Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Kakvo sramocenje za nas narod ona kampanja da se ne zvizdi Marseljezi!!!!!!

 

Humiliation :redface:

 

Cisto da se potvrdi da je narod stoka, onako sluzbeni i zvanicno tj. transparentno. Jos malo pa ce poceti sa kampanjama tipa  - Kada serete u WC solju dragi sunarodnici podignete poklopac, pa onda dasku, a tek onda serete inace ce da sedite u svojim govnima.

 

Dokle mamu vam jebem raspalu, propalu i marionetsku!!!!????????????????????????????????

 

Мало си ти "спор" па не капираш... Ем је Француз председник ФИФА, ем је био неки курчеви дан фер-плеја, ем курац, ем палац. Шта би било да се одзвиждало до краја и да су Французи напустили терен? Могли су да нас казне и избаце, нашао би се разлог, ако су могли да нас ставе у неки посебан шешир током жребања група за СП у Немачкој, не верујем да би им био проблем да нас и сад укењају на неки начин. Ми кад не одемо на СП, то значи да је савез изгубио пар милиона, кад Французи не оду, то значи да се штета мери десетинама, а можда и стотинама милиона. Она акције је била сјајна, а сјајно је било и на терену, мало смо звиждали, па смо мало тапшали, таман толико да ови не могу да кењају. Већи проблем је што се у пар наврата, истина кратко, чуло и оно мајмунско урликање (с правом) кад су неке чамуге нешто јеле говна, али се, срећом, није чуло. Но, било како било, шта си се ти распрдео о фудбалу и држави? Кад си последњи пут био на стадиону?

 

П.С. Да, неким људима треба објашњавати и како се кења. У војсци сам сто пута нелетео на пуну клоњу гована, а воде је било. Да не помињем уметност коришћења четке. На послу често налећем на шољу која је сва умазана говнима, а четка постоји.

 

П.П.С. Заболе ме за Аргентину. Играју они који се пласирају, то јест, који заслужују.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne kazem da nije bilo lepo. I treba da bude. Samo ona reklama na TV-u je uvreda za svakog normalnog coveka. To me samo podsetilo zasto sam prestao jos pre 3 godine da gledam TV. Pogledam samo neke utakmice. Mozda se tebi to svidja, ali ja jednostavno ne mogu da progutam takve price. Budite dobli pa ce mama da meka!!! Ako smo debili i ako "oni" vec zele da nadju razlog da nas sabotiraju jebes ih onda u guzice slepacke. Raspustaj reprezentaciju i cekaj bolja vremena koja mozda i nece doci. Koji ce nam??? Jos malo ponizavanja zemlje? Malo nam je ovo do sada? Isto mislim i o onim kampanjama o toleranciji i slicno. Ni jedna nista nije pomogla. Stanje u drzavi tj. konkretno stanje morala ljudi je blago receno katastrofalno. Ovaj forum samo to potvrdjuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budite dobli pa ce mama da meka!!!

 

"Апи дуду, ћу дам чики"

 

Превише фаталистички гледаш наљ ствар. У сваком случају, та реклама је била намењена нама који смо БИЛИ на стадиону, стога не видим разлог да се ти деранжираш око тога. Мени није сметало, искрено.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja licno ne volim da gledam fudbalske utakmice na terenu zato sto ne vidim ama nista. Neke cikice jurcaju, a loptu vidim tu i tamo na mahove.

 

Drugi sportovi OK, ali fudbal mi je lepsi na TV-u.

 

 

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno. kosarka pa sve ostalo.

 

Naravno.

 

Ja sam bio na severu i navijanje je bilo sranje,razocarao sam se.

Lose smo igrali,trebali smo da napadnemo posle gola a ne da se povucemo.Bane je odigrao zverski,jos da hoce one sise iz Celzija da ga puste negde da covek prikaze pun potencijal.

Englezi izmasakrirase Hrvate. :)

 

I jos nesto-

 

MARADONA MAJKU TI JEBEM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

очекивао сам победу. посебно након онаквог почетка. и није ми јасно како су они успели да добар део утакмице врше пресинг са играчем мање?!

 

Zato sto imaju takve igrace.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je steta sto nismo dobili ovako krs tim Francuske sastavljen od gomile crnackih grubijana. To cak nije ni tim, a kamoli reprezentacija! Ako i nije bio penal onda na pocetku, tokom utakmice su ga zasluzili 10 puta. Ivanovic je jebo kevu Anriju, da nam je golman manje supalj ne bi nam dali gol ni za 200 minuta. Ispade na kraju da je samo Anelka nesto korektno odigrao u napadu, plus Evra ok. I nije mi jasno sto Riberi nije igrao od pocetka, jel povredjen ili tako nesto?

Krasic je dobar,konkretan je i ima tehniku, brzinu i sve, al bi stvarno morao da bude malo manje picka. Stankovic je mator vec, drugo poluvreme ga nigde nije bilo, ko da nema snage za celu utakmicu, a puno bi nam znacilo da je odigrao kvalitetno celu utakmicu ko na pocetku.

 

My 2 cents...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobar je bio Krasić, zajebao sam se što ga pomenuo posle "ostali od srednje očajnog do neprimećenosti", pa ispalo da sam i njega svrstao u ostale, ali dosta dobro su ga zatvarali, i kao da je i on igrao pod pritiskom, par puta kada je kretao u neki nalet, imao sam utisak, gotovo, daće gol, ali ipak su ga zaustavljali.

 

Šteta što naše televizije ne prenose i neke druge utakmice kvalifikacija, ima zanimljivih. Da bacimo pogled na trenutno stanje...

