Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

  • 1 month later...
da ne srbujem mnogo...mozes se nazvati kako hoces,al ces uvek biti to sto jesi...i mogu da se nazivaju kako hoce,kada ce uvek biti to sto smo i mi...lepo je shvatio neke stvari...i oni ce uskoro...ko razume,shvatice...

 

malo dupeuvlacenja,a da se ne zamjera nikom u pg,jer,ipak je otale i morace se kad-tad vratiti.samo ce me pizdjet' kad se vrati i onda ce biti veliki crnogorac kome je i milo djukanovic cestitao za go'.kreten cikoticki.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Суботић и Жигић очајни. Тошић је страшно напредовао, има снаге, игра лагано и техника му је боља.

 

Kako bi bilo dobro kad bi mogli da angazujemo Ser Alexa Fergunsona kao pomocnog trenera, jer ko god ode i prodje njegovu skolu postaje igrac Extra klase,Prvo Vidic pa sad Tosic sledeci je Ljajic da se ne bi zajebavali daj da mu damo jos njih 9 da ih covek dotera u red....

(sale_bcn, 12. avgust 2009 21:08)

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) E, мајке ми, уживање је гледати репрезентацију а да у њој нема Пантелића. Суботић се уср'о опет, Тошић јебе кеву, за годину дана ће бити најбржи фудбалер на планети, паз'те шта сам рекао, остали мање-више добри.

Share this post


Link to post
Share on other sites

do pre samo mesec dana je bio raspad igrac...na prvenstvu za mlade se raspadao...na utakmici se alavio ko stoka,naprvio 1 dobar potez i dao gol...te crnce je najlakse preci,oni samo trce i ispadaju,jer se zalete ko osice...ne znam vise ko gura onog stojkovica nesretnog...ni na prijateljskoj ne moze neko bolji od njega da brani...i ono drvo iz partizana...covek do juce u trecoj ligi,a sada u reprezentaciji...i prodace ga nekoim nemcima ili spancima,pa ovi kasnije nece znati sta ce sa njim...nesto kao rukavina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,covek odigrao jednu dobru tekmu protiv tamo nekih banana,a vi od njega napraviste srpskog Maradonu.

 

Milijash nije odigrao ni jednu , pa ga opet gani hvale kao Boga ...

 

A dobre igre Tosica ne treba da cude , znajuci kakve preparate koriste u Lucifer Junajtedu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,covek odigrao jednu dobru tekmu protiv tamo nekih banana,a vi od njega napraviste srpskog Maradonu.

 

Nemoj tako, jes' da je Grobar, ali dobar je Bambi, i prije je bio dobar.

 

Cika Antara je sve postavio na svoje mesto.

 

Sjećaš li se onomad kad smo re raspravljali da li će Antić da preporodi reprezentaciju? Koja je ono tema bila? Ja i ti smo, čini mi se, tvrdili da hoće, i evo, izgleda da smo bili u pravu! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je odlicna vest. :da:

 

Sjećaš li se onomad kad smo re raspravljali da li će Antić da preporodi reprezentaciju? Koja je ono tema bila? Ja i ti smo, čini mi se, tvrdili da hoće, i evo, izgleda da smo bili u pravu! :bigblue:

 

Nije uopste bilo pod znakom pitanja da li cemo biti u pravu,vec koliko ce vremenski trebati da se rezultati vide.A videli su se 5 dana nakon postavljanja maestra Antare.No,bilo je tu nevernih toma koji su mislili da onom diletantu i neznalici Djukicu treba pruziti drugu sansu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...