Jump to content

Očekivanja Za 2008.?


oʞɾoƃ

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Razbijač-NAAĆI

ako nema veze sa metalom,mene interesuje novi baja mali knindza...

jel neko jeo sjenički sir?zakon uz rakiju...još ako je slan...jebem ti lebac u pičku i ciklusnu mesečnicu kako je dobar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne rise! Jedva čekam. BAJA!!!!

 

Evo, za sve fanove:

 

!!! NOVO ! NOVO ! NOVO !!!!

 

Konacno je izasao dugo ocekivani novi album Baje malog Knindze pod nazivom "Gluvi barut". Album je nazvan po piscu Branku Copicu. Ocekujemo da ce ovaj album biti jedan od najuspjesnijih albuma Baje malog Knindze. Na albumu se nalazi 8 novih pjesama. Izdavac je muzicka produkcija Renome iz Bjeljine i preporucujemo da kupite originalni album u cd shopu ili narucite album putem sajta MP RENOME

 

 

Detalji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno je izasao dugo ocekivani novi album Baje malog Knindze pod nazivom "Gluvi barut". Album je nazvan po piscu Branku Copicu.

 

Значи право име Бранка Ћопића је било Глуви Барут? Е, стварно ти Крајишници имају чудна имена...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Prvih nepunih pola godine je potpuno prevazislo moja ocekivanja u pozitivnom smislu :rockdevil:

 

Da ukratko sumiram - Warrel Dane je izdao ODLICAN album, Unleashed solidan, Kataklysm, Hollenthon, Hypocrisy, Aborted, Hate Eternal, Belphegor :wub:, Bloodbath, Ihsahn...

 

Naravno, uskoro ce i novi Priesti, sto jedva cekam, a ako je suditi po Nostradamusu, album ce da ubije!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se samo nadam da ce novi Soulfly biti dobar. Neka bude u pola dobar koa Dark Ages i ja cu biti presrecan.

Takodje ocekujem dobar album od Sepulture.

Novi DVD od Lamb of God-a treba da izadje. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvih nepunih pola godine je potpuno prevazislo moja ocekivanja u pozitivnom smislu :rockdevil:

 

Da ukratko sumiram Hollenthon, Hypocrisy, Aborted,Ihsahn...

 

:pivopije::pivopije:

 

 

Danas se pojavio Ceremonial Castings-Salem 1962.Vr'

 

Najbolji za sada u 2008. je Rage, ali je u 2007. bilo barem nekoliko boljih izdanja. Slabo, za sada.

 

S obzirom kakva govna slusas razumem te.I da OPETH JE EMO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj top 5 ove godine za sada (in no particular order) - Ihsahn, Opeth, Moonspell, Eluveitie, Mercenary.

 

Cekam zeljno Scar Symmetry, Keep Of Kalessin i Satyricon EP, to ce ovijeh dana.

 

A na duze staze - Satyricon punoduzinski, Cradle, Heaven and Hell...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Minita: da, taj Draconian je fenomenanalan, Warrel je bas laid back za razliku od mind fucka maticnog mu benda, a i taj Evergrey ce sigurno da pokida. :pivopije: svaka cast za izbor, manje-vise se preklapamo.

Meshuggah novi je isto super, Hate, Korpiklaani uvek tu za cirku, Unleashed iskopirao prosli album ali kulj je, Belphegor solidan, Bodomi iznenadjujuci kad se setim kakva su govna objavljivali... Ma ima dobrih albumcica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sad su me odusevili firewind, nyktalgia, eluveitie, korpiklaani, belphegor ko sto kaze grob solidan, unleashed ok..

 

ocekuje se taj kreator krajem godine

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...