Jump to content

Paradise Lost


Recommended Posts

Jurim Grega i za intervju, ako nekog nešto zanima...

 

 

Super za intervju, uvek volim da čujem šta Greg ima da kaže.

 

Pročitao sam nekoliko njegovih intervjua online vezanih za Vallenfyre... Ako dotaknete PL temu, pitaj ga nešto za novi album, da nam da neki mali hint... Šta sluša ovih dana, i od metala i van tog žanra.... da navede svojih top pet metal i ne-metal albuma...

 

 

Nego, hajde, pa neko da dovede Vallenfyre u Srbiju :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao sam nekoliko njegovih intervjua online vezanih za Vallenfyre... Ako dotaknete PL temu, pitaj ga nešto za novi album, da nam da neki mali hint... Šta sluša ovih dana, i od metala i van tog žanra.... da navede svojih top pet metal i ne-metal albuma...

 

Je li? Ja nijedan, možda je i bolje tako, u suštini nema šta puno da se pita oko Vallenfyre pa ću neumitno da ubacim neko pitanje o PL.

Nego jedna anegdota iz promo sheeta, ne znam da li je poznato, ja nisam znao: kaže Greg da su bili na turneji sa Sepulturom 6 nedelja 1993. i da Max za svo to vreme nije jednu reč progovorio sa njim. 1994 je zazvonio telefon, Max je zvao ali nije hteo da priča sa Gregom već je tražio njegovog cimera da svira u Nailbomb :haha:

 

Eh...

 

Baš mi se gledaju opet iako sam ih gledao 3 x... mogao bih svaki mesec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevjerovatan je album,mozda sam ja malo previse ocekivao od njega kao vokala jer su vec toliko licne stvari u pitanju,ali svejedno lako u top 10 albuma za mene ove godine.90 posto danasnjih old skulera moze da im se samo sagne i da sanjaju da ce nekad izbaciti ovakav kvalitet i zrelost.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se potrefilo da je taj cert bio za moju slavu, ali ja sam znala da moram ici,i zbog PL i Samaela, i samo sam se negde oko 16h kulturno izvinila svim gostima, rekla da moram za BG jer imam neodloznih obaveza , sela na bus, i stigla sam bukvalno u minut :rockdevil:

 

Slaviš Dan zaljubljenih? Koji love metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jurim Grega i za intervju, ako nekog nešto zanima...

 

Pitaj ga da nagovijesti da li ce i na novom albumu, imajuci u vidu posljednjih par albuma (a i Vallenfyre), osnovno muzicko opredjeljenje biti "regresija" odnosno povratak unazad ili sada mozemo ocekivati i neki smjeliji eksperiment. I da li bi danas imali hrabrosti (i hoce li opet) uraditi nesto tako novo kao sto je bio Host kad je izasao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj ga da nagovijesti da li ce i na novom albumu, imajuci u vidu posljednjih par albuma (a i Vallenfyre), osnovno muzicko opredjeljenje biti "regresija" odnosno povratak unazad ili sada mozemo ocekivati i neki smjeliji eksperiment. I da li bi danas imali hrabrosti (i hoce li opet) uraditi nesto tako novo kao sto je bio Host kad je izasao.

 

 

I ja glasam za ovo pitanje.

 

 

 

 

Očevi.

Kad Paradise lost uđu u prostoriju, svi ustanu i ustupe im mesto.

Jebo ga pas, najezio sam se od ovog trejlera.

 

 

Slažem se! :pivopije:

 

 

 

 

 

Nego, je l' ima neko neki snimak iz 2005-e kada je bila PL ludnica u SKC? :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...