Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Dajte ljudi ovo je smesna prica, kakve veze ima ko je iz kog kluba. Ja sam vristao od srece kada bi Mijat zabio gol, isto kao i kad je Krasic zabio (bivsi igrac Vojvodine), i kad je Kezman zabijao radovao sam se i totalno je nevazno iz kog kluba je dosao ako odradjuje dobar posao za reprezentaciju. Cak mi je zao sto mali bambi nije sad igrao protiv Litve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rout nema nikakve potrebe da se pravdaš. Igra reprezentacija, sasvim je normalno da navijamo za nju ko gof igrao. I nikada mi do sada nije ni palo na pamet da uopšte razmišljam ko je iz kog kluba došao, tj. dok se nije oglasio Imrahil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thule lave, ne pradam se ja jer ja nisam ni napusavao igrace koji su iz partizana, vec i ja upucujem kritiku svima koji to rade. Kritikujem Kezmana, ali ne zato sto je iz Partizana. Uvek sam do sada kritikovao i Stankovica iako je igrao u Zvezdi. Kada je repka u pitanju nema podele.

 

Ziga vozi Citroen? Au al je on pukao (finansijski) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

krchulj: kompleks imate vi, ja nisam ni spominjao Kezmana ;) nemam nista protiv Zvezdinih igraca koji valjaju, ali ima onih koji za reprezentaciju nisu.

koji mi? pa lepo sam napisao da me zvezda i partizan ne interesuju... al cinjenica je da grobari gledaju malo (mnogo) pristrasno na to ko igra u reprezentaciji, i stalno cekaju zvezdine igrace "na noz"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлични су! Као да не гледам наше. Само да се не затварају превише него да наставе са оним јебитачним контранападима и биће шест комада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, ко год је пљувао Антића нека попуши и њему и мени.

Brate ne kontam kako mozes da branis to djubre od coveka. Pa seti se samo njegovih izjava o Partizanu i kako se pravio pametan iz Spanije dok je bilo najteze u klubu, a pucala mu je ona stvar da se prihvati nekog ozbiljnog posla.

Za mene je taj covek tesko djubre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е знао сам да ће да се затворе и да отаљају друго полувреме, зато су и примили онај јефтин гол. Ал' нека, три бода уписана и први смо, хвала Господу Богу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...