edited by East

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelji, svi vi koji ste zainteresovani za kupovinu kompleta ili jednodnevnih karata za CASTLE FESTIVAL u Smederevu, a da ste iz Jagodine, Cuprije, Paracina i okolnih mesta, mozete ih naruciti na na sledeci broj telefona - 064/255-90-48.

Ulaznice mozete naruciti i preko ovog mail-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...