 

- U evropskoj zoni žurka u grupama 1,2 i 3. Slovačka gotovo sigurna, Švajcarska i Danska imaju velike šanse, Portugalci zavise od drugih, još dosta timova u konkurenciji.

U 4. Švabe i Ruje jebali mame ostalima, samo još da odluče ko će direktno ko u baraž, 10. oktobra igraju međusobno u Moskvi!

U 5. grupi Španci overili, Bosanci imaju šanse da pobedom u Estoniji u sledećem kolu obezbede 2. mesto.

U 6. Englezi overili, borba za baraž, Hrvati (17 bodova) igraju još u Kazakstanu, a Ukrajina (15) dočekuje Engleze i gostuje Andori, praktično računajmo da Ukrajina ima 18 i zavisi im od tekme sa Englezima. :D

U našoj, zna se... Treba nam 1 pobeda za overu, a čak i u slučaju 2 nerešena, trenutno imamo 6 golova bolju razliku od Francuza. Njima ostale još tekme kući protiv Farana i Austrije, tako da su sigurni bar za drugo mesto, ako ne naprave podvig protiv Farana. :)

U 8. Žabari gotovo sigurni, imaju 4 boda više od Irske, ostale im tekme u Irskoj i kući protiv Kipra. Irci verovatno drugi, imaju 5 bodova više od Bugara, osim Žabara, dočekuju još Crnogorce.

U 9. završeno takmičenje, Holandija ubedljivo, Norvežani drugi zahvaljujući boljoj gol razlici od Škotske.

 

- I Paragvaj, uz ranije Brazil, overio plasman. Ostali, osim Perua i Bolivije, svi imaju šanse, biće čupavo.

 

- Bahrein prošao Saudijsku Arabiju na golove u gostima. :D Sinoć u Rijadu bilo 2:2, 0:0 u prvoj. Bahrein-Novi Zeland baraž za konačan plasman na SP.

 

- Obali slonovače treba još bod iz preostale 2 utakmice. U preostale 3 grupe (Gana ranije overila) još uvek bar po 2-3 tima imaju šanse.

 

- U CONCACAF-u ništa epohalno, Ameri i Meksikanci gotovo sigurni, za još jedno mesto i baraž u konkurenciji Honduras, Kostarika i El Salvador, pritom ovi poslednji imaju samo teoretske šanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je steta sto nismo dobili ovako krs tim Francuske sastavljen od gomile crnackih grubijana. To cak nije ni tim, a kamoli reprezentacija! Ako i nije bio penal onda na pocetku, tokom utakmice su ga zasluzili 10 puta. Ivanovic je jebo kevu Anriju, da nam je golman manje supalj ne bi nam dali gol ni za 200 minuta. Ispade na kraju da je samo Anelka nesto korektno odigrao u napadu, plus Evra ok. I nije mi jasno sto Riberi nije igrao od pocetka, jel povredjen ili tako nesto?

Krasic je dobar,konkretan je i ima tehniku, brzinu i sve, al bi stvarno morao da bude malo manje picka. Stankovic je mator vec, drugo poluvreme ga nigde nije bilo, ko da nema snage za celu utakmicu, a puno bi nam znacilo da je odigrao kvalitetno celu utakmicu ko na pocetku.

 

My 2 cents...

 

riberi ne igra jer domenek 'oce da zadrzi kakav-takav autoritet,i bogumi ga je i zadrzao.popili smo pricu,podcijenili ih,vi ih podcjenjujete i dalje,no sva sreca te smo sa njima zavrsili.racunajte da oni dobijaju obadvije do kraja,a nema sanse da smijene domeneka,dok cemo se mi itekako pomuciti oko rumuna,ako ih ne podcijenimo mislim da ce sve bit' ok.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рецимо да је човек укратко објаснио суштину: http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=09&dd=10&nav_id=380662

 

Приметан је напредак у игри репрезентације, често се мењају стране, прецизнији су пасови, брже се крећу играчи, али још смо ми далеко од скидања скалпа врхунским екипама попут Француске. Можемо да им парирамо и извучемо Х, али да их надиграмо и победимо, на то ћемо морати још да сачекамо.

 

Највеће похвале за Банета Ивановића, нашег МВП-а досадашњих квалификација, али и осталим момцима јер су се заиста трудили.

Хладне главе на Румуне и постићи ћемо велики успех! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Жив се поједох синоћ! Како је глуп онај Стојковић, па ја не могу да верујем. Бане Ивановић има ОВОЛИКА муда и још веће срце. Свака му част, он нам је најбољи играч свих времена. Остали тотално незапажени. Имали смо среће на крају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro smo igrali,francuzi nas nisu nadigrali...sa 10 igraca su nas sabili na nasu polovinu,al nisu prisli golu mnogo puta...logicno je da reprezentacija koja ima toliko vrhunskih igraca napadne punom snagom kada ima negativan rezultat...nisu oni zvezda ili radnicki...nekoliko puta sam napisao da ce nas govedo zajebati u nekoj vaznoj utakmici...i kako da ne zajebe kada on nije golman,on je neka budala koja ima para i seli se svakih pola godina u neke druge gradove...brani na male golice kada ga ekipa iz kvarta zove na nedeljnu fudbalicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz kojih gradova u crnoj gori i republici srpskoj su bili bimovi?tj.iz kojih su bila ukljucenja...

 

 

h.novi,berane,pljevlja...mada sigurno je i nesto organizovano bilo i u nk i pg,al' van glavne pompe i medija.bilo je i dosta mojih drugova i bivsih protivnickih navijaca sto su organizovano dosli na utakmicu,pa sjeti se samo zastava sa stadiona.

Edited by Δ.Δ.Δавид

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...