Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

Treba mi pomoc.

 

Formatirao sam hard i sada mi last.fm vise ne ispisuje koje sam pesme slusao..

Imao sam ranije neki last fm plug-in ili sta vec, ali nemogu da se setim tacnog naziva.

 

Bila je dobra fora da kada slusam neki bend, samo kliknem na tu "kuglicu" u donjem desnom uglu i ispise mi ukratko ko su i odakle su i ostalo.. ako kontate na sta mislim. :)

 

 

 

EDIT, mislim da sam nasao. :)

 

"last fm Scrobbler"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi pomoc.

 

Formatirao sam hard i sada mi last.fm vise ne ispisuje koje sam pesme slusao..

Imao sam ranije neki last fm plug-in ili sta vec, ali nemogu da se setim tacnog naziva.

 

Bila je dobra fora da kada slusam neki bend, samo kliknem na tu "kuglicu" u donjem desnom uglu i ispise mi ukratko ko su i odakle su i ostalo.. ako kontate na sta mislim. :)

 

 

 

EDIT, mislim da sam nasao. :)

 

"last fm Scrobbler"

 

jeste Scrobbler. ako još uvek neće onda vidi u winampu da li pišu u file info nazivi izvodjača i pesme. ako ne piše neće da čita

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to nesto naknadno podesavano ili samo instalirana aplikacija i sve radi? posto ja sam tu samo instalirao i izbacuje praznu stranicu :S

 

Pa jbm li ga, koliko se secam samo sam nasao negde tu aplikaciju i postavio je u profil na fb-u kao kad tamo stavljas nesto drugo u profil.

 

Kako da postavim sa strane one Saicha grafikone, ili sta su vec? Ili listu omiljenih bendova? Hocu i ja da budem kul.

 

U vecini slucajeva je dovoljno da kliknes na zeljenu stvarcicu, on ce te prebaciti gde treba i iskopiras link koji ti izbaci u settings/about me. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste Scrobbler. ako još uvek neće onda vidi u winampu da li pišu u file info nazivi izvodjača i pesme. ako ne piše neće da čita

Ma sljaka ko majka. :D

 

Dobra fora, sad cu bas da isprobam. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da ostavim i ovde, ako hocete da slusate radio opet za dz:

 

udjete u last.fm program, tools-options-connection-manual

odete na http://www.proxy4free.com/page1.html

izaberete proksi za usa, uk ili nemacku

u polje "host" unesete IP a u "port" broj porta jel'te, user name i pass ostavite prazno

 

i to je to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2ep7apw.jpg

 

Чак ни смрт га не спречава да одржи турнеју

hehehehe

 

meni na toj listi nisu jasni svi ti milioni ljudi koji slushaju coldplay, killerse, muse, greenday.........etc etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
evo da ostavim i ovde, ako hocete da slusate radio opet za dz:

 

udjete u last.fm program, tools-options-connection-manual

odete na http://www.proxy4free.com/page1.html

izaberete proksi za usa, uk ili nemacku

u polje "host" unesete IP a u "port" broj porta jel'te, user name i pass ostavite prazno

 

i to je to ;)

 

Hvala mnogo. Evo sad slusam Fair Warning radio i sad sam provalio da mi je ostalo svega jos par pesama da preslusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehehe

 

meni na toj listi nisu jasni svi ti milioni ljudi koji slushaju coldplay, killerse, muse, greenday.........etc etc

 

ja volim muse i smatram da su jedan od najboljih bendova na svetu. to shto su komercijalni ne znachi da su loshi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kazem ja da su loshi, ali kad pogledash dve prosecne grupe koje imaju coldplej = 2300K slusalaca i killers 1930K slusalaca, a sa druge strane na primer mersiful fate 80k i bathory 90k, wow, wtf, omfg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...