Jump to content

Duletova Biblija


Letva

Recommended Posts

DULETOVA BIBLIJA

 

Knjiga Prva – Stvaranje

 

Na pocetku bese dupla bas pedala… A pored nje stajase Dule. On bese alfa, omega, azbuka… Duletu se svemir ucini pust, veliki I prazan, I on odluci da stvara. Uze palice I poce lupati bubnjeve. Iz zvuka bubnjeva, on stvori svog prvog Andjela, Axl Rosa.

Axl Rose mu rece: ‘Yo, man, dude, like, make Slash, ok man ?’ I tako dule stvori Slasha, a zatim napravi Nebo I Zemlju. .

I zatim Dule stvori rasu, zvanu Basisti, I oni jedose burek, pijase pivo, I beajse mnogo glupi.

Dule posla Slasha da nauci basiste da ne budu stoke. Sisavsi na Zemlju, Slash poce svirati gitarski solo, medjutim basisti i dalje ostajahu glupi, udarahu glavama u bandere i smrdese. Dule, videvsi to, odluci da potopi Zemlju, razocaravsi se u svoje delo.

Medjutim, bese jedan basista koji verovase u Duleta i mnogo ne smrdese – Duff McKagan. I tako Dule posla Axla da spasi Duff-a strasne sudbine…

 

Knjiga Druga – Potop

 

Axl se prikaza Duff-u I rece mu:’ Svemocni Dule te je izabrao da prezivis potop… Sagradi ogromno bas pojacalo, moze marke Marshall, i stavi po dve bas gitare od svake firme, ali ne Yamahu, jel je sranje.’

Duff se to vece molio Duletu :’O, presvetli Dule, posalji mi I neko zensko da prezivi, da mi ne bude dosadno’ I Dule odluci da spasi Rijanu, jer I ona ne smrdese previse…

I tako bi Veliki Ogromni Au u Picku Materinu Al Je Mokro Potop. I trajase dva sata, cetrdeset minuta i sekundu. I prezivese samo Duff i Rijana, izrodise puno dece I napunise Zemlju…

 

Knjiga Treca – Prorok

 

Prodje puno godina, ljudi postadose pokvareni, krenuse svirati black metal, I ne verovase u Duleta.

Medjutim, bejase jedan covek, cija vera u Duleta bese velika, I Dule odluci da ga napravi svojim prvim prorokom. Taj covek bese Borat.

I Dule odluci da mu se prikaze, I ucini ga svojim prorokom. Borat jednom bese na plazi, I iznenada, Dule posla munju I ona udari u palmu. Iz goruce palme, Dule se javi Boratu i rece mu : ‘Siri rec moju. Pricaj ljudima o moci Dobosa mog. Kazi im da govore kako mi je veliki. I daj im ove ove zakone da ih postuju dok je sveta I veka.’ I Borat rece ‘Yeeeesss. My sister is a great whore. Biiiig boobs, yes, yes. … People like you not here in Kazakastanland… But I make you popular I say you have a big one. NOT! ’ I Dule Boratu dade masan papir sa mrljama, na kome bejahu zakoni njegovi…

 

Dusanov Zakonik

 

1. ‘Pri gitarskom solou ne gresi;

2. ‘Drzi ritam kao oci svoje ‘

3. ‘Ne psuj boga svog mater ti smrdljivu’

4. ‘Emo ne sviraj, jer je gej’

5. ‘Udri nevernike sabane palicom bubnja svog’

6.‘Poj himne Bogu svom, koje behu I bice ‘Kazna’, ‘Miris Kise’ I mnoge druge…’

7. ‘Teski kamen slusaj’

8. ‘Metalcima da smrde govori, Iako ne puno’

9. ‘Ne sedi na ladan beton’

10.’Od piva Jelen pij, a kad para imas i Coronu, Lavove ne diraj’

 

Knjiga Cetvrta – Cerka Bozja

 

I Dule se resi poslati na Zemlju porod svoj… I rastrsi Dule od seksa plavusu jednu, sto sminke imase I dobru guzu, I stanovase u stanu broj 3 - 1. I, rodi se Milka Canic, Cerka Bozja.

I Milka Canic okupi ljude, I pricase im ‘Dobro Vece’ I bi ljudima lepse. I ona imase apostole, Somija, kome ona rece ‘Ti si moj RTS I na tebi cu svoju Slagalicu podici’

I apostoli joj jos bejahu Seka Aleksic, Crveni Mocni Rendzer, James Hetfield, zatim Ciga Mitke, Sinan Sakic, Hogar Strasni, Dzim Keri I parce salame…

I sirise apostoli veru u Duleta, medjutim, vecina njih se ne svidjase Somiju, u on ih pobi, ostavivsi u zivotu samo cigu Mitketa i Crvenog Mocnog Rendzera… Parce salame on pojede.

I Somi rece ljudima: “World of Warcraft igrajte. U Duleta vere imajte. Guns’n’Roses slusajte, Mitke vrati mi novcanik mamu ti jebem’

I tako bi zapisano…

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako me ne ispsujete puno, mozda i nakacim jos :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
I apostoli joj jos bejahu Seka Aleksic, Crveni Mocni Rendzer, James Hetfield, zatim Ciga Mitke, Sinan Sakic, Hogar Strasni, Dzim Keri I parce salame…

 

Чкаља, Шурда, лепа брена, Загор Тенеј и Блек Стена (и сви други твоји верни фанови...)

 

оооооооооооооооооооооооооооооооо БОГДАНЕ!!!!!!!!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